• 36 35:53
    2
    David VRZÁŇ

FBK Kobra Tatran Hostinné - Sokol Chlumec nad Cidlinou 10:0
branky: 7. Šimon Karlík, 7. Michal Kuja, 9. Pavel Kraus, 10. Pavel Kraus, 13. Michal Novák, 24. Adam Zmátlík, 25. Michal Kuja, 26. Pavel Kraus, 29. Michal Novák, 35. Štěpán Suchomel; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Tomáš Haufer; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Dorotík 11 - Petr Pihýr 13; po třetinách: 4:0, 2:0, 4:0
35:59 Střely po 3. třetině: 7:3
35:53 Vyloučen hráč #88 David Vrzáň družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za sekání
34:51 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 10:0
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #17 Štěpán Suchomel, asistoval #77 Ondřej Hnízdil (10:0)
34:27 Vilda Zábranský šel do výběhu, ale minul branku.
32:49 Dorotík teď ukázal rybku jako ze show místních Aquabelle.
32:16 Hra konečně nabírá nějaké té akce..
30:15 Nývlt teď spálil další šanci. Snad to příště vyjde Hynku...
28:41 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 9:0
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #69 Michal Novák, asistoval #77 Ondřej Hnízdil (9:0)
28:41 Údajná nahrávka Nováka náhodně skončila v brance hostů.
25:24 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 8:0
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #63 Pavel Kraus, asistoval #39 Petr Dorotík (8:0)
25:19 Petr Dorotík asi ve svém brankovišti vystojí ďůlek.
24:53 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 7:0
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #22 Michal Kuja, asistoval #94 Jakub Skalický (7:0)
24:18 Naše legenda z Pardubic Michal Kuja, po přihrávce od Nováka... neproměnil.
23:59 Střely po 2. třetině: 9:4
23:27 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 6:0
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #12 Adam Zmátlík, asistoval #15 Šimon Karlík (6:0)
22:50 Lacina si teď chtěl zahrát fotbálek a předvedl Ibrahimoviče.
19:40 Novák teď 'pokoupal' obránce za brankou hostů.
17:42 Štěpán Suchomel se teď dostal po přihrávce od Pavla Krause do situace sám na golmana, ale neproměnil.
15:16 Michal Novák si právě vybojoval balónek svýma 'kecama'..
15:01 Kapitán hostí se nám tady právě složil jako hruška.
13:40 U dnešního zápasu Vás zdraví naše trojice u stolku a to Maďar, Vietnamec a Čech.
12:18 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 5:0
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #69 Michal Novák, asistoval #22 Michal Kuja (5:0)
11:59 Střely po 1. třetině: 7:4
09:54 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 4:0
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #63 Pavel Kraus, asistoval #69 Michal Novák (4:0)
09:54 Domácí využívají přesilové hry a Pavel Kraus zvyšuje na 4:0.
08:48 Vyloučen hráč #79 Adam Štěrba družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za hrubost
08:11 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 3:0
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #63 Pavel Kraus bez asistence (3:0)
06:17 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 2:0
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #22 Michal Kuja, asistoval #69 Michal Novák (2:0)
06:10 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 1:0
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #15 Šimon Karlík, asistoval #69 Michal Novák (1:0)