60
  • 60 59:38
    Znojmo

TJ VHS Znojmo - SFK Kozel Počenice 4:2
branky: 8. Jakub Martinek, 10. Jakub Sucháček, 20. Gabriel Miklík, 29. Gabriel Miklík - 2. Lukáš Uhrinovský, 38. Jaromír Lazor; rozhodčí: Martin Koutný - Ondřej Veselý; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Roman Janda 15 - Radovan Michajlovič 22; po třetinách: 3:1, 1:1, 0:0
60:00 Komentáře hostů:Přijeli jsme bez brankáře, domácí tým nás přehrál ve všech směrech a zaslouženě vyhrál. Komentáře domácího trenéra: Výhra a 3 body do tabulky
60:00 Střely celkově 26:17
60:00 Střely po 3.třetině 9:4
59:38 Timeout TJ VHS Znojmo
59:36 Hosté se budou snažit vykřesat naději s hrou bez brankáře
57:38 Miklík opět získal míček a šetřil ve prospěch Znojma
56:11 Miklík se zmocnil míčku na půlce a ušetřil drahocenné vteřiny pro domácí tým
55:13 Houšť dostal míček od mantinelu na střed hřiště, jeho střel však neměla takovou tendenci, aby měla šanci na úspěch
54:01 Timeout SFK Kozel Počenice
54:00 Domácí pokračují v nastoleném trendu a stále tlačí hostující tým na jeho polovině
50:49 Kucharič nastřelil obránce hostu a odražený míček vypálil Sucháček do hrudi Mihajloviče
48:00 Domácím se nevyvedla přesilovka podle jejich představ. Nedokázali rozhýbat bránící čtveřici Počenic a tím pádem si nevybudovali žádnou brankovou příležitost
45:06 Dokulil se šikovně propletl hostujícími útočníky, kteří ho zastavili až za cenu vyloučení
42:53 Dokulil nastřelil z půlky břevno, odražený míček dostal do branky Martínek vysokou hokejkou, proto branka nemohla platit
41:52 Sucháček se z otočky pokusil vstřelit branku, Mihajlovič byl však úspěšný a jeho střelu zblokoval
40:00 Střely po 3.třetině 8:5
37:34 GÓL SFK Kozel Počenice! 4:2
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #88 Jaromír Lazor, asistoval #24 Martin Houšť (4:2)
37:34 Domácím se několikrát nepodařilo dostat míček co nejdál od jejich brány, skrat v obraně potrestal Svoboda
36:05 Žižka našel Kuchariče na levém křídle v dobré střelecké příležitosti, hledal však osamoceného Sucháčka u vzdálenější tyče počenické brány, jeho přihrávku však zachytil obránce hostů
35:04 Dokulil se na půlce zbavil otočkou dotírajícího útočníka Počenic, jeho střela však trefila pouze Mihajloviče do hrudi
31:50 Kucharič, Kredatus a Žižka totálně rozebrali obranu hostů, zakončujícího Kuchariče však vychytal výborně chytající Mihajlovič
31:06 Miklík si svým durázem před bránou hostů vytvořil opět golovou šanci, míček však netrefil ideálně
30:13 Fiala se dostal do největší šance hostu v druhé třetině, když vystřelil z půlky hřiště mimo Jandovu 'svatyni'
28:49 Agilní Miklík se snažil před Mihajlovičem tečovat Martinkovo nahození
28:15 GÓL TJ VHS Znojmo! 4:1
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #68 Gabriel Miklík, asistoval #13 Vít Bárta (4:1)
28:15 Bárta přenechal míček u mantinelu Miklíkovi, který opět svojí akci po pravém křídle překonal golmana hostů
26:48 Znojmo tlačí od začátku třetiny hosty na jejich půlce. Počenice mohou děkovat jejich brankáři, který drží hosty 'nad vodou'
25:30 Sucháček ťukl míček Žižkovi, kterého opět vychytal Mihajlovič
23:30 Sucháček stál sám před Mihajlovičem a nedokázal ho překonat. Kucharič v dalším útoku Znojma přeloboval Mihajloviče a jeho míček skončil na břevně!
21:42 Bauer na půlce špatně došlapl a hosté se tak lehce zmocnili míčku, dva útočníci běželi proti jednomu obránci, který dokázal zblokovat míček mímo domácí bránu
20:00 Střely po 1.třetině 9:8
19:21 GÓL TJ VHS Znojmo! 3:1
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #68 Gabriel Miklík, asistoval #14 Petr Číhal (3:1)
19:21 Miklík utekl po levém křídle a nekompromisně zavěsil pod horní tyč hostujícího týmu
18:25 Sucháček našel před bránou osamoceného Žižku, kterému přeskočil míček čepel
16:49 Znojmo drží poslední minuty míček na svých holích a urputně dobývá obranné postavení hostů
14:36 Postavení počenického hráče v brankovišti přerušil hostující zámek před bránou Znojma
10:15 Uhrinovský po námazu od Šťasty nastřeluje tyč Jandovy brány
09:37 GÓL TJ VHS Znojmo! 2:1
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #36 Jakub Sucháček, asistoval #91 Josef Žižka (2:1)
09:37 Žižka předal míček na polovině Sucháčkovi, který po křídle utekl a vstřelil branku
07:59 GÓL TJ VHS Znojmo! 1:1
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #56 Jakub Martinek, asistoval #34 Ondřej Kredatus (1:1)
07:59 Martínek příklepem z půlky rozvlnil síť za Mihalovičem a vyrovnal
05:56 Znojmo se dostalo jednoduchou kombinací za hostující obranu. Bauer a Kucharič ohrozili hostujícího brankáře ten však brilantně zastavil jejich pokusy
05:24 Houšť trefil z otočkky břevno domácí brány!
03:35 Bauer se protáhl po levém mantinelu, ale jeho střela netrefila bránu
01:44 GÓL SFK Kozel Počenice! 0:1
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #9 Lukáš Uhrinovský, asistoval #89 Tomáš Bláha (0:1)
01:44 Jandovi probadla Uhrinovského střela mez rukou a tělem
00:36 Domácí vyhráli první vhazování, ale hosté měli brankovou příležitost po chybě v domácí rozehře, Janda byl však pozorný