1:10
    (Vondra)
EFT Karlovy Vary

Florbal Chomutov - FAT PIPE Start98 Kunratice 1:10
branky: 16. Ondřej Vršata - 2. Matyáš Kronovetr, 3. Viktor Chaloupka, 11. Ondřej Zlesák, 15. Petr Šimon, 20. Tomáš Kuzma, 28. Štěpán Vácha, 31. Viktor Chaloupka, 35. Štěpán Vácha, 53. David Vondra, 55. Matyáš Kronovetr; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Bruno Vagel 23 - Ondřej Hnátek 21; po třetinách: 1:5, 0:3, 0:2
59:59 Komentář trenéra hostů p. Ondřeje Lupoměcha: Dnes z naší strany perfektně odmakané utkání, korunované skvělým výsledkem. Velká pochvala pro všechny kluky, kteří dnes ukázali hlad po gólech a jednoznačně si celý zápas šli pro vítězství. Na straně Chomutova byla již znát opravdu velká únava, čehož jsme zvládli chytře využít. Děkujeme rozhodčím i soupeři za férovou hru a přejeme spoustu sil do další fáze sezóny.
59:59 Komentář trenéra domácích Martina Bociana: Bylo náročné odehrát dva zápasy v jeden den. Soupeř byl dnes efektivnější a lépe využíval protiútoků po našich chybách. Přesto v tomto utkání nejsem zcela nespokojen. Odehráli jsme celou řadu dobrých střídání a nejen dorostenci posbírali celou řadu zkušeností, kterou určitě zúročí ve své soutěží. Díky soupeři za zápas.
59:59 Střely po třetí třetině: Chomutov - 6, Start - 9
59:22 Zelinka v dobré šanci střílel mimo branku.
59:00 Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
55:05 Manas v nadějné situaci trefil pouze brankáře Hnátka.
54:23 Kronovetr byl před brankářem dlouho osamocený a měl dost času vstřelit branku.
54:13 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 1:10
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #91 Matyáš Kronovetr, asistoval #92 David Vondra (1:10)
52:56 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 1:9
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #92 David Vondra, asistoval #83 Štěpán Vácha (1:9)
52:56 Vondra se trefil přesně do levého horního rohu.
51:22 Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil #42 Matyáš Rauscher.
51:22 Rauscher svůj pomaličký nájezd neproměnil.
50:41 Domácí tým hraje v plném počtu.
49:50 Krob dobře odpálil míček a Chomutov si může na moment vydechnout.
49:11 Zlesákova střela šla těsně vedle branky.
48:41 Vyloučen hráč #3 Marek Macura družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování
48:11 Šnobr špatně rozehrál a Start mohl vést ještě o něco víc.
46:02 Macura dokázal pokazit útok Startu.
43:37 Start je momentálně aktivnější než Chomutov.
41:12 Vagel velice dobře zareagoval na rychlou střelu.
40:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál Start98.
39:59 Střely po druhé třetině: Chomutov - 7, Start - 10
39:00 Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
37:55 Kronovetr nevyzrál na brankáře Vagela.
36:42 Domácí tým hraje v plném počtu.
35:17 Zlesák střílel jenom do propagačního baneru.
34:42 Vyloučen hráč #6 Martin Šnobr družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
34:42 Start si také zahraje už plnohodnotnou přesilovku.
34:28 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 1:8
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #83 Štěpán Vácha, asistoval #49 Tomáš Kuzma (1:8)
32:47 Šnobr už mohl střílet, místo toho chtěl ještě nahrát a to se mu nevyplatilo a Start dal málem další branku.
32:17 František Kubík efektivně zazářil a dostal se přes obranu hostů, ale ke střele se nedostal.
31:25 Michal Marek úžasně zbavil hosty míčku.
30:12 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 1:7
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #95 Viktor Chaloupka, asistoval #83 Štěpán Vácha (1:7)
30:12 Chaloupka odčiňuje svoje vyloučení a zvyšuje na 7:1.
30:10 Chomutov v přesilovce vůbec nic nevymyslel.
28:37 Start zatím velice dobře působí v oslabení.
28:04 Vyloučen hráč #95 Viktor Chaloupka družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za hra rukou
27:31 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 1:6
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #83 Štěpán Vácha, asistoval #22 Petr Šimon (1:6)
27:31 Vácha prostrčil míček pod brankáře domácího týmu a zvyšuje na 6:1.
26:07 Vagel měl problémy se skákajícím míček, přesto situaci nakonec dokázal uhasit.
24:28 Holubář chtěl poslat přihrávku na Františka Kubíka, ale neprošla přes obranu Startu.
21:11 Gondek střílel z prví, ale trefil pouze hráče Startu.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál Start.
19:59 Střely po první třetině: Chomutov - 9, Kunratice - 14
19:57 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 1:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #49 Tomáš Kuzma, asistoval #83 Štěpán Vácha (1:5)
18:36 Rudolf Klement měl spoustu prostoru ke střelbě, ale bohužel netrefil ani brankovou konstrukci.
18:19 Vyloučen hráč #27 Petr Krob družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
17:42 Vyloučen hráč #13 Jakub Kýr družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:42 Jako první v tomto utkání si přesilovku zahraje Chomutov.
16:03 Krob trefil jenom hráče Startu.
15:00 GÓL Florbal Chomutov! 1:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #4 Ondřej Vršata, asistoval #3 Marek Macura (1:4)
15:00 Macura poslal Vršatovi libovou přihrávku a ten ji využil k snížení na 1:4.
14:04 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 0:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #22 Petr Šimon, asistoval #92 David Vondra (0:4)
14:04 Petr Šimon se prosmýkl kolem brankáře Vagela a zvyšuje na 4:0.
12:51 Start zatím o hodně lepší, už asi třikrát byly hráči Startu v samostatném úniku.
10:32 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 0:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #17 Ondřej Zlesák z trestného střílení (0:3)
10:32 Zlesák se kolem Bruna obkroužil a z trestného střílení zvyšuje už na 3:0.
10:09 Vagel vytáhl skvělý zákrok nohou.
09:24 Holubář po standartce Chomutova, střílel jenom do brankáře.
08:51 Peksa se snažil před brankářem Hnátkem zpracovat míček, ale nepovedlo se mu to.
07:40 Vršata trefil horní tyčku branky Kunratic.
04:56 Vácha v úniku netrefil ani branku Vagela.
04:29 Duškova střela z první, skončila na tyčce branky hostů.
03:34 Kuzma byl na své polovině obrán o míček, ale jeho spoluhráči to zachránili.
02:56 Dušek zkusil vystřelit backhandem, ale střela mu nevyšla.
02:27 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 0:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #95 Viktor Chaloupka, asistoval #91 Matyáš Kronovetr (0:2)
02:05 Kuzma zkoušel nahodit míček na brankáře Vagela, ale obránci Chomutova si s tím poradili.
01:42 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #91 Matyáš Kronovetr, asistoval #95 Viktor Chaloupka (0:1)
01:11 Gondek střílel z první, ale trefil pouze hráče Startu.
00:45 Rauscher v první příležitosti se netrefil mezi tři tyče.
00:01 Úvodí buly zápasu vyhrál Start.
00:00 Dnes se už podruhé představí na palubovce v Chomutově naši junioři, tentokrát bude jejich soupeřem tým Start98 Praha-Kunratice Zápas začne přibližně za čtvrt hodiny, Přeji příjemnou zábavu.