39
  • 39 38:29
    2

TJ Stará Ves n/O Vosy - FBC Letka Netopýři B 3:4
branky: 7. Jan Horák, 31. Jiří Ševčík, 35. Vojtěch Hranický - 8. Lukáš Obrusník, 11. Tomáš Prasek, 28. Jakub Döhner, 35. Lukáš Obrusník; rozhodčí: Andrej Bílek - Jan Gawryš Piško; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Šprinc ? - Tomáš Petr ?; po třetinách: 1:2, 0:0, 2:2
39:00 Ukončení 3. části
38:29 Vyloučen hráč #23 Jan Duškevič družstva TJ Stará Ves n/O Vosy na 2 minuty za hrubost
37:37 Timeout TJ Stará Ves n/O Vosy
36:36 Trestné střílení družstva TJ Stará Ves n/O Vosy neproměnil #23 Jan Duškevič.
34:45 GÓL TJ Stará Ves n/O Vosy! 3:4
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil #13 Vojtěch Hranický, asistoval #23 Jan Duškevič (3:4)
34:32 GÓL FBC Letka Netopýři B! 2:4
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil #88 Lukáš Obrusník, asistoval #77 David Radošovský (2:4)
31:00 utkání se opět dramatizuje snad uvidíme strhující závěr
30:57 GÓL TJ Stará Ves n/O Vosy! 2:3
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil #88 Jiří Ševčík, asistoval #8 Petr Rogowski (2:3)
27:08 GÓL FBC Letka Netopýři B! 1:3
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil #33 Jakub Döhner, asistoval #92 Marian Obrusník (1:3)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
24:24 Vyloučen hráč #23 Jan Duškevič družstva TJ Stará Ves n/O Vosy na 2 minuty za sekání
18:54 Vyloučen hráč #87 Vojtěch Kořínek družstva FBC Letka Netopýři B na 2 minuty za bránění ve hře
15:00 Další fair-play okamžik na straně Vos.... tentokráte hráč číslo 15 pan Martin Prokeš
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:44 Vzácný okamžik na hřišti, hráč Vos číslo 23 pan Jan Duškevič opravuje rozhodnutí sudích , kteří následně odvolávají trest na 2 minuty na straně Letky...  děkujeme za férový přístup
11:00 Po ospalém úvodu se mládenci konečně prosazují a vidíme třetí branku utkání
10:34 GÓL FBC Letka Netopýři B! 1:2
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil #15 Tomáš Prasek, asistoval #77 David Radošovský (1:2)
08:00 upovídaný hráč domácích číslo 8 neustále reklamuje čas a nesoustředí se na vlastní výkon
07:30 GÓL FBC Letka Netopýři B! 1:1
06:00 GÓL TJ Stará Ves n/O Vosy! 1:0
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil #9 Jan Horák, asistoval #13 Vojtěch Hranický (1:0)
06:00 Zasloužené vedení "Vos"
02:00 další standartní situace končí za mantinelem, čas se posunul pouze o 2 vteřiny a paní uklízečka přešlapuje u dveří...
01:00 Tak  místo cool-downu zase sedáme k zápisu  :-(