• 60 59:13
    6:9
    (Linc)

TJ Slovan Havířov - DDQ Florbal Chomutov 6:9
branky: 2. Daniel Sekula, 19. Ondřej Murín, 24. Jiří Gregor, 30. Jan Drong, 33. Jan Drong, 59. Michal Kozelský - 8. Martin Schneider, 9. Tomáš Novotný, 15. Tadeáš Melíšek, 25. Martin Schneider, 28. Ondřej Šarša, 34. Jakub Holovej, 39. Ondřej Bejček, 47. Ondřej Halej, 60. Ondřej Halej; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2 + Jiří Gregor 5:3; využití: 1:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Ivo Sikora 24, Daniel Buroň 27 - Bruno Vagel 32; po třetinách: 2:3, 3:4, 1:2
60:00 Střely ve 3. části: 16:15
59:59 Rozhovor s hráči a hodnocení trenérů
59:58 Sestřih zápasu
59:14 Domácí se pokoušeli o hru bez brankáře. To se jim vymstilo.
59:13 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 6:9
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #28 Petr Linc (6:9)
58:38 Kozelský propasoval míček kolem tyče.
58:37 Timeout TJ Slovan Havířov
58:37 GÓL TJ Slovan Havířov! 6:8
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #19 Jiří Gregor (6:8)
58:00 Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
57:19 Gregor to zkusil z malého úhlu.
56:42 Hromádka zlomil hůl.
56:32 Linc již podruhé na trestné lavici.
56:31 Vyloučen hráč #28 Petr Linc družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
55:02 Drong musel doběhnout nahozený míček. Jeho backhandový pokus o střelu končí těsně vedle.
54:12 Sikora neskutečně vymrštil tělo proti Šaršově střele.
53:00 Murín měl míček moc daleko od sebe na to, aby ho trefil.
51:50 Ladenberger hezky doběhnul hráče a připravil ho o míček.
49:40 2 neuznané dvouminutové fauly na Řezáče.
47:48 Sekula odstínil střelu na branku.
46:04 Chomutov ee dostává do tříbrankového vedení.
46:03 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 5:8
45:10 Dvě nebezpečné střely na Vagelovu branku.
44:54 Chomutov musel přidržet Proroka na mantinelu, aby nemohl pokračovat v útoku.
42:57 Murín faulován za brakou Chomutova.
41:59 Hosté v plném počtu.
40:01 Buly pro Slovan.
40:00 Domácí vstupují do 3. třetiny s výhodou přesilové hry.
40:00 Střely ve 2. části: 11:28
39:59 Vyloučen hráč #17 Marek Nekuda družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:23 Dlouhou dobu trvalo Chomutovu než se povedlo využít přesilovou hru.
38:22 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 5:7
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #7 Ondřej Bejček, asistoval #28 Petr Linc (5:7)
37:57 Sikora teď podržel domácí.
37:21 Hromádka nedovolil střelbě na Sikoru.
35:53 Buroň se netáhnul přes celou branku a zabránil vstřelení branky.
34:35 Nesmyslné vyloučení Gregora na 5minut.
34:34 Vyloučen hráč #19 Jiří Gregor družstva TJ Slovan Havířov na 5 minuty za hrubost
33:23 Chomutov opět ve vedení. Sikora neměl šanci.
33:22 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 5:6
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #24 Jakub Holovej, asistoval #28 Petr Linc (5:6)
32:04 Nebylo jisté co Drong podnikne. Nabízela se přihrávka, ale raději zvolil cestu střely. Jeho výborná klička a následná střela pod víko vyrovnává brankový stav.
32:03 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #20 Jan Drong bez asistence (5:5)
30:46 Revenda mohl vyrovnat, ale střela před brankou mu nesedla přesně na čepel a míček v náruči Vagela.
29:18 Kozelský vystřelil těsně mimo branku. Míček se však odrazil za brankou a pohotový Drong snižuje na rozdíl jedné branky.
29:17 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #20 Jan Drong, asistoval #77 Michal Kozelský (4:5)
27:36 Chomutov trestá domácí a posouvá se do dvoubrankového vedení.
27:35 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 3:5
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #84 Ondřej Šarša, asistoval #13 Tomáš Novotný (3:5)
27:15 Řezáč po lehkém faulu diskutoval s rozhodčím. Zbytěčně oslabuje svůj tým.
27:14 Vyloučen hráč #91 Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nesportovní chování
27:00 Řezáč seknut za vlastní brankou.
25:05 Sikora krásně vystihnul pokus Chomutova o vstřelení gólu zpoza branky.
24:35 Vyrovnaný stav nevydržel ani minutu. Chomutov opět ve vedení.
24:34 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 3:4
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #16 Martin Schneider, asistoval #90 Tyler Brush (3:4)
23:37 Domácí po Gregorově střele vyrovnávají stav.
23:36 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #19 Jiří Gregor, asistoval #91 Petr Řezáč (3:3)
22:00 Buroň zalehl míček, aby nebyla možnost dále pokračovat ve hře.
20:50 Charvát krásně zamezil crossové nahrávce, která mohla skončit inkasováním branky.
20:01 Buly pro Slovan.
20:00 Střely v 1. části: 11:17
19:47 Charvát z výjezdu těsně míjí branku.
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:59 Domácí tým v plném počtu.
18:24 David skvěle obehrál obránce. Poté vystřelil, ale míček musel ještě Murín dorazit.
18:23 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #26 Ondřej Murín, asistoval #55 Patrik David (2:3)
18:17 Novotný z vrchní pozice přestřeluje.
16:59 Vyloučen hráč #7 Daniel Sekula družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
16:20 Murín při odraženém míčku zasažen do obličeje.
14:18 Hromádka byl posledním hráčem a pokusil se o kličku. Melíšek se zmocnil míčku a vystřelil pod ruku Buroně.
14:17 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #63 Tadeáš Melíšek bez asistence (1:3)
13:32 Charvát vystavil své tělo do střely Štěrby.
12:30 Dnes bude online zápis nezáživný. Většina bude o střídání brankářů na domácí straně.
10:15 Pas na Proroka skončil v rohu hřiště.
08:53 Chomutov poprvé ve vedení. Novotný propasíroval míček těsně kolem Sikory.
08:52 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:2
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #63 Tadeáš Melíšek (1:2)
08:38 Řetáč to zkusil na czdálenější tyč. Těsně mimo.
07:38 Nedáš, dostaneš. Bohužel toto pravidlo se potvrdilo i teď.
07:37 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:1
05:44 Revenda vybojoval rozehrávku v rohu.
04:08 V domácí brance je zpět Ivo Sikora. Vypadá to na častější střídání brankářů než samotných hráčů.
03:37 Prorok hezky zblokoval pokus Chomutova.
02:00 Domácí hodně překvapivě vystřídali brankáře.
01:59 Střídání brankáře. Nový brankář #23 Daniel Buroň družstva TJ Slovan Havířov
01:39 Domácí využívají přesilovou hru a otevírají skóre dnešního utkání.
01:38 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:0
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #7 Daniel Sekula, asistoval #19 Jiří Gregor (1:0)
00:46 Linc ze zadu seknul rozběhnutého Charváta. Na 2 minuty oslabí svůj tým.
00:01 Úvodní buly pro Slovan.