• 60 59:02
    3:8
    (Fricová)

TJ Turnov - BLACK ANGELS 3:8
branky: 10. Adéla Kyselová, 33. Lucie Brabcová, 40. Tereza Koubková - 4. Ester Janušková, 10. Zuzana Kuchařová, 10. Lucie Šárová, 11. Zuzana Kuchařová, 24. Lucie Svobodová, 32. Zuzana Kuchařová, 55. Veronika Říhová, 60. Zuzana Kuchařová; rozhodčí: Marek Pohunek - Michal Honíšek; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Kateřina Brabcová 40 - Aneta Fryčová 30; po třetinách: 1:4, 2:2, 0:2
60:00 Komentář domácích: Konečně hrajeme to, co máme. Trápila nás přesná koncovka, kdybychom proměnily šance, mohly jsme sahat po bodech. Chtěla bych holky pochválit za nasazení a za to, že jsme se nebály soupeře a směle se vydávaly do útoku. Díky soupeřkám za pěkný zápas a divákům za podporu.
60:00 Komentář hostí: Vyrovnaný zápas. Děkujeme soupeřkám, rozhodčím a divákům za zápas.
59:59 Střely: Domácí 15, Hosté 18
59:03 Kuchařová vstřelila svůj čtvrtý gól.
59:02 GÓL BLACK ANGELS! 3:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová, asistoval #43 Adriana Fricová (3:8)
57:59 Nádherná střela Veselé L. zacinkala o oba růžky brankové konstrukce, bohužel za čáru se míček nedostal.
57:58 Timeout TJ Turnov
55:05 Vysoká od Nové zaručila volný úder Turnova před soupeřovou brankou.
54:12 GÓL BLACK ANGELS! 3:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Veronika Říhová, asistoval #15 Zuzana Kuchařová (3:7)
53:05 Skvělá souhra týmu hostí je dovedla k bráně domácích, ale skvělý zákrok Brabcové K. zabránil gólu.
51:25 Hra pokračuje dále bez zásahu rozhodčího. Na obou lajnách je vidět únava.
45:20 Třetí třetina zatím není klidná pro oba týmy.
44:10 Turnov přečkal oslabení a hned se vrhne do útoku.
43:01 Kyselová v obrovské šanci na gól ve vlastním oslabení, ale bohužel pokus se nezdařil.
41:51 Vyloučen hráč #8 Barbora Bajerová družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
39:59 Střely: domácí 12, hosté 15
39:53 Koubková vstřeluje svůj první gól za ženskou kategorii.
39:48 GÓL TJ Turnov! 3:6
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #4 Tereza Koubková, asistoval #33 Adéla Kyselová (3:6)
38:56 Veselá L. krásnou střelou trefuje bohužel jen tyčku.
36:30 Zápas se vyostřuje, oba týmy hrají tvrdě.
33:10 Turnov nakonec využil své přesilové hry a vstřelil svůj druhý gól.
32:26 GÓL TJ Turnov! 2:6
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #20 Lucie Brabcová, asistoval #17 Dominika Hančová (2:6)
32:01 Turnov nedokázal uklidnit hru a dostal góla v přesilové hře.
31:37 GÓL BLACK ANGELS! 1:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová, asistoval #73 Veronika Říhová (1:6)
31:11 Vyloučen hráč #57 Lída Chovancová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
30:30 Veselá L. poprvé nastoupila do hry a Turnov se dostal do útoku.
29:53 Timeout BLACK ANGELS
26:20 Janušková dostala dobrou šanci na gól, ale Bajerová zabránila střele.
25:05 Fišerová svým pádem zmátla soupeře a Turnov se dostal do útoku.
24:41 Tým hostí se drží na balónku.
23:25 GÓL BLACK ANGELS! 1:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Lucie Svobodová, asistoval #15 Zuzana Kuchařová (1:5)
21:20 Nádherná šance Fišerové na krásný gól, která skončila neúspěchem.
19:59 Střely: domací 6, hosté 15
18:30 Domácím se zatím nedaří uklidnit hru a vytáhnout se do útoku.
17:58 Tým hostí je stále víc na balónku
15:00 Domácím se zatím nedaří vsítit víc gólů.
10:21 Na hřišti je to jako na houpačce. Dominantnějším týmem je zatím tým hostí.
10:12 GÓL BLACK ANGELS! 1:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová bez asistence (1:4)
09:51 GÓL TJ Turnov! 1:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #33 Adéla Kyselová, asistoval #4 Tereza Koubková (1:3)
09:40 GÓL BLACK ANGELS! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #3 Lucie Šárová, asistoval #5 Karolína Majerová (0:3)
09:30 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová bez asistence (0:2)
08:12 Vyloučen hráč #10 Kateřina Vacíková družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
03:48 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Ester Janušková, asistoval #14 Markéta Chaloupecká (0:1)
00:00 Vítám Vás na online přenosu dnešního utkání.