2

1

3.

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators - FBC Intevo Třinec  2:1pn
branky: 20. Petra Ondráčková, N Petra Drápalová - 18. Natálie Kawuloková; rozhodčí: Jiří Chromek - Robin Hromeček; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Barbora Sadílková 33 - Dagmar Šteglíková 16; po třetinách: 1:1, 0:0, 0:0, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Intevo Třinec hráč #23 Romana Kiecková , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators hráč #29 Petra Drápalová a vstřelil rozhodující gól (2:1).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Intevo Třinec hráč #70 Lenka Šnajdrová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators hráč #12 Veronika Králová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Intevo Třinec hráč #15 Sabina Zoubková a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators hráč #69 Martina Horáková a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
64:59 Komentář trenéra domácích Jana Komínka: Dneska neslanej nemasnej výkon, ještě nemáme to správné tempo a nasazení. Dobře zachytala golmanka, holky hrají o sestavu a jde to vidět, ale celkový herní dojem je potřeba ještě doladit, výhru za 2 body bereme. Díky všem
64:59 Komentář trenéra hostů Martina Czeczotky: Dnešní zápas měl velký náboj, s většinovou převahou na našich hokejkách, bohužel jsme se málo cpali do zakončení a to byl rozhodující faktor. Nájezdy už byly jen loterie. Děkuji našim holkám za nasazení.
64:59 Střely v prodloužení Aligators: 2 Třinec: 5
63:43 Vyloučen hráč #7 Iva Váňová družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za špatné střídání
63:43 Špatné střídání, neoblíbené chyba, zvlášť v prodloužení, Aligators jdou do čtyř
63:05 Kohoutková opravdu nemá svůj den, vše co jde jde vedle jak ta jedle
61:37 Prodloužení bude zajímavé, diváci sledují mnoho soubojů
60:01 Buly v prodloužení se zmocňují hosté a vysílají ihned hrotovou hráčku do útoku
59:59 Střely v 3. třetině Aligators: 9 Třinec: 13
59:40 Váňová svou hrubku přenechala na Sadílkovou, která opět nechybuje a tahá hru do prodloužení
58:00 Mátlová rozezněla konstrukci hostujícího týmu, který odpovídá rychlým protiútokem
56:10 Hrobařová zkusila od půlky, ale Sadílková zatím drží své konto pevně uzamčené
54:50 Vyloučen hráč #2 Petra Ondráčková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:50 Ondráčková se s tím nemazala a probíhající hráčce postavila blokádu, končí proto na trestné lavici
54:19 Hráčky Třince při vysokém tempu a 'presu' zapomínají na pravidla a dopouštějí se jednoduchých chyb
52:50 Mátlová skvěle připravila půdu Drápalové, chybělo pouze štěstí v předbrankovém prostoru
52:10 Mátlová zkusila vystřelit z výborné pozice, střela se jí ale svezla a jde daleko od konstrukce
50:59 Martynková prokličkovala nádherně celé hriště, ale zakončení jí uteklo
48:48 Ondráčková yla utlačena na mantinel a jde k zemi, rozehrávat buddou domácí
46:56 Sadílková zažívá celkem Blitzkrieg, střely se na ní valí ze všech stran, zatím však bezchybně odvrací
45:42 Šnajdrová těžkou střelou prověřila Sadílkovou, ta ale pokus očekávala a zkušeně vyrazila ven
44:28 První vyhrocená potyčka dnešního zápasu, při které Hanusová končí na zemi
43:30 Martynková vystřelila od modré, ale Sadílkovou nepřekvapila
41:00 Martincová poslala přízemní střelu pod nohu Šteglíkové, zakončení však scházelo pár centimetrů
40:01 Třetí úvodní buly berou hosté
39:59 Střely v 2. třetině Aligators: 4 Třinec: 9
38:49 Kohoutková dnes není schopná prolomit střelecké ledy, další šance končí u Šteglíkové
37:00 Po chybě Třinecké obrany se Kohoutková dostala do úniku, Šteglíková jí ale nedala prostor na kličku a míček zachycuje
35:36 Mikulová vysílá 'raketu jak pizza' na Sadílkovou, která však včasně zasáhla
34:34 Kajfozsová vyslala nebezpečnou střelu z bezprostřední blízkosti, Sadílková ale byla připravena
33:58 Horáková takticky vyslala míč do 'autu'
33:10 Bieleszová poslala raketu mířící na horní tyč brankové konstrukce, Sadílková spotřebovala velkou dávku štěstí k vyražení tohoto míče
31:30 Váňová zatáhla za půlkou a vyslala přítyční střelu, které způsobila vítkovické brankářce velké problémy
28:54 Kohoutková výborně vybudovala akci, zakončující Buráňová však nezavěsila
27:40 Horáková ochotně blokovala střely letící na Sadílkovou
26:47 Šnajdrová zkusila lob na nevidící Sadílkovou, ta však reagovala rychlostí blesku a akci zastavuje
23:50 Pořadatelský stolek předvádí kousky jako z cirkusu, buracající halu rozesmívají při předávání toolbagu přes celý stůl
22:00 Kiecková se mohutně rozmáchla jak Ovechkin na modré,ale míček o milimetry minula
21:25 Duo Horáková a Pražáková vytváří mnoho šancí, kterém chybí pouze gólové zakončení
20:50 Kawuloková poslala střelu na Sadílkovou, ta si s ní, ale bez problémů poradila
20:01 Druhé buly rozehráli hosté na půlku domácích a zkusili těžit z nepozornosti
19:59 Střely v 1. třetině Aligators: 2 Třinec: 10
19:37 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 1:1
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #2 Petra Ondráčková, asistoval #4 Eliška Jégrová (1:1)
19:37 Ondráčková zkušeně vysílá raketu na zadní a vyrovnává skóre
19:10 Na hrací polovině domácích je velké horko a hokejky o sebe třou co to jen jde
17:34 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #18 Natálie Kawuloková bez asistence (0:1)
17:34 Kawuloková zkušeně poslala 'Baštovku' na hranu brankoviště a upravuje tak skóre zápasu
15:53 Pořadatelský stolek se omlouvá za nedostatky v anatomii lidského těla ze strany zapisovače onlinu
14:49 Drápalová zkusila vytočit od mantinelu, ale střela končí na hrudi gólmanky hostujícího týmu
14:11 Skvělá akce Kohoutkové byla zastavena až nohou Šteglíkové
13:34 Pražáková zkusila dostat dorážkou míč do brány, ale její dorážka jen těsně minula brankovou konstrukci
12:39 Zápas byl přerušen kvůli neschopnosti časomíry, míč byl odevzdán hostujícímu týmu
11:49 Z vykroucené střely Kohoutkové se vyklubalo hned několik dorážek, ani jedna však neskončila v síti a usekaný souboj museli ukončit rozhodčí
11:05 Horáková zkusila dorazit míček do brány, ale hned několik hokejek její pokus zhatilo
10:00 Wojnarová agilitně zastavila přihrávku na mantinel
08:40 Pražáková vysunula Jagerovou před samotnou gólmanku, ta však není Jágrová a nedokázala využít tuto šanci naplno.
05:57 Wojnarová zkusila obratně vystřelit, ale její střela končí v rohu hřiště
04:50 Hra se přesouvá nahoru a dolu, občas i doprava či doleva.
01:27 Bieleszová nebezpečně atakovala bránu, avšak gól nevstřelila
00:20 Horáková zkusila nahodit před branku míček pro stínící Pražákovou, její teč však šla mimo bránu.
00:01 Úvodní buly berou domácí
00:00 Zdravíme všechni příznivce online zápisu, dnes se spolu podíváme na 2.kolo 1.ligy žen. Jako domácí dnes nastoupí PRAMOS Šitbořice FbC Aligators a jako hosté FBC Intevo Třinec. Přejeme příjemnou zábavu.