2:1
    Ondřej TAJCHMAN
    (Diviš)

Sokol Chlumec nad Cidlinou - FBŠ Všestary 2:1
branky: 23. Kristína Pelánková, 30. Štěpán Trojan - 36. Ondřej Tajchman; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Lucie Adamová; vyloučení: 3 + Adam Štěrba TT:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tadeáš Kocián 14 - Patrik Suchánek 5, Daniel Bárta 4, Patrik Suchánek 3; po třetinách: 0:0, 1:0, 1:1
35:33 GÓL FBŠ Všestary! 2:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #42 Ondřej Tajchman, asistoval #31 Jan Diviš (2:1)
35:31 Vyloučen hráč #79 Adam Štěrba družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou do konce utkání - technický trest
33:41 Timeout FBŠ Všestary
33:41 Vyloučen hráč #10 David Smutný družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za sekání
29:48 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 2:0
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #11 Štěpán Trojan, asistoval #20 Lukáš Příhonský (2:0)
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #12 Patrik Suchánek družstva FBŠ Všestary
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Tadeáš Kocián družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou
22:38 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 1:0
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #17 Kristína Pelánková, asistoval #4 Václav Krčál (1:0)
17:21 Vyloučen hráč #16 Tomáš Vak družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za sekání
12:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Daniel Bárta družstva FBŠ Všestary
06:57 Vyloučen hráč #12 Adam Čuřík družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za špatné střídání