• 54 53:36
    19:1
    (Mock)

Florbal Chomutov - Banes Florbal Soběslav 19:1
branky: 2. Viktorie Rázková, 3. Eliška Šidlochová, 4. Simona Pilíková, 6. Petra Malecká, 20. Eliška Šidlochová, 21. Adriana Hýsková, 24. Adriana Hýsková, 25. Tereza Suková, 29. Adriana Hýsková, 33. Simona Pilíková, 35. Veronika Bímová, 35. Simona Pilíková, 40. Eliška Šidlochová, 41. Petra Malecká, 42. Tereza Suková, 49. Tereza Suková, 49. Veronika Bímová, 51. Eliška Šidlochová, 54. Eliška Šidlochová - 32. Šárka Drunecká; rozhodčí: Josef Kubát - Adéla Dušánková; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Květa Hronová 22 - Eliška Hnojnová 49; po třetinách: 5:0, 8:1, 6:0
60:00 Komentář domácích Hýsek Martin (Trenér): Bohužel toho není moc co hodnotit bylo těžké se udržet celý zápas v koncetrci .Diky holkám za zápas.
60:00 Komentář hostů Hnojnová Eliška (Trenér): Těžko hodnotit takový zápas. Musím jen poděkovat holkam za bojovnost. Soupeři gratuluji k vítězství.
60:00 Střely ve 3. části: 29:6
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
53:36 GÓL Florbal Chomutov! 19:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Eliška Šidlochová, asistoval #97 Simona Mock (19:1)
53:36 Krásná akce, která končí gólem.
52:52 Znova krásná akce Simony Chodurové, ale trefuje brankařku.
52:34 Domácí tým se drží na straně hostů.
50:15 GÓL Florbal Chomutov! 18:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Eliška Šidlochová, asistoval #15 Natálie Kamenická (18:1)
48:29 GÓL Florbal Chomutov! 17:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #20 Veronika Bímová, asistoval #12 Eliška Reissová (17:1)
48:29 Krásná akce, která končí gólem.
48:23 GÓL Florbal Chomutov! 16:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #71 Tereza Suková, asistoval #14 Simona Pilíková (16:1)
46:40 Simona Chodurová jde sama na brankáře, ale trefuje hokejku hráčky hostů.
45:37 Hnojnová Eliška předvádí hezký zákrok.
44:35 Hosté ztrácí svojí rozehrávku a vzniká z toho brejk, kterej domácí tým nepromněnil.
42:35 Domácí tým se zatím drží na straně hostů.
41:30 GÓL Florbal Chomutov! 15:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #71 Tereza Suková, asistoval #19 Viktorie Rázková (15:1)
40:50 GÓL Florbal Chomutov! 14:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #17 Petra Malecká, asistoval #11 Adriana Hýsková (14:1)
40:01 Úvodní buly vyhrál tým hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 21:9
39:46 GÓL Florbal Chomutov! 13:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Eliška Šidlochová, asistoval #11 Adriana Hýsková (13:1)
39:30 Domácí tým netrefuje branku.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:38 Hnojnová chytá střelu domácí hráčky.
35:31 Domácí se drží na straně hostů.
34:57 GÓL Florbal Chomutov! 12:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Simona Pilíková bez asistence (12:1)
34:24 GÓL Florbal Chomutov! 11:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #20 Veronika Bímová, asistoval #17 Petra Malecká (11:1)
33:49 Vyloučen hráč #77 Táňa Pospíšilová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
32:34 GÓL Florbal Chomutov! 10:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Simona Pilíková, asistoval #71 Tereza Suková (10:1)
31:53 GÓL Banes Florbal Soběslav! 9:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #3 Šárka Drunecká, asistoval #63 Pavlína Kozáková (9:1)
30:35 Domácí tým se drží na balónku.
28:15 GÓL Florbal Chomutov! 9:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #17 Petra Malecká (9:0)
27:14 Hnojnová předvádí výtečný zákrok.
25:58 Hra se přelejvá ze strany na stranu.
24:03 GÓL Florbal Chomutov! 8:0
23:41 GÓL Florbal Chomutov! 7:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #15 Natálie Kamenická (7:0)
22:57 Domácí brankařka předvedla krásný zákrok.
21:11 Hráčka Barbora Suková nám předvedla krásné zpracování míčku nohou.
20:18 GÓL Florbal Chomutov! 6:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková bez asistence (6:0)
20:01 Úvodní buly vyhrál tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 18:8
19:59 GÓL Florbal Chomutov! 5:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Eliška Šidlochová, asistoval #19 Viktorie Rázková (5:0)
19:20 Hra se přelévá ze strany na stranu.
19:00 Hraje se poslední minuta první třetiny.
16:48 Vyloučen hráč #18 Valérie Tejčková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
13:01 Po individuální akci se hostující hráčka ocitla sama přímo před domácí brankářkou Hronovou.V přímém souboji vyhrála domácí brankařka.
11:35 Po chybné rozehrávce se do brejkové situace dostala Simona Pilíková, která trefuje brankařku.
11:30 Po faulu domácí hráčky, mají hosté rozehrávku.
10:14 Hronová chytá střelu.
08:59 Eliška Hnojová chytá střelu domácí hráčky.
07:13 Domácí se drží na straně hostů.
05:20 GÓL Florbal Chomutov! 4:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #17 Petra Malecká, asistoval #14 Simona Pilíková (4:0)
04:44 Vyloučen hráč #44 Amálie Šťastná družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
03:28 GÓL Florbal Chomutov! 3:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Simona Pilíková, asistoval #9 Barbora Suková (3:0)
02:55 Doácí tým je více na míčku.
02:47 GÓL Florbal Chomutov! 2:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Eliška Šidlochová, asistoval #17 Petra Malecká (2:0)
01:14 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Viktorie Rázková, asistoval #71 Tereza Suková (1:0)
00:01 Úvodní buly vyhrál Florbal Chomutov.