• 58 57:33
    2
    David DERKA

FBC LETOHRAD Orel Orlice - FTC Vysoké Mýto  4:7
branky: 11. Jan Skalický, 13. Petr Doleček, 23. Petr Doleček, 51. Matouš Hrdina - 3. Libor Knypl, 5. Vojtěch Pavlák, 21. Jiří Unzeitig, 24. Adam Kobr, 46. Vojtěch Pavlák, 47. Vojtěch Pavlák, 48. Vojtěch Pavlák; rozhodčí: Daniel Suchý - Daniel Jireček; vyloučení: 5:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Daniel Jiruška 14 - Václav Musel 9; po třetinách: 2:2, 1:2, 1:3
60:00 Komentář domácích Adamec Petr (Trenér): Dnešní utkání bylo až do kolapsu ve třetí třetině vyrovnané. Bohužel špatně odehraných 5minut rozhodlo o vývoji zápasu. Soupeř nás již k závěrečnému tlaku nepustil a zaslouženě zvítězil. Děkuji všem za utkání.
60:00 Komentář hostů Dejdar Aleš (Trenér): Komentář trenéra hostů: Šachovou partii rozhodla skvěle takticky odehraná 3. třetina, kluci perfektně plnili trenérské pokyny, zaslouženě odvážíme 3 body. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 5:9
57:33 Vyloučen hráč #92 David Derka družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:25 tentokrát krásný zákrok Dana Jirušky
54:50 další krásná šance pro letohrad jenže byla neproměněna
50:07 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 4:7
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #9 Matouš Hrdina, asistoval #8 Jan Skalický (4:7)
49:02 střela letohradského hráče číslo 6 byla zblokována
48:30 letohradští fanoušci až moc prožívají a musel je jít uklidnit hlavní pořadatel
47:52 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
47:35 Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
47:26 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Vojtěch Pavlák, asistoval #33 Milan Koubek (3:7)
46:48 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Vojtěch Pavlák, asistoval #68 Libor Knypl (3:6)
45:40 krásný gól padl do letohradské brány odrazem o horní tyč
45:39 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Vojtěch Pavlák, asistoval #69 Tomáš Olejár (3:5)
40:00 Střely ve 2. části: 5:4
39:59 na konci druhé třetiny je stav 3:4
38:24 Majvald netrefil skákavou přihrávku.
31:07 hřáč s číslem 7 tvrdě srazil soupeře a byl odměněn 2minutovým trestem
31:06 Vyloučen hráč #7 Štěpán Appl družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za bránění ve hře
29:30 Vyloučen hráč #6 Adam Kobr družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře
27:24 Vyloučen hráč #6 Adam Kobr družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
23:16 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #68 Libor Knypl (3:4)
22:58 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 3:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #10 Petr Doleček, asistoval #12 Matouš Faltus (3:3)
22:46 máme tu situaci kdy letohradský hráč s číslem 7probíhal klem branky Vysokého Mýta kdy se tam srazili 2 hráči a brankář a rozhodčí posoudili jako bránění ve hře
22:00 hře se víc a víc stupňuje a hráči začínají dohrávat
20:36 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #33 Milan Koubek (2:3)
20:00 Střely v 1. části: 3:8
19:59 první třetina končí nerozhodně za stavu 2:2
18:35 máme tu další vyloučení na straně letohradu
18:34 Vyloučen hráč #29 Maxim Kubelka družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za bránění ve hře
12:58 Vyloučen hráč #23 Adam Šubert družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za bránění ve hře
12:18 další gól Letohradu dopadl  do branky Vysokého Mýta. tentokrát ale z volného úderu
12:17 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #10 Petr Doleček, asistoval #2 Vojtěch Marek (2:2)
10:15 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #2 Vojtěch Marek (1:2)
10:15 Krásný gol v přesilové hře pro letohrad. Míč letěl skoro z půli hřiště ale doletěl.
09:16 Vyloučen hráč #27 Jakub Poláček družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
05:36 Hra se přelévá ze strany na stranu.
04:57 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:2
02:36 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #24 Vojtěch Pavlák (0:1)