(Voják)
  • 53 52:03
    Jablonec

TJ Sokol Královské Vinohrady - 1. FBK Campus Jablonec n/N 6:3
branky: 4. Radek Kraus, 20. Stanislav Zezulka, 39. Pavel Uher, 45. Michael Mareš, 46. Michal Vlk, 53. Jiří Mikšovský - 2. Jaromír Lisa, 11. Jaromír Lisa, 28. Ondřej Kujan; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 44; zásahy brankářů: Peter Varga 20 - Jaroslav Švec 2, Lukáš Javůrek 20; po třetinách: 2:2, 1:1, 3:0
59:59 Střely ve třetí části: 7:11. Celkem: 28:23. Dnes je to z Vinohrad vše, ozveme se Vám zase zítra ve stejný čas (18.00) ze stejného místa. Soupeřem domácích Vinohrad bude osmý Litvínov. Půjde tedy o souboj sousedů z tabulky.
58:23 Mikšovský trefil tyč.
58:01 Hlasatel ohlásil poslední dvě minuty utkání.
55:34 Mikšovský se objevil v šanci ve velkém brankovišti po přihrávce Uhera, jeho střela byla zblokována.
55:00 Posledních pět minut utkání, SKV kontroluje výsledek a drží balonek na čepelích.
54:28 Nádherný zákrok Vargy, který vytěsnil míček mimo hřiště. Hosté tak z brejku neskórovali.
52:51 Mikšovský posílá po střele ze středu hřiště SKV do tříbrankového vedení.
52:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Jiří Mikšovský, asistoval #24 Daniel Voják (6:3)
52:20 Zezulka vystřelil na Javůrka z dálky, ten měl s jeho střelou velké problémy, ale nakonec balonek zkrotil.
52:03 Timeout 1. FBK Campus Jablonec n/N
51:27 Další pasáž zápasu, kdy se oba týmy střídají v šancích a v držení balonku.
47:52 Tlak Vinohrad vyústil v nebezpečnou standartní situaci, která však skončila bez využití. SKV je ale aktivnější a snaží se přidat další branku. Hosté hrozí jen z brejků, které ale buď zachytí obrana nebo dobře chytající Varga.
45:40 Domácí dvěma slepenými góly strhávají vedení na svou stranu. Nejprve se trefil z dálky Michal Mareš. Poté z první vystřelil po zemi Michal Vlk a rozezněl gólovou znělku podruhé během jedné minuty.
45:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #15 Michal Vlk, asistoval #56 Stanislav Zezulka (5:3)
44:59 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Michael Mareš, asistoval #18 Pavel Uher (4:3)
44:19 Domácí v plném počtu.
43:31 Jablonec se snaží kombinovat na polovině SKV, bránícím hráčům Vinohrad se ale daří balonek vyhazovat za půlku.
42:19 Hosté teď měli výhodu a hráli přes minutu bez gólmana v šesti. Výhodu nevyužili, ale zahrají si dvouminutovou přesilovku.
40:01 Jsme na začátku třetí třetiny. Vinohrady budou pokračovat ve snaze strhnout vedení na svou stranu. Hosté se budou naopak snažit překvapit.
39:59 Střely ve druhé části: 7:4.
38:40 Napadající útočníci teď ukořistili balonek před hostující brankou a Pavel Uher po zemi překonal Javůrka.
38:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #18 Pavel Uher, asistoval #60 Jan Kapucián (3:3)
37:57 Varga si po delší době připsal zákrok. Maskou vytěsnil míček za mantinel.
36:18 Obrovský závar před Javůrkem. Kapucián ani Uher svými střelami hostujícího gólmana nepřekonali.
34:03 Po několika soubojích se začíná přiostřovat. Jablonečtí byli nespokojeni s tím, že rozhodčí neposoudili jeden ze zákroků za nedovolený.
32:26 SKV má více ze hry a snaží se vytvořit si tlak. Jenže hosté dobře brání a moc toho domácím nedovolí. Tato část není zrovna moc atraktivní pro přítomné diváky.
30:31 Aktivní Kapucián se dvakrát během chvíle dostal do šance. Nejprve nezvládl kličku na gólmana a poté na něj vyslal skoro z půlky štiplavou střelu. Javůrka ji s problémy vyrazil.
27:56 Kujan vystřelil z dálky a jeho střela nešťastně prošla Vargovi až do sítě. Vzápětí po vhazování trefili domácí horní tyčku Javůrkovy branky.
27:31 GÓL 1. FBK Campus Jablonec n/N! 2:3
Branku družstva 1. FBK Campus Jablonec n/N vstřelil #23 Ondřej Kujan, asistoval #15 Jaromír Lisa (2:3)
26:03 Hráči SKV teď několikrát vystřelili nad, oba gólmani ale moc práce nemají.
24:00 V hledišti sedí jeden ze zakladatelů SKV a jeho dlouholetá legenda Ivan Čulák. Zahlédli jsme také vycházející hvězdu a tahouna mládežnických družstev Jonyho Sigla.
23:12 Běží už čtvrtá minuta druhé části, ale stále jsme ještě neviděli střelu na branku. Oba týmy hrají trochu opatrněji než v první třetině.
21:01 Druhou část začali menším náporem hosté.
19:59 Střely po první třetině: 14:8.
19:12 Standa Zezulka tečoval střelu kapitána domácích Aleše Stavjani mezi nohama hostujícího brankáře. Stav utkání: 2:2.
19:11 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #56 Stanislav Zezulka, asistoval #9 Aleš Stavjaňa (2:2)
18:43 Hosté teď dlouho kombinují na své polovině a SKV se nedaří ukořistit balonek.
17:02 Michal Vlk svou přízemní střelou Javůrka nepřekonal.
15:30 Domácí fanoušci dostali při příchodu dárek - něco jako minivuvuzela. Možná, že se po tomto zápase dočkáme v některých halách zákazu používání těchto nástrojů... Jejich zvuk je opravdu pronikavý.
14:13 SKV stále zvyšuje svou aktivitu směrem dopředu, na výsledku se to zatím neprojevuje. Jablonečtí hráči hodně střel zblokují nebo se domácím nepodaří vystřelit přesně.
12:50 Daníček se prokličkoval až ke gólmanovi, ten však jeho bekhendovou střelu vyrazil. Obránci hostů odražený míček poslali do bezpečí.
11:43 Závar před Javůrkem gólem neskončil.
10:52 Lisa dává svůj druhý gól v zápase, když tečoval střelu Leoše Čurdy. Jablonec jde znovu do jednobrankového vedení.
10:51 GÓL 1. FBK Campus Jablonec n/N! 1:2
Branku družstva 1. FBK Campus Jablonec n/N vstřelil #15 Jaromír Lisa, asistoval #17 Leoš Čurda (1:2)
09:54 Marek Čeřovský si teď zahrál při střele jednoho z domácích hráčů na gólmana a vytěsnil míček mimo branku.
08:18 Vinohrady kombinují na vlastní polovině a po rozpačitém úvodu utkání začínají přebírat iniciativu.
06:28 Standartka domácích z nebezpečné situace. SKV ji však nerozehrálo ideálně. Skóre se tedy nemění.
05:23 Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Do šance se dostal Daníček ale přihrávku Mikšovského dva metry před brankou netrefil.
03:51 Domácí srovnávají skóre. Pavel Uher přihrál od mantinelu na střed Radkovi Krausovi, který pěknou střelou vyrovnává na 1:1.
03:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #50 Radek Kraus, asistoval #18 Pavel Uher (1:1)
03:03 Jablonec má šanci navýšit své skóre v další přesilové hře.
01:42 Jaromír Lisa vypálil z dálky a Vargovi prošla jeho střela pod rukou. Hosté otevírají skóre.
01:41 GÓL 1. FBK Campus Jablonec n/N! 0:1
Branku družstva 1. FBK Campus Jablonec n/N vstřelil #15 Jaromír Lisa, asistoval #16 Marek Škodný (0:1)
01:00 Po zákroku domácího Vojáka nebyl schopen gólman hostů Švec pokračovat ve hře. Jablonec hraje přesilovku a už se rozestavěl na útočné polovině do přesilovkového rozestavení.
00:42 Střídání brankáře. Nový brankář #34 Lukáš Javůrek družstva 1. FBK Campus Jablonec n/N
00:01 Úvodní buly vyhrál domácí tým.
00:00 Line-up hostů: Švec - Kujan, Strýček - Pospíšil, Havel, Zelený. Line-up domácích: Varga - Stavjaňa, Mikeš - Vlk, Dolejš, Zezulka.
00:00 Dobrý sobotní večer z pražských Vinohrad. Dnes můžete sledovat online reportáž ze zápasu 1. florbalové ligy mužů mezi týmy TJ Sokol Královské Vinohrady a 1. FBK Campus Jablonec. Domácí mají stále teoretickou naději na postup do play off, ale pravděpodobně budou muset vyhrát všech zbývajících šest zápasů, což vůbec nebude jednoduché. Kromě dnešního zápasu je čeká už jen jeden domácí zápas a zbylé čtyři zápasy odehrají venku. Hosté jsou v tabulce beznadějně poslední a za letošní sezonu zatím nas