7:1
    Eliška ŠKVOROVÁ
    (Vesecká)

TEXAS LONGHORNS - SK BIVOJKY LITVÍNOV 7:1
branky: 4. Andrea Černá, 36. Natalie Vesecká, 45. Andrea Černá, 51. Michaela Lupačová, 55. Petra Budská, 60. Michaela Lupačová, 60. Eliška Škvorová - 37. Veronika Kundertová; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová ? - Aneta Švátorová ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 5:0
60:00 Komentář hostů Všetula Vadim (Trenér): Něco neuvěřitelného, že v 9 ti lidech a dokonce cca 10 min v 8 lidech dokážeme toto. Hráli jsme, jako by jsme byli na 3 lajny, jenže bohužel parkety nás zradily.Nebyli jsme schopny střelby. Velký obdiv holkám a díky Plzni za doklad,včera by to byl masakr nemající se sportem nic společného. Nikomu ze soupeřů nepřeji, ať se vám někdo zraní a vy příjdete skoro na celou sezónu o tolik hráček. Nepřeji nikomu ať vám nepíše hráčka, že po covidu neuběhne ani 100m a nemůže dýchat. Nikomu nepřeji, ať jezdí díky karanténám v 8, či 9 ti,nepřeji to ani soupeřce, co dokáže nadávat našim žákyním, že jsou z Litvínova. Děkuji těm, co jsou hrdí a hrají za náš klub a zůstávají tu i v těchto šilených časech. Díky soupeř a my tu taktiku "Ná hoď rohy " vylepšíme .Hezké svátky.
60:00 Komentář domácích Škvor Daniel (Trenér): Vítězství, které jsme potřebovaly jako sůl! Nevím, jestli jsme se ve 3. třetině rozstřílely, protože soupeř nemohl nebo nám to tam konečně začalo padat. Každopadně velký obdiv pro soupeře, který přijel v 9 lidech a hodně nás potrápil a prověřil, šťastnou a rychlou cestu domů. Pochvala také pro rozhodčí - konečně někdo, kdo pískal na úrovni 1. ligy žen, což tak často nebývá. Šťastné svátky všem a snad se vidíme v roce 2022.
60:00 Utkání se ze začátku neslo ve vyrovnaném duchu, možná ale početní převaha domácích jasně rozhodla utkání.
59:48 Litvínov nestíhá, zatímco na lavičce domácích je slyšet dobrá nálada.
59:38 GÓL TEXAS LONGHORNS! 7:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #6 Eliška Škvorová, asistoval #96 Natalie Vesecká (7:1)
59:22 Lupačová to vzala na sebe a vymataním pavučin vstřeluje branku.
59:16 GÓL TEXAS LONGHORNS! 6:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #44 Michaela Lupačová, asistoval #16 Aneta Rozehnalová (6:1)
59:01 Domácí pro poslední minutu utkání volí taktiku "Park the bus", kdo by neznal, tak se jedná o obsazení prostoru před brankou a nedovolení jakékoliv střely.
58:26 Na Litvínovu je vidět únava i frustrace ze smůly, která se lepí hráčkám na paty.
58:08 I přes ohromnou a dechberoucí šanci hostujících hráček se ale na situaci v utkání moc nic nemění. Texas má jasnou převahu.
56:12 Legendární Laser Litvínova po krosovce do prázdné a ještě legendsárnější zákrok domácí brankařky. Hostující trenér se vyjádřil za všechny z nás zde přítomné velmi výstižně: "To nebyl gól?!?"
55:14 Timeout Litvínova zatím nepřinesl ovoce ve smyslu držení balonku. Hostující hráčky chybují už při rozehrávce a vytažený útok Texasanek toho spolehlivě využívá.
54:35 Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
54:35 GÓL TEXAS LONGHORNS! 5:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #76 Petra Budská, asistoval #33 Jana Pavlicová (5:1)
54:35 Pavlicová nahrává do chumlu před brankou a... je z toho gól.
54:07 Střelu z půlky obrana Texasu likviduje s přehledem.
53:29 Samostatný únik domácích "třicettrojka" neproměňuje.
52:48 Veliký tlak teď přichází od hostů, kteří se snaží vrátit do zápasu. Skoro se jim to i teď podařilo.
50:49 Lupačová krásnou střelou od mantinelu pod horní tyč posoiuvá svůj tým k zaslouženému náskoku na soupeře, který se ne a ne vzpamatovat.
50:17 GÓL TEXAS LONGHORNS! 4:1
49:55 I přas jednu, dvě střely hostujících, se domácí derou do brány a svelikou vervou se snaží navýšit svůj náskok a zužitkovat tak svoji tvrdou práci.
48:05 Vesecká, Škvorová, ještě jednou Škvorová... tutovku se Škvorové nadvakrát nepodařilo proměnit i díky včasnému zákroku Litvínova a vydlábnutím míčku z malého brankoviště.
46:24 Se vstřeleným gólem se vrací i chuť Texasanek do zápasu, a až na právě proběhlý únik Litvínova, míček Texasanky nepučují.
44:40 GÓL TEXAS LONGHORNS! 3:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #51 Andrea Černá, asistoval #96 Natalie Vesecká (3:1)
44:40 Absolutně žádný pohyb Litvínova na jejich půlce trestá Černá jednoduchou střelou, brankařka hostí nic přes chumel ve velkém brankovišti neviděla.
44:12 Škvorová (Texas před chviličkou obskočila spoluhráčku s neopakovatelnou zvukovou kulisou.
43:39 Veliký nástup domácích náhle nahrazuje veliký obrat v tempu a nic moc se na hřišti neděje.
41:51 Texas ale momentálně přečkal obrovskou šanci i dorážku Litvínova z krásné rozehrávky.
41:07 Ten drží s kratšími zaváháními doteď.
40:09 A máme tu rozhodující třetinu. Buly vyhrávají domácí a okamžitě se ujímají držení balónku.
40:00 Komentář pořadatele: "Texas za každou cenu chodí do střely, ale často do protihráček a zbytečně ztrácí balónek."
40:00 V mezičase přestávky probíha debata kapitánky Litvínova s rozhodčími o faulech na středu jejich útočné poloviny. Hosté zde vidí často nepotrestané sekání, rozhodčí zase nepokrytí balónku a zákroky v rámci pravidel. Sporných situací jsem zaznamenal několik, uvidíme, jestli se o 3. třetině změní postoj rozhodčích, či hráček.
40:00 Střely ve 2. části: 15:7
39:11 Poslední minuta třetiny se nese v duchu tekoucích nervů domácího trenéra a pohodové nálady na straně hostů, nic moc už se ale na hřišti neděje.
36:38 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #11 Veronika Kundertová, asistoval #13 Tereza Vaníčková (2:1)
36:38 Ze standardní situace střílí gól i Litvínov. Vaníčková si po rozehrávce počkala na nabíhající Kundertovou a ta už měla práci jednoduchou.
35:27 GÓL TEXAS LONGHORNS! 2:0
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #96 Natalie Vesecká, asistoval #80 Aneta Špičáková (2:0)
35:27 Po standardce z rohu následoval výběh Vesecké a parádní gól!
34:34 Na balónku jsou opět domácí hráčky a obrovskou šanci "čtyřiačtyřicítka" nevyužívá.
33:45 Litvínov poprvé za třetinu výrazněji tlačí, chybí mu ale koncovka či klíčová nahrávka.
32:18 Na obou stranách teď po rychlých rozehrávkách vznikají šance, skóre se nicméně prozatím nezměnilo.
30:49 Domácím se rozehrávka sice celkem daří, chybují ale v osobních soubojích. Své chyby ale ryychle napravují daleko vyšším tempem.
30:21 Hostujícím hráčkám se nedaří rozehrávka, a i když se k balónku dostávají celkem rychle a snadno, moc toho nevyužívají.
28:55 Obranná řada Litvínova včele s jejich kapitánkou výborně blokuje střely Texasanek.
28:15 I když držení míčku je určitě vyšší pro Texas, domácí se ho rychle zbavují a dávají tak prostor pro brejky Litvínova.
26:56 Rozehnalová dává dělovku od levého mantinelu, ale skvělá brankařka hostí si s tím náležitě poradila.
25:02 Purkrábková (Texas) měla ohromnou šanci do prázdné po nahrávce na střred, bohužel mířidla domácích dívek nejsou stále zkalibrovaná.
24:27 Tempo oproti minulé třetině pokleslo, i když začátek 2. třetiny to nenaznačoval.
23:22 I od Litvínova přicházejí první střely. Také z velké dálky a bez větších potíží pro domácí brankařku.
20:56 Komentář asistenta trernéra Texasu: "Zuzko, zkalibruj si to!" Jinak řečeno ve druhé třetině domácí hráčky střílejí, ale stále vedle.
20:13 Díky technickým potížím začala třetina s hudbou.
20:00 Asistent trenéra domácích k vývoji zápasu po 1. třetině: "Bez komentáře."
20:00 Komentář pořadatele: "Naše střely (Texas) nejsou razantní a jsou z dálky, Litvínov nemá s jejich likvidací žádný problém. Ať už jejich gólmanka, nebo obránkyně."
20:00 Střely v 1. části: 12:8
18:22 Na druhé straně hřiště, před brankou domácích, se sice balónek objevuje, buďto je ale střela nepřesná, nebo Texas spoléhá na svou zatím bezchybnou golmanku.
16:32 Nepřesné přihrávky srážejí domácí a jejich tlak, který je v posledních chvílích znatelný, nevyužívají.
15:02 Velmi dobře teď byly hráčky Texasu vytažené, získaný balonek však nenašel cíl.
13:24 Stále se Texasu nedaří udržet balónek mimo vlastní polovinu. Po každém vytažení domácích následuje okamžitíá střela, kdy zatím žádná branku neohrozila.
11:15 Velikánský zmatek před brankou domácích. Na výsledkové tabuli svítí ale stále skóre 1:0
10:44 I tak tu byla veliká šance pro hosty.
10:03 V brankovišti Litvínova se hraje velmi tvrdě.
08:30 Hraje se hodně na brejky a Texas dobře zatápí brankařce Litvínovu.
08:08 Standartka pro domácí těsně nevyužitá.
06:55 Litvínov přenáší hru na svou útočnou půlku zejména díky dobrému presingu.
04:50 Do první šance se dostává i hostující tým, branku ale nakonec neohrozil.
03:50 Domácí tým tlačí méně početné hosty a zaslouženě se ujímá vedení.
03:44 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:0
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #51 Andrea Černá, asistoval #44 Michaela Lupačová (1:0)