6:5
    Jan VÖLFL
    (Kadlec)

FBC Spartak Kaplice - FBC ROKYCANY 6:5p
branky: 8. Petr Lukš, 19. Jan Sedláček, 21. Tomáš Kadlec, 49. Jan Völfl, 54. Tomáš Kadlec, 62. Jan Völfl - 4. Jiří Levý, 30. Denis Vitouš, 45. Martin Fiala, 53. Denis Vitouš, 59. Lukáš Bendek; rozhodčí: Vladimír Buzický - Matyáš Ehm; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jakub Šítal 36 - Martin Štochl 40; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:3, 1:0
65:00 Komentář hostů Michálek Václav (Trenér): V první řadě se chci omluvit přítomným divákům, že se přišli podívat na florbal a žádný se tu nehrál. Náš tým si udělal výlet na jih a všichni jsme si mysleli, že už máme vyhráno při úvodním buly. V průběhu zápasu jsme se zlepšovali, ale stačilo to pouze na jeden bod.
65:00 Komentář domácích: Jsme rádi za vítězství ake myslím si že naše střelecká neproduktivita nás stále ten třetí.
65:00 Střely v prodloužení: 2:0
61:46 GÓL FBC Spartak Kaplice! 6:5
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #42 Jan Völfl, asistoval #22 Tomáš Kadlec (6:5)
60:00 Střely ve 3. části: 10:12
59:52 Timeout FBC ROKYCANY
58:02 GÓL FBC ROKYCANY! 5:5
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #10 Martin Štván (5:5)
54:25 Vyloučen hráč #42 Jan Völfl družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
53:10 GÓL FBC Spartak Kaplice! 5:4
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #22 Tomáš Kadlec, asistoval #7 Jakub Jirkal (5:4)
52:57 GÓL FBC ROKYCANY! 4:4
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #11 Denis Vitouš, asistoval #51 Tomáš Holeček (4:4)
48:16 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #42 Jan Völfl, asistoval #25 Karel Mach (4:3)
44:04 GÓL FBC ROKYCANY! 3:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala, asistoval #6 Jan Šůs (3:3)
40:00 Střely ve 2. části: 18:15
30:22 Vyloučen hráč #72 František Dvořák družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:36 GÓL FBC ROKYCANY! 3:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #11 Denis Vitouš, asistoval #22 Jakub Košař (3:2)
20:04 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #22 Tomáš Kadlec, asistoval #37 Petr Lukš (3:1)
20:00 Střely v 1. části: 16:14
18:37 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #21 Jan Sedláček, asistoval #30 Filip Hron (2:1)
07:45 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš, asistoval #7 Jakub Jirkal (1:1)
03:20 GÓL FBC ROKYCANY! 0:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #64 Jiří Levý, asistoval #10 Martin Štván (0:1)