0

1

3.

Prague Tigers Nehvizdy - ACEMA Sparta Praha UNYP 8:9pn
branky: 6. Tereza Plánková, 15. Eliška Mrázková, 20. Eliška Mrázková, 22. Eliška Mrázková, 23. Jana Prokšanová, 37. Eliška Mrázková, 38. Eliška Horáková, 59. Laura-Elena Voštiarová - 7. Markéta Šťástková, 28. Pavla Lišková, 30. Michaela Doležalová Hrubá, 41. Michaela Doležalová Hrubá, 42. Viola Kratochvílová, 45. Stela Lukovská, 50. Pavla Lišková, 58. Klára Jasanová, N Pavla Lišková; rozhodčí: Jan Paleček - Jan Šubrt; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 24 - Kateřina Pokorná 34; po třetinách: 3:1, 4:2, 1:5, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers Nehvizdy hráč #21 Jana Prokšanová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč #23 Pavla Lišková a vstřelil rozhodující gól (8:9).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers Nehvizdy hráč #27 Nikola Bursová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč #13 Klára Jasanová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers Nehvizdy hráč #85 Eliška Horáková , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč #73 Eliška Vrzalová , ale gól nevstřelil.
65:00 V Nehvizdech vidíme zklamání v očích domácích po zdánlivě vyhraném zápase a neuvěřitelná radost Sparťanek.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Bursová při trestném střílení prudce trefuje spojnici!
65:00 Komentář trenéra domácích pana Víta Gattnara: Dnes budu dlouhý, takže potěším všechny čtenáře. Zápas hodnotím trošku v emocích. První třetina byla taková rozkoukávací. Sem tam hra nahoru dolů. Druhá třetina byla dle našich parametrů, kombinačne nám to docela šlo. Ve třetí třetině nevím co se stalo, najednou výpadek v hlavách a nastalo peklo. Hra nahoru dolů, ani obraz ani zvuk. Tento styl nám úplně nesedí a šlo to poznat. Postupně nám hlavy místo znovuzrození spíše odešly do větších hlubin. Musíme začít pracovat koncentrovaněji a na tento druh zápasů se připravit. Teď k tomu důležitějšímu. Dnešní zápas jsme odehráli ve speciálních dresech. Tyto dresy poputují do aukce na podporu dobré věci. Sledujte tedy sociální sítě klubu Prague Tigers a pojďte do toho s námi! #stigersvpohybu
65:00 Komentář trenéra hostů pana Kozlíka: "I přes všechny komplikace před utkáním jsme zažili krásný zápas. V průběhu zápasu to bylo nahoru dolů, chvilku jsem byli lepší my, chvíli zase soupeř. Naštěstí jsme předvedli neskutečnou otočku ve třetí třetině a jsme moc rádi za výhru v nájezdech. Klobouk dolů před naším týmem."
64:49 Vyloučen hráč #49 Eliška Mrázková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za bránění ve hře
64:45 Horáková pěknou střelu z otočky rozezvonila tyč.
64:18 Prokšanová vybojovala a pokryla míček, předvedla neuvěřitelný sprint přes půl hřiště, Hemerníková však její pobídku ke střele nedokázala dopravit do brány.
63:26 Nervozita domácích se projevuje nejen na samotných hráčkách, ale i na trenérech. V této sezoně je to první zkušenost s prodloužením.
62:59 Hráčky Sparty zastavily rozeběhnutou Hamerníkovou přesným vypíchnutím míčku. Místo kombinace v přečíslení 4 na 2 však zvolily střelu, kterou s přehledem chytá Pilšáková.
61:49 Vyloučen hráč #16 Tereza Plánková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání
61:48 Hra pokračuje ve stejném stylu jako závěr 3. třetiny a máme tu další vyloučení, tentokrát na domácí straně.
60:00 Střely ve 3. části: 12:13
59:30 Zdánlivě poklidné utkání přerostlo v přestřelku a boj o každý balonek. Po dramatickém vývoji bude uvidíme první prodloužení Tigers v této sezoně.
58:28 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 8:8
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #7 Laura-Elena Voštiarová, asistoval #49 Eliška Mrázková (8:8)
58:28 "GÓÔÔÔÔL" zní z palubovky a nenápadná střela Voštiarové proskákala obranou, přes brankářku, až do brány. Máme vyrovnáno!
57:21 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #13 Klára Jasanová, asistoval #23 Pavla Lišková (7:8)
57:21 Sparta otáčí vývoj utkání ve vlastním oslabení!
56:20 Šebestová dostává krásnou krosovou přihrávku, nedokázala však střelu dopravit do branky a míří nad.
56:11 Přesilovku domácích 5 na 3 doprovází intenzivní povzbuzování hokejkami z obou střídaček. Hala se konečně probudila, přestože se dnes hraje bez diváků.
55:33 Vyloučen hráč #36 Markéta Šťástková družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
55:17 Hráčky Tigers se díky přesilovce drží na balonku, což jim viditelně vrací uklidnění hry a pozitivní pohled.
54:41 Vyloučen hráč #23 Pavla Lišková družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování florbalky
53:33 Zdravotník se dnes opravdu nezastaví. Po dvou úrazech Sparťanských hráček spěchá na pomoc si Šebestové, které se bolestivě drží za rameno a odchází střídat.
52:32 Ze střídačky domácích zaznělo pronikavé "TĚLOOOOO" z úst hlavního kouče sledujícího šermovanou v prostoru nad brankovištěm Tigers.
49:59 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #23 Pavla Lišková bez asistence (7:7)
49:59 Sparta také využívá přesilovku a vyrovnává skóre! Stav ještě před chvílí "rozhodnutého" utkání je nyní 7:7 a domácí hráčky z poslední třetiny zatím nic moc nemají.
49:36 Vyloučen hráč #49 Eliška Mrázková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za nesportovní chování
48:04 Akce domácích 4 na 2 končí bekhendovou přihrávkou přímo do bloku Sparty.
47:00 Timeout Prague Tigers Nehvizdy
46:50 Hra se přesouvá z jedné strany na druhou. Sparta je daleko aktivnější a nabuzenější na vyrovnání, Tygřice začínají působit nervózně. Na uklidnění trenér Jambor využívá time out.
44:23 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #89 Stela Lukovská, asistoval #12 Aneta Navrátilová (7:6)
44:23 Nenápadná střela od mantinelu těsně za půlkou hřiště končí za zády Pilšákové. Sparta snižuje na rozdíl jediné branky!
43:14 Hráčky Sparty jsou v této třetině aktivnější a jde vidět že nechtějí zápas soupeři odevzdat. Začíná se nám to tady dramatizovat.
42:30 Pilšáková fantastickým zákrokem drží Tygřice před dalším hrozícím gólem Sparty ze samostatného úniku.
41:35 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #79 Viola Kratochvílová, asistoval #13 Klára Jasanová (7:5)
41:20 Další pěknou šanci Sparty likviduje Pilšáková skokem přes celou bránu.
40:21 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #84 Michaela Doležalová Hrubá, asistoval #23 Pavla Lišková (7:4)
40:20 Rychlý gól z dorážky na úvod třetiny pro Spartu.
40:00 Střely ve 2. části: 14:8
37:51 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 7:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #7 Laura-Elena Voštiarová (7:3)
36:05 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 6:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #85 Eliška Horáková (6:3)
36:05 Kratochvílová se dlouho na trestné lavici neohřála a Tigers využívají první přesilovku zápasu.
35:40 Vyloučen hráč #79 Viola Kratochvílová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
33:34 Akce domácích 3 na 2 měla potenciál, ale nakonec to holky zadrbaly.
31:30 Akce domácích 3 na 2 měla potenciál, ale nakonec to holky zadrbaly.
29:19 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #84 Michaela Doležalová Hrubá, asistoval #13 Klára Jasanová (5:3)
29:19 Hrubá povedenou střelou ze středu zasadila míček o břevno do branky a snižuje na 5:3!
29:00 Hamerníková zlikvidovala střelu Sparťanky přesným blokem.
28:30 Horáková promáchla pěknou přihrávku Mrázkové do prostoru brankoviště. Na druhé straně Pilšáková hezký zákrok nohou.
27:29 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:2
27:29 Z rychlého protiútoku se prosazuje Lišková a snižuje skóre.
26:45 Pokus o střelu Nejedlé překazila hokejka soupeřky.
25:40 Rozehrávka Tigers z útočícího rohu končí jen ve zdi soupeře.
25:09 Sparta na chvíli zavítala na polovinu soupeře, krosovou přihrávku do prázdné brány však promáchla koncová hráčka.
23:59 Máša neprošla přes spoluhráčku Hamplovou a končí na podlaze. Mohl to být pěkný útok.
22:30 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #21 Jana Prokšanová, asistoval #95 Eliška Dvořáková (5:1)
22:30 Sparta se konečně dostala na balonek, avšak z chybné rozehrávky těží domácí. Střela Prokšanové s nádhereně zapadla do víka.
22:00 Tigers pokračují v tlaku, Veselá však trefila pouze tělo golmanky. Hnes následující dorážka Hamplové skončila na tyči.
21:22 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #16 Tereza Plánková (4:1)
21:22 Ze začátku druhé třetiny sledujeme tlak domácích s několika nebezpečnými šancemi - ta poslední končí dalším gólem. Sparťanky se zatím nedostaly na balonek.
20:00 Střely v 1. části: 16:11
19:13 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 3:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #46 Petra Šebestová (3:1)
19:13 Golmanka domácích ukázala nádherný výhoz přímo na Mrázkovou, která spolu se Šebestovou předvedla bezchybnou kombinaci. Tigers dává gól do šatny a zvyšuje vedení na 3:1.
17:55 Další střela z půlky pro Hamerníkovou. Poskakující balonek však na brankovišti našla gólmanka hostů.
17:28 Sparta se po krátké odmlce snaží dostat do nějaké šance, zatím ale bez úspěchu.
16:03 Další akce domácích končí střelou mimo branku.
14:45 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:1
14:45 Pilšáková právě "na Haška" pokryla balonek před možným únikem Sparty.
13:30 Pilšáková právě "na Haška" pokryla balonek před možným únikem Sparty.
12:30 Tigers se pomalu dostávají do utkání, vytvořily si pár šancí.
11:45 Nebezpečná střela Hamerníkové od poloviny hřiště.... Brankářka ale vše viděla a tak s ní poradila.
11:12 Rozehrávka Tigers z rohu hřiště nepřinesla ovoce. Domácí však stále na balonku.
10:48 Nebezpečnou střelu Sparty likviduje Pilšáková dvěma zákroky maskou. To je forma!
10:06 Rychlý přechod domácích na polovinu soupeře překazila u branky hostující obránkyně.
09:13 Střelu Sparty z prostoru nad brankovištěm s přehledem lapá Pilšáková.
08:30 Sledujeme hru nahoru dolů, míček se u žádného z týmů dlouho neohřeje.
06:40 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #36 Markéta Šťástková, asistoval #23 Pavla Lišková (1:1)
06:40 Z nepřesné přihrávky Tigers dokázaly Spar`tanky využít rychlého protiútoku a velmi rychle srovnat skóre.
05:47 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:0
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #16 Tereza Plánková, asistoval #49 Eliška Mrázková (1:0)
05:27 Po akci domácích končí míček v odkryté bráně!
05:04 Krásná akce domácích bohužel končí jen střelou nad soupeřovu branku.
04:35 Střelu Dvořákové golmanka hostů s přehledem chytá.
04:20 Tigers se aktivněji zapojili do hry na míčku a hra se začíná zrychlovat.  Zatím žádné zásadní drama
03:00 Nepezpečná střela Sparty po nepřesné rozehrávce domácích.
00:00 Vítáme vás u sledování online přenosu utkání 12. kola 1. ligy žen. Dnes vyzvou domácí Prague Tigers soupeřky ze Sparty v rámci speciálního benefičního utkání na pooc seniorům. #tigerspomaha