(Fojta)
  • 60 59:06
    Liberec

BILLY BOY Mladá Boleslav - FBC Liberec 4:3
branky: 13. Lukáš Brychca, 17. Teemu Tuhkanen, 37. Martin Rožnovják, 60. Pavel Bouška - 10. Jakub Ježek, 22. Matěj Klucho, 33. Zdeněk Vážný; rozhodčí: Ondřej Vašíček - Radim Janeček; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 282; zásahy brankářů: Jakub Koráb 18 - Lukáš Bauer 36; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:0
60:00 Shrnutí obou trenérů: Jiří Stožičký (MB) - Zápas byl vyrovnaný, rozhodla až v závěru naše standartní situace a chtěl bych poděkovat klukům, že bojovali až do konce. Zdeněk Skružný (Liberec) - Jsem maximálně spokojen s naším výkonem a pokud takhle budeme hrát i v dalších zápasech, pevně věřím, že budeme hrát v Play-Off.
60:00 Nejlepšími hráči vyhlášení: MB - Martin Rožnovják Liberec - Lukáš Bauer
60:00 Střely po 3. třetině - 15:6. Střely celkem 40:21
59:35 Hosté bez brankáře.
59:06 Timeout FBC Liberec
59:06 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 4:3
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #8 Pavel Bouška, asistoval #92 Ondřej Fojta (4:3)
59:06 Tentokrát si bere Time-out Liberec.
59:02 Timeout BILLY BOY Mladá Boleslav
59:02 Time-out Boleslavi
58:23 Zatím se zdá, že zápas spěje do prodloužení.
58:00 Poslední 2 minuty třetí třetiny.
57:00 V obrovské šanci se ocitl dorážející J. Bouška, který měl před sebou zcela odkrytou branku, ale beckhandem nedokázal překonat ležícího golmana Liberce.
55:57 Hraje se v rychlém tempu, domácí se snaží vstřelit branku, liberečtí se v této fázi hry spíše brání
53:32 V obrovské šanci se mohl ocitnout liberecký Klucho, balonek mu před poloodkrytou brankou ujel.
53:00 Slaného typycká střela z otočky z poloviny hřiště mířila metr vedle.
51:23 Boelslav bude rozehrávat standrardku z nebezpečné pozice, z následné střely těsně minul J. Bouška
50:45 Po faulu hostí střílel nebezpečně z otočky Slaný, branku ovšem minul.
49:14 Tyčku nastřelil Fojta.
48:20 Hosté vybojovali rozehru v útočném rohu, ale opět z toho nedokázali nic vytěžit.
46:47 Většina domácích i hostujících akcí končí nepřesnými přihrávkami, nebo chybami
45:07 Útočnou akci teď rozvážně rozehrávají na svojí půlce domácí.
42:58 Nebezpečně střílel hostující Štěpánek, jeho střela jen těsně minula levou tyč Korábovy branky.
42:01 Velká šance Fojty, který se ocitl sám před brankářem po střele Rožnovjáka, kterou hostující brankář vyrazil právě k nohám překvapeného Fojty, který ho nedokázal přehodit.
40:00 Střely na branku po druhé třetině: 9:7
39:05 Domácí Rožnovják trefil tyčku po výborné přihrávce od Boušky.
38:11 Zatím se hraje bojovný florbal s minimem šancí na obou stranách.
36:37 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 3:3
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #20 Martin Rožnovják, asistoval #50 Štěpán Slaný (3:3)
33:47 Hra je rozkouskovaná, ani jeden z týmů si nedokáže vytvořit trvalejší tlak nebo vylloženou šanci
32:59 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #91 Zdeněk Vážný bez asistence (2:3)
32:59 Po nepříliš záživném úseku hry se nenápadnou střelou k tyči prosadil hostující útočník.
28:22 Liberec sehrál přesilovku mnohem lépe než domácí, ale branku se jim vstřelit nepodařilo, i když šancí měli poměrně dost.
26:22 Přesilovku si zkusi také Liberec.
25:00 Domácí si nedokázali vytvořit kloudnou šanci, naopak Liberec několikrát zahrozil z protiútoku.
21:58 GÓL FBC Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #6 Matěj Klucho, asistoval #53 Lukáš Veselý (2:2)
20:49 Z otočky střílel hostující Klucho, střela se mu ale nepovedla a míří do rohu.
20:19 Domácí se hned ze začátku usadili na útočné polovině, šanci si ale vytvořit nedokázali.
20:00 1. třetina nenabídla moc hezký florbal, bylo hodně soubojů a faulů a žádný z týmů si nedokázal vytvořit žádný trvalejší tlak a tím pádem moc vyložených šancí. Uvidíme co nabídne druhá třetina.
20:00 Střely na branku po 1. třetině 16:8
16:05 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 2:1
Vlastní branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Teemu Tuhkanen (2:1)
14:48 Faul Tůmy, hosté rozehrávají 4 metry od domácí branky.
13:10 Branku sice vstřelil domácí Pluhař, branka ale neplatí, protože hrál vysokou holí.
12:41 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 1:1
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #42 Lukáš Brychca, asistoval #23 Tomáš Kadlec (1:1)
12:00 Na mičku hosté, ale nic nevymysleli, teď rozehrávají domácí.
10:39 Střelu ale kryl Koráb.
10:38 Faul domácích a hosté mají rozehru z velmi nadějné pozice.
09:49 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #16 Jakub Ježek, asistoval #4 Vojtěch Krupička (0:1)
09:09 Liberec má rozehru z poloviny hřiště. Nic ale nevymyslel.
08:35 Fojta zkoušel překvapit hostujícího golmana zpoza branky, ten byl ale připraven.
06:40 Hezká střela domácího Křenka pouze trefila do masky golmana Bauera.
05:29 Liberec se usadil v útočné třetině a vytěžil rozehru v rohu.
05:07 Střela Kadlece mířila nad, z následného protiútoku dobře zasáhl Koráb.
03:19 Zatím žádná vyložená situace ani jednoho z týmů, útočnou akci rozehrává Boleslav.
01:58 Hosté nastřelili tyč!
01:35 První šance Liberce, Koráb připraven.
01:21 Boleslav zamkla hosty v útočné třetině a vytěžili jen střelu Fojty do připraveného brankáře.
00:28 Domácí vybojovali rozehru v útočném rohu a střídají. Následná rozehra nic nepřinesla.