• 39 38:54
    9:2
    (Pavlík)

FBC Sokol Ivanovice na Hané B - Shooters Beta Stars 9:2
branky: 1. Dominik Tesař, 10. Jan Kouba, 17. Jan Kouba, 20. Jakub Ondrák, 27. Jan Kouba, 28. Jan Kramář, 30. Jakub Ondrák, 32. Petr Opluštil, 39. Jakub Ondrák - 12. Michal Vajda, 22. Matěj Pittermann; rozhodčí: Marek Loskot - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Pochylý ? - David Germ ?; po třetinách: 2:1, 2:1, 5:0
39:00 Ukončení 3. části
38:54 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané B! 9:2
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #73 Jakub Ondrák, asistoval #36 Josef Pavlík (9:2)
31:51 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané B! 8:2
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #13 Petr Opluštil, asistoval #17 Michal Jazejček (8:2)
30:06 Netrvalo dlouho a došlo na má slova. Uvidíme, zda i ve druhém zápase se podaří Ivanovicím 'desítka'
29:59 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané B! 7:2
29:52 hráči Ivanovic jsou jasně lepší a další gól visí ve vzduchu
27:59 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané B! 6:2
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #90 Jan Kramář, asistoval #73 Jakub Ondrák (6:2)
26:42 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané B! 5:2
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #3 Jan Kouba, asistoval #92 Dominik Tesař (5:2)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
22:43 Vyloučen hráč #73 Jakub Ondrák družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B na 2 minuty za bránění ve hře
21:40 GÓL Shooters Beta Stars! 4:2
Branku družstva Shooters Beta Stars vstřelil #20 Matěj Pittermann, asistoval #27 Filip Ženožička (4:2)
19:55 Timeout Shooters Beta Stars
19:55 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané B! 4:1
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #73 Jakub Ondrák bez asistence (4:1)
16:39 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané B! 3:1
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:43 GÓL Shooters Beta Stars! 2:1
Branku družstva Shooters Beta Stars vstřelil #63 Michal Vajda bez asistence (2:1)
09:14 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané B! 2:0
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #3 Jan Kouba, asistoval #17 Michal Jazejček (2:0)
00:16 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané B! 1:0
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #92 Dominik Tesař, asistoval #73 Jakub Ondrák (1:0)