12:5
    ()
Repre živě

FBC Štíři Č. Budějovice B - FA SEPTA.CZ Č. Budějovice 12:5
branky: 21. Jan Králík, 21. Dominik Vlček, 26. David Caha, 36. David Caha, 37. Jindřich Hrdý, 38. Jan Králík, 41. David Caha, 41. Jan Králík, 44. Pavel Formánek, 50. Ondřej Havelka, 58. Dominik Vlček, 58. Marek Fučík - 22. Václav Bíca, 22. Jakub Malecha, 53. Marek Leheň, 54. Václav Bíca, 60. Jakub Malecha; rozhodčí: Jan Dušek - Petr Novák; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Ondřej Vondrys 16 - Jan Vališ 27; po třetinách: 0:0, 6:2, 6:3
59:59 Komentář trenéra hostí Jana Novotného: Zlepšení oproti předchozímu zápasu téměř ve všech činnostech. Od půlky zápasu jsme byli nedůslední v obsazování hráčů bez míčku a to celé utkání rozhodlo. Zapracujeme na tom a těšíme se na další utkání. Děkujeme našim divákům a rád bych je pozval za týden, na domácí zápas s Milevskem. Opět v neděli odpoledne na Lokotce.
59:59 Komentář vedoucího týmu domácích Marka Fučíka: Dnes jsme využili výhody domácího prostředí a téměř plné sestavy. 3 body zůstávají v Budějcích, jak jinak. Díky soupěři za zápas.
59:59 Střely 3.třetiny Štíři ČB: 13 - FA ČB: 7
59:30 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 12:5
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #25 Jakub Malecha bez asistence (12:5)
57:30 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 12:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #29 Marek Fučík, asistoval #6 Jan Králík (12:4)
57:19 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 11:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #71 Dominik Vlček, asistoval #72 David Caha (11:4)
56:22 Vyloučen hráč #19 David Řehoř družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání
54:31 Vyloučen hráč #60 Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:29 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 10:4
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #49 Václav Bíca, asistoval #14 František Šulista (10:4)
52:55 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 10:3
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #8 Marek Leheň bez asistence (10:3)
51:10 Budějovické derby tady v hale sleduje 71 diváků.Děkujeme
49:55 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 10:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #24 Ondřej Havelka, asistoval #6 Jan Králík (10:2)
45:34 Vyloučen hráč #2 Jan Pražák družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání
43:15 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 9:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #17 Pavel Formánek, asistoval #60 Martin Vacek (9:2)
40:56 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 8:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #24 Ondřej Havelka (8:2)
40:16 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 7:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha, asistoval #71 Dominik Vlček (7:2)
39:59 Štřely 2.třetiny Štíři ČB: 14 - FA ČB: 7
37:23 Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
37:23 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 6:2
36:26 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 5:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #11 Jindřich Hrdý bez asistence (5:2)
35:27 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha, asistoval #17 Pavel Formánek (4:2)
25:22 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha bez asistence (3:2)
21:18 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 2:2
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #25 Jakub Malecha, asistoval #14 František Šulista (2:2)
21:10 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 2:1
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #49 Václav Bíca, asistoval #19 David Řehoř (2:1)
20:32 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #71 Dominik Vlček, asistoval #60 Martin Vacek (2:0)
20:24 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:0
19:59 Střely 1.třetiny Štíři ČB: 6 - FA ČB: 4
19:11 Vyloučen hráč #6 Lukáš Tancer družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:21 Na hřišti je vidět bojovnost obou týmů,ale větší zuřivost dát gól má tým domácích.
11:40 Drobiš Tomáš se pokusil ohrozit bránu Vališe.Vališ vyráží.
10:20 Forman na Vlčka,ale Vlček bohužel těsně minul bránu.
08:07 Vyloučen hráč #80 Dominik Konopa družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:07 Vyloučen hráč #29 Marek Fučík družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
02:10 Štíři ukazují,že chtějí tohle derby vyhrát.
00:00 Dobrý večer,vítám Vás u online přenosu Divize skupiny C,kde domácí tým Štíři ČB hostí tým FA ČB,tudíž tu máme budějovické derby.