59
  • 59 58:28
    FbC Plzeň

FbC Plzeň - Florbal Primátor Náchod 5:6
branky: 12. Matěj Vošta, 16. Filip Nový, 21. Václav Zábran, 32. Michael Brabec, 49. Vojtěch Lapuník - 2. Daniel Kříž, 3. Ondřej Macháček, 7. David Cejnar, 23. Václav Grulich, 29. Ondřej Bachtík, 58. Dalibor Vlášek; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Martin Bezděk 11 - Karel Aubus 14; po třetinách: 2:3, 2:2, 1:1
60:00 Komentář domácích Oliverius Tomáš (Vedoucí): Začátek zápasu byl to nejhorší, co můžeme předvádět. Soupeř celý zápas nedokázal nic vymyslet, ale kvůli naším chybám ani nemusel. Zápas jsme jim věnovali v prvních dvou třetínách. Doufám, že jsme si všichni vybrali ten nejhorší zápas sezóny a už se to nebude opakovat. Děkuji divákům a rozhodčím.
60:00 Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér): Dneska jsme měli povedený vstup do utkání. Škoda, že jsme si zápas zkomplikovali věcmi, na které jsme upozorňovali před zápasem. Každopádně si z Plzně odvážíme zasloužené 3 body do tabulky. Díky všem hráčům, za svůj čas, soupeři za fér utkání a fanouškům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
59:45 Domácí tlačí hosty.
58:28 Timeout FbC Plzeň
58:28 Domácí se budou po time-outu snažit dohnat jednobrankové manko.
57:38 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #21 Dalibor Vlášek, asistoval #68 David Cejnar (5:6)
57:38 Necelé dvě a půl minuty do konce odskakují hosté do vedení.
56:54 Faul hostujícího hráče, budou tak rozehrávat domácí.
56:42 Střelu hostů si Bezděk s přehledem pohlídal.
56:09 Po tvrdém souboji fauloval domácí hráč, a rozehrávají tak hosté.
53:57 Malý předvedl skvělý obraný zákrok, díky kterému nepustil hosty k míčku.
53:38 Střela Brabce jen těsně minula Aubusovu branku.
52:54 Střela hostujícího hráče zablokována Novým.
52:14 Brabec předvedl skvělý obraný zákrok.
51:18 Po faulu na Voštu rozehrávají domácí.
50:37 Další skvělý zákrok Bezděka.
49:56 Nový vyzkoušel střelu, ta ale mířila těsně mimo branku.
48:36 GÓL FbC Plzeň! 5:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Vojtěch Lapuník, asistoval #39 Václav Zábran (5:5)
48:36 Z rozehrávky vystřelil Zábran, tuto střelu ještě brankář vyrazil, ale přímo k Lapuníkovi, který se z dorážky nemílil.
48:10 Tomášek blokuje střelu hostů.
46:56 Dobrá střela Tomáška, Aubus byl ale připraven.
45:10 Domácí hrají oslabení zatím velmi dobře, hosté se ještě pořádně neusadili na polovině domácích.
43:53 Vyloučen hráč #69 Vojtěch Lapuník družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
43:53 První početní převahu mají kdyspozici také hosté.
43:12 Hosté naštěstí pro domácí nevyřešili protiútok vůbec dobře a ani se nedostali ke střele.
42:27 Zblokovaná střela hostů.
40:47 Rychlý protiútok hostů, Bezděk připraven.
40:01 Úvodní buly 3. třetiny pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 6:4
38:46 Hosté měli kdyspozici po zblokované střele Zábrana další rychlý protiútok, Bezděk byl ale připravený a střelu bez problémů zneškodnil.
38:09 Bezděk si připisuje další zákrok.
36:49 Z nepovedené rozehrávky domácích se rychle stalo přečíslení hostí, domácí se ale stihli rychle vrátit.
35:50 Nový měl problémy při rozehrávce, včas je ale stihl zažehnat, a domácí tak zůstávají na míčku.
34:09 Bezděk si připisuje důležitý zákrok.
33:42 Po hře vysokou holí hostů budou rozehrávat domácí.
32:25 Domácí mají kdyspozici rozehrávku z rohu hřiště.
31:12 GÓL FbC Plzeň! 4:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #30 Michael Brabec, asistoval #75 Jaromír Täuber (4:5)
31:12 Nádhernou střelou od levého mantinelu snižuje Brabec.
29:46 Zmatek před brankou domácích vyřešil Brabec odpálením míčku mimo hřiště.
28:52 Velká šance Zábrana, který se ocitl v nadějné pozici, jeho střela byla ale na poslení chvíli zblokována.
28:07 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Ondřej Bachtík, asistoval #47 Ondřej Macháček (3:5)
28:07 Střelou do protipohybu Bezděka hosté zvyšují na rozdíl dvou branek.
26:52 Domácí sice sehráli přesilovou hru velmi dobře, ale branku z ní nevytěžili.
26:13 Střela Malého netrefila branku a budou tak rozehrávat hosté.
26:04 Zblokovaná střela Taubera.
25:22 Dobře sehraná akce domácích, Aubus byl připravený.
24:52 Vyloučen hráč #37 Václav Grulich družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:52 Jako první v zápase si přesilovku zahrají domácí.
24:19 Domácí se při rozehrávce špatně domluvili, rozehráli tahem a přenechali tak míček hostům.
23:36 Po tvrdém faulu hostujícího hráče budou rozehrávat domácí.
22:56 Domácí se snaží rozpohybovat obranu hostů.
22:08 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Václav Grulich, asistoval #58 Marek Svoboda (3:4)
22:08 Hosté si berou své vedení zpět.
21:57 Po stečované střele zůstanou na balónku hosté.
20:40 GÓL FbC Plzeň! 3:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #75 Jaromír Täuber (3:3)
20:40 Freestylovým trikem se hned v 1. minutě 2. třetiny prosazuje Zábran, a vyrovnává tak skóre zápasu.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrává tentokrát domácí hráč.
20:00 Střely v 1. části: 8:5
19:24 Hráč domácích stál v brankovišti aubuse, budou tak rozehrávat hosté.
15:42 GÓL FbC Plzeň! 2:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #21 Filip Nový, asistoval #62 Matěj Vošta (2:3)
15:42 Nový obloučkem přehodil Aubuse, a snižuje tak na rozdíl jediného gólu.
14:24 Domácí se mohli dostat do gólové šance, přihrávka Tomáška na Voštu byla ale nepřesná.
13:12 Po faulu domácích oba týmy střídají.
11:35 GÓL FbC Plzeň! 1:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta, asistoval #21 Filip Nový (1:3)
11:35 Přesnou střelou nad rameno brankáře se poprvé na straně domácích trefuje Vošta.
10:16 Domácí dělají zatím hodně chyb v rozehrávce, čímž hostům velmi ulehčují hru.
09:46 Další chyba domácích, Bezděk následný protiútok zneškodnil.
08:41 Střelu Němečka i následnou dorážku beckhendem Plachého si hostující brankář pohlídal.
07:15 Zmatek před brankou hostů, vyřešil ho brankář chycením míčku do ruky.
06:38 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #51 František Donaj (0:3)
06:38 Další chybu v rozehrávce domácích trestá po rychle vyřešeném protiútoku Cejnar.
05:27 Zábran trefuje jen tyčku hostující branky.
05:02 Po chybě v rozehrávce domácích se hosté dostali do další šance, branku ale tentokrát netrefili.
04:44 Domácí se snaží uklidnit hru.
04:24 Bezděk překazil akci hostů.
02:49 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #10 Ondřej Bachtík (0:2)
02:49 Po individuální akci Bachtíka střílí prakticky do odkryté branky Macháček a zvyšuje tak vedení hostů na 2:0.
01:59 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #68 David Cejnar (0:1)
01:59 Hosté proměňují hned první střelu zápasu a otevírají tak skóre zápasu.
01:42 Domácí kontrolují míček.
00:05 Domácí se bleskově dostali k první rozehrávce z nebezpečné pozice, kterou sehráli velmi dobře a jejich střelu musel blokovat hostující hráč.
00:01 Úvodní buly vyhrává hostující hráč.
00:00 Dobrý den, vítejte na utkání 13. kola Národní ligy mužů, ve kterém se utkají domácí hráči FBC Plzeň proti hostujícím hráčům z Florbal Primátor Náchod. Zápas začne za malou chvíli.