59
  • 59 58:52
    Nela ŠKOPKOVÁ

FBC ČPP OSTRAVA - Panthers Praha 8:3
branky: 15. Paulína Hudáková, 23. Veronika Káčová, 34. Paulína Hudáková, 38. Denisa Kotzurová, 42. Paulína Hudáková, 49. Kristina Hudáková, 51. Nela Kapcová, 54. Nela Kapcová - 13. Dominika Tůmová, 24. Veronika Zittová, 43. Nikola Staňková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Pavla Lišková 18 - Kristýna Míková 31; po třetinách: 1:1, 3:1, 4:1
60:00 Komentář trenéra hostí pana Pavla Skazka: První dvě třetiny relativně slušné. Ve třetí jsme bohužel nedokázali udržet koncentraci a hrálo se víceméně na jednu bránu. U nás doma to Ostrava bude mít ale ještě těžké.
60:00 Komentář trenéra domácích pana Jakuba Robenka: Prvních deset minut jsme se hledali a chyběla tomu šťáva. Od desáté minuty zápas prakticky na jednu bránu s občasnými brejky soupeře. Musím holky pochválit, že zaparkovaný autobus nakonec dokázali utavit a poměrně kontrolovaně rozhodnout. I tohle je play-off a my se s tím musíme poprat do příště o něco lépe.
60:00 Střely celkem: 39 - 21
60:00 Střely ve 3. třetině: 12 - 6
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:52 Trestné střílení družstva FBC ČPP OSTRAVA neproměnil #27 Nela Škopková.
57:47 FBC už drží hosty uzavřené na jejich polovině.
56:18 Domácí točí Prahu jak na kolotoči.
54:39 Ostravské hráčky obstřelují Horňákovou ze všech stran.
53:12 Timeout Panthers Praha
53:12 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 8:3
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #68 Nela Kapcová, asistoval #23 Andrea Pastušková (8:3)
53:12 Kapcová z otočky poslala pozemní střelu přímo za záda Horňákové.
51:56 Zajímavá akce Kotzurové s Vrlíkovou, škoda jen, že druhá jmenovaná netrefila ve finální fázi bránu.
50:31 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 7:3
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #68 Nela Kapcová, asistoval #27 Nela Škopková (7:3)
49:33 Vypadá to, že to má už Ostrava ve svých rukou a nedovolí soupeřkám zápas zdramatizovat.
48:53 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 6:3
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #88 Kristina Hudáková, asistoval #18 Terezie Šešulková (6:3)
47:47 Většinu času se hraje na polovině soupeře, Pantherky však dobře brání.
46:02 Šešulková zpacifikovala rozběhnutou Lochmannovou a zamezila tak riziku.
44:44 Pantherky hrající na dvě lajny už toho mají fyzicky asi dost a hra už není tak rychlá.
43:41 Hudáková P. vypálila od mantinelu, ale mimo bránu.
42:18 GÓL Panthers Praha! 5:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #10 Nikola Staňková bez asistence (5:3)
42:18 Chaos před domácí bránou využila Staňková ke střele, která končí za zády Liškové.
41:42 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 5:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #99 Paulína Hudáková bez asistence (5:2)
41:42 Panthers opět pustily Hudákovou P. do šance a ta se nemýlila.
40:04 Domácí ohrozily bránu hned z buly, nakonec z toho gól ale není.
40:00 Střely ve 2. třetině: 14 - 6
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:48 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 4:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #66 Michaela Mlejnková (4:2)
37:21 Vrlíková si zkušeně prokličkovala celé hřiště, poté to však vpálila přímo do Horňákové.
35:54 Rozjetá Havlíková natáhla, vystřelila, ale míček o pár cm míjí bránu.
34:43 Chumel před bránou hostí jen tak tak nekončí gólem pro Ostravu, Horňáková míček sice neviděla, ale trefil ji přímo do ruky.
33:19 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 3:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #10 Denisa Kotzurová (3:2)
32:51 Kotzurová si jednoduše poradila s útočící Zittovou a bere svůj tým do protiútoku.
31:12 Rychlý brejk domácích šikovně zastavuje Šusterová.
30:31 Domácí holky uzavřeli soupeřky na jejich polovině a celkem je točí.
28:54 Ostrava Pantherky k míčku moc nepouští, ale když už jo, tak je z toho nebezpečná šance.
27:07 Nepřesnost v zakončení dělila Zittovou od dalšího gólu.
26:23 Teď je na hřišti trošku chaos a míček putuje od jednoho týmu k druhému.
25:29 Další skvělý zákrok Horňákové proti pokusu Kapcové.
24:42 Ránu Kotzurové na poslední chvíli vyráží Horňáková rukou.
23:36 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #96 Veronika Zittová, asistoval #18 Dominika Tůmová (2:2)
23:36 Celkem nečekaný gól nyní padl od mantinelu, kdy do toho Zittová praštila a vyšlo to.
22:50 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #34 Veronika Káčová, asistoval #27 Nela Škopková (2:1)
21:59 Kotzurová nahrála Mlejnkové velmi slibnou přihrávku, druhá jmenovaná toho však nevyužila.
20:54 Standardka z rohu na útočné polovině nepřinesla Panthers žádnou šanci.
20:00 Střely v 1. třetině: 13 - 9
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:08 Ostrava drží soupeřky pod tlakem na útočné polovině.
16:29 Velmi povedená souhra domácích konči bohužel jen střelou nad.
15:43 Kapcová to zkusila z otočky, střelu ji nakonec zblokovala spoluhráčka Káčová.
14:31 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #32 Alena Zuzaníková (1:1)
14:31 Hudáková P. se dostala k míčku a sebejistě zakončuje do růžku brány.
13:50 Zittová jde dnes na hřišti opravdu vidět a tvoří svým spoluhráčkám mnoho šancí.
12:11 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #18 Dominika Tůmová, asistoval #96 Veronika Zittová (0:1)
12:11 Tůmová sama před bránou vystřelila, Lišková si dobře vyjela, ale míček doskákal za brankovou čáru.
11:01 Střela Zittové vypadala vcelku nebezpečně, ale Lišková ani nemrkla.
10:23 Hraje se nahoru dolů, ale více na míčku je Ostrava.
09:02 Slaná v samostatném úniku nic nevymyslela a vpálila míček přímo do hrudi Liškové.
07:21 Zuzaníková si poradila s dvěma napadajícími protihráčkami a s přehledem rozehrála.
05:51 Zittová se snažila něco vymyslet zpoza brány Liškové, ale přichází o míček.
05:22 Pantherky obléhají útočnou polovinu.
03:43 Ostrava celkem tlačí, ale zatím z toho nebyla větší šance.
02:06 Havlíková zkusila střelu z dálky, ale ani tímto Liškovou nepřekvapila.
01:18 Mlejnková dostala super příležitost, bohužel finální provedení se nepovedlo.
00:33 První krásný zákrok Liškové proti nebezpečnému pokusu Tůmové.
00:01 Úvodní buly pro domácí tým.