• 35 34:30
    5:5
    (Fiala)

VSK MZLU Brno - FBC Sokol Adamov 5:5
branky: 3. Tomáš Koliba, 20. Jaroslav Čabala, 21. Jan Vaculík, 22. Jan Světlík, 33. Tomáš Koliba - 2. Tomáš Sedláček, 9. Lubomír Lukáš, 16. Dominik Moser, 32. Lubomír Lukáš, 35. Lubomír Lukáš; rozhodčí: Jiří Chromek - Robin Hromeček; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Libor Vávra ? - Martin Novotný ?; po třetinách: 1:2, 3:1, 1:2
39:00 Ukončení 3. části
38:00 Vyrovnaný stav vyhrocuje utkání. Kdo si nakonec odnese 3 body? Všech nula diváků se nespokojí s nerozhodným výsledkem.
34:31 Novopečený tatínek, oslavenec kompletuje hattrick.
34:30 GÓL FBC Sokol Adamov! 5:5
Branku družstva FBC Sokol Adamov vstřelil #11 Lubomír Lukáš, asistoval #79 Jindřich Fiala (5:5)
32:05 GÓL VSK MZLU Brno! 5:4
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #5 Tomáš Koliba, asistoval #6 Jaroslav Dittrich (5:4)
31:26 GÓL FBC Sokol Adamov! 4:4
Branku družstva FBC Sokol Adamov vstřelil #11 Lubomír Lukáš bez asistence (4:4)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
21:45 Prymula by z vývoje utkání radost neměl, rozestupy již nejsou dodržovány, avšak počet diváků je stále na nule.
21:36 GÓL VSK MZLU Brno! 4:3
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #23 Jan Světlík bez asistence (4:3)
20:07 GÓL VSK MZLU Brno! 3:3
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #2 Jan Vaculík, asistoval #23 Jan Světlík (3:3)
19:30 Za to domácí tým působí mnohem aktivněji.
19:29 GÓL VSK MZLU Brno! 2:3
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #4 Jaroslav Čabala, asistoval #5 Tomáš Koliba (2:3)
19:00 Novopečený tatínek nepůsobí zrovna energicky. Nejspíše ho porod stál spoustu sil.
16:15 Velké ztráty na straně hostujícího týmu v podobě zlomené florbalky.
15:33 GÓL FBC Sokol Adamov! 1:3
Branku družstva FBC Sokol Adamov vstřelil #13 Dominik Moser, asistoval #79 Jindřich Fiala (1:3)
15:00 Druhá třetina mění situaci na ploše, hráči si zřejmě vzali aktuální epidemiologickou situaci k srdci a dodržují rozestupy.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:59 Rekapitulace první třetiny: šance na obou stranách, důsledná obrana obou týmů, disciplinovanost, rozhodčí nemusejí zasahovat do hry.
11:30 Z našeho pohledu je těžko znatelné kdo má více ze hry.
10:00 Adamov kombinuje na svojí polovině a hledá cestu do soupeřovi obrany,
08:25 Novopečený tatínek, oslavenec, kapitán, živoucí legenda, nejlepší žák školy dává po nádherné střele branku z mezikruží.
08:22 GÓL FBC Sokol Adamov! 1:2
07:50 Vyrovnaná hra odpovídá vysokému tempu hry. Nyní čekáme kdo se ujme vedení.
02:06 GÓL VSK MZLU Brno! 1:1
01:16 GÓL FBC Sokol Adamov! 0:1
Branku družstva FBC Sokol Adamov vstřelil #39 Tomáš Sedláček, asistoval #91 Pavel Buchta (0:1)