• 45 44:25
    11:4
    (Šrajbr)

FbC Hradec Králové B - FBC Česká Skalice 11:4
branky: 4. Marcel Dobrev, 13. Tomáš Pokorný, 14. Jan Schejbal, 14. Lukáš Klouček, 21. Marcel Dobrev, 25. Tomáš Pokorný, 27. Jan Schejbal, 29. Tomáš Pokorný, 35. Daniel Elicer, 43. Tomáš Pokorný, 44. Marcel Dobrev - 3. Michal Šrajbr, 9. Michal Šrajbr, 43. Jiří Hrabík, 45. Dominik Skalický; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Suchý; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jeroným Žižka 9, Marek Petružálek 5 - Jakub Knittel 30; po třetinách: 4:2, 4:0, 3:2
45:00 Komentář domácích Kremeník Roman (Trenér): Soustředěný výkon po celou dobu zápasu. Od prvních minut jsme byli dominantní na míčku. Pro nás důležité tři body. Děkujeme soupeři za utkání v duchu fair play.
45:00 Komentář hostů Skalický Dominik (Trenér): Soupeř byl doplněn hráči A týmu a tím tak byla jejich hra velice kvalitní a stačila na výhru.  nNicméně nechápu naše hráče, kteří se vteřinu po prohraném utkání smějí a baví se tím.. Děkuji soupeři za utání..
45:00 Střely ve 3. části: 12:9
44:25 GÓL FBC Česká Skalice! 11:4
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #18 Dominik Skalický, asistoval #92 Michal Šrajbr (11:4)
43:11 GÓL FbC Hradec Králové B! 11:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #36 Marcel Dobrev, asistoval #74 Filip Hušek (11:3)
42:50 GÓL FbC Hradec Králové B! 10:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #12 Tomáš Pokorný bez asistence (10:3)
42:03 GÓL FBC Česká Skalice! 9:3
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #9 Jiří Hrabík, asistoval #92 Michal Šrajbr (9:3)
39:50 Vyloučen hráč #71 Rudolf Klouček družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za blokování florbalky
38:34 Timeout FBC Česká Skalice
38:34 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Marek Petružálek družstva FbC Hradec Králové B
34:45 Rezervní golman hostů se už dobrých 5 minut rozcvičuje, ale trenér vůči jeho touze zůstává imunní
34:00 GÓL FbC Hradec Králové B! 9:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #94 Daniel Elicer, asistoval #74 Filip Hušek (9:2)
32:14 Vyloučen hráč #79 Jakub Brejcha družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za blokování florbalky
30:00 Střely ve 2. části: 16:2
28:22 GÓL FbC Hradec Králové B! 8:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #12 Tomáš Pokorný, asistoval #94 Daniel Elicer (8:2)
26:46 Vyloučen hráč #80 Lukáš Klouček družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
26:33 GÓL FbC Hradec Králové B! 7:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #42 Jan Schejbal, asistoval #83 Timoteus Pospíšil (7:2)
24:24 V probíhající 10. minutě je tým FBC Česká Skalice stále bez střely
24:19 GÓL FbC Hradec Králové B! 6:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #12 Tomáš Pokorný, asistoval #26 Patrik Grunt (6:2)
20:13 GÓL FbC Hradec Králové B! 5:2
17:57 Vyloučen hráč #18 Dominik Skalický družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 13:7
13:43 Neskutečný obrat utkání v podobě týmu FbC Hradec Králové B
13:42 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #80 Lukáš Klouček bez asistence (4:2)
13:38 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #42 Jan Schejbal, asistoval #14 Ondřej Vykydal (3:2)
12:01 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #12 Tomáš Pokorný z trestného střílení (2:2)
08:04 GÓL FBC Česká Skalice! 1:2
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #92 Michal Šrajbr, asistoval #18 Dominik Skalický (1:2)
03:09 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #36 Marcel Dobrev, asistoval #11 Michael Kořínek (1:1)
02:56 GÓL FBC Česká Skalice! 0:1
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #92 Michal Šrajbr, asistoval #65 Štěpán Prušinovský (0:1)
02:56 První branku střílí FBC Česká Skalice po pěkné akci.
01:01 První minutu utkání je balonek na holích hráčů Skalice.