Ondřej BAJTEK
    ()
3

Ústecký kraj U17 - Moravskoslezský kraj U17 2 10:2
branky: 3. Jan Karafiát, 5. Jan Dolejší, 10. Jan Karafiát, 16. Jan Dolejší, 17. Šimon Secký, 21. Tomáš Kolodziej, 21. Jan Sattler, 23. Jan Sattler, 25. Jan Bräuer, 29. Ondřej Bajtek - 12. Tomáš Janek, 23. Matyáš Grzymek; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondřej Šrámek 10 - Filip Grill 20; po třetinách: 3:1, 7:1
30:00 Komentář trenéra Ústeckého kraje (Bocian Martin): Po celý průběh utkání jsme byli lepším týmem a jsem rád, že se nám dařilo i střelecky. Díky soupeři za férové utkání.
30:00 Komentář trenéra MS kraje B (Šindler Matyáš): Soupeř dokonale využil svou fyzickou převahu a byl k tomu i precizní v zakončení, díky čehož v zápase dominoval. My jsme naopak hořeli systémově. Děkujeme za zápas.
30:00 Počet střel celkem: Ústecký kraj - 30; MS kraj B - 12.
30:00 Počet střel ve 2. poločase: Ústecký kraj - 18; MS kraj B - 7.
28:24 GÓL Ústecký kraj U17! 10:2
Vlastní branku družstva Moravskoslezský kraj U17 2 vstřelil #3 Ondřej Bajtek (10:2)
25:40 Vyloučen hráč #10 Jiří Klokočník družstva Ústecký kraj U17 na 2 minuty za sekání
24:10 GÓL Ústecký kraj U17! 9:2
Branku družstva Ústecký kraj U17 vstřelil #16 Jan Bräuer, asistoval #2 Martin Jeníček (9:2)
22:36 GÓL Ústecký kraj U17! 8:2
Branku družstva Ústecký kraj U17 vstřelil #11 Jan Sattler, asistoval #13 Šimon Secký (8:2)
22:16 GÓL Moravskoslezský kraj U17 2! 7:2
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 2 vstřelil #5 Matyáš Grzymek, asistoval #7 Tomáš Janek (7:2)
21:14 Vyloučen hráč #4 Jan Dolejší družstva Ústecký kraj U17 na 2 minuty za hrubost
20:52 GÓL Ústecký kraj U17! 7:1
Branku družstva Ústecký kraj U17 vstřelil #11 Jan Sattler, asistoval #5 Jakub Fuchsig (7:1)
20:19 GÓL Ústecký kraj U17! 6:1
Branku družstva Ústecký kraj U17 vstřelil #7 Tomáš Kolodziej bez asistence (6:1)
16:48 GÓL Ústecký kraj U17! 5:1
Branku družstva Ústecký kraj U17 vstřelil #13 Šimon Secký, asistoval #10 Jiří Klokočník (5:1)
15:59 GÓL Ústecký kraj U17! 4:1
Branku družstva Ústecký kraj U17 vstřelil #4 Jan Dolejší, asistoval #14 Jaroslav Michálek (4:1)
15:00 Počet střel v 1. poločase: Ústecký kraj - 12; MS kraj B - 5.
11:19 GÓL Moravskoslezský kraj U17 2! 3:1
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 2 vstřelil #7 Tomáš Janek, asistoval #9 Tomáš Prus (3:1)
09:24 GÓL Ústecký kraj U17! 3:0
Branku družstva Ústecký kraj U17 vstřelil #8 Jan Karafiát, asistoval #7 Tomáš Kolodziej (3:0)
04:35 GÓL Ústecký kraj U17! 2:0
Branku družstva Ústecký kraj U17 vstřelil #4 Jan Dolejší bez asistence (2:0)
02:55 GÓL Ústecký kraj U17! 1:0
Branku družstva Ústecký kraj U17 vstřelil #8 Jan Karafiát, asistoval #17 Matouš Dašek (1:0)