• 20 19:14
    2
    Viktorie KUČEROVÁ

FLORBAL LITOMYŠL - FbC Skuteč 3:3
branky: 2. Adam Vajrauch, 6. Max Holásek, 13. Ondřej Pakosta - 16. Deniz Rybenský, 18. Oliver Zavoral, 18. Radek Pešek; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Tomáš Knejp; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Večeře 10 - Daniel Nekvinda 8; po třetinách: 2:0, 1:3
19:14 Vyloučen hráč #13 Viktorie Kučerová družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
18:20 Vyloučen hráč #18 Jakub Renza družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
18:05 Pešek a Rybenský z týmu Skutče jsou dnes opravdu sehraná dvojka.
17:48 GÓL FbC Skuteč! 3:3
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #8 Radek Pešek, asistoval #99 Deniz Rybenský (3:3)
17:13 GÓL FbC Skuteč! 3:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #9 Oliver Zavoral, asistoval #8 Radek Pešek (3:2)
16:37 Daniel Nekvinda provedl skvělý zákrok, kdy chytil střelu do jedné ruky.Dnes to vypadá, že se mu daří
15:56 GÓL FbC Skuteč! 3:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #99 Deniz Rybenský, asistoval #9 Oliver Zavoral (3:1)
15:20 Krásná střela z rozehrávky hráčky Pražanové, avšak minula bránu.
12:45 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #66 Ondřej Pakosta bez asistence (3:0)
09:00 Brankáři Litomyšle projel míček mezi nohama, ale do brány nespadl.
07:08 Obrana Skutče dává Litomyšli hodně šancí ke skorováni, bohužel je Litomyšl ještě nevyužila
05:11 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #7 Max Holásek, asistoval #22 Filip Pavliš (2:0)
05:11 Danielu Nekvindovi projel míček mezi nohama a je z toho gol
04:19 Celou hru doprovází fandění fanklubu složeného z hráčů Skutečské připravky
02:45 Vyloučen hráč #19 Tina Pražanová družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
02:35 Viktorie Kučerová vzala hru na sebe a dostala miček na polovinu soupeře. Celý tento zákrok skončil neproměněnou střelou.
01:02 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #4 Adam Vajrauch, asistoval #11 Daniel Novotný (1:0)
01:02 Hráč týmu Litomyšl poslal brankáři Skutče nechytnutelnou střelu, kterou proměnil