• 43 42:37
    2
    Jan ŠTURMA

ŽSK Třemošnice B - FBC LETOHRAD Orel Orlice B 2:4
branky: 10. Ondřej Pilař, 42. Tomáš Pleva - 16. Roman Kristek, 16. Jiří Toman, 21. Matěj Moravec, 32. David Derka; rozhodčí: Lucie Adamová - Kateřina Jeřábková; vyloučení: 5:2; využití: 0:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Petr Prokop 17 - Jan Moravec 9; po třetinách: 1:0, 0:3, 1:1
42:37 Vyloučen hráč #15 Jan Šturma družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za sekání
41:28 GÓL ŽSK Třemošnice B! 2:4
Branku družstva ŽSK Třemošnice B vstřelil #19 Tomáš Pleva, asistoval #7 Ondřej Šváb (2:4)
35:31 Vyloučen hráč #4 Jan Šťastný družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za blokování florbalky
32:01 Vyloučen hráč #39 Tomáš Mládek družstva ŽSK Třemošnice B na 2 minuty za sekání
31:08 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 1:4
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #12 David Derka, asistoval #13 Martin Kavka (1:4)
29:59 Vyloučen hráč #39 Tomáš Mládek družstva ŽSK Třemošnice B na 2 minuty za blokování florbalky
25:21 Vyloučen hráč #44 Ondřej Pilař družstva ŽSK Třemošnice B na 2 minuty za sekání
20:18 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 1:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #14 Matěj Moravec, asistoval #5 David Matyáš (1:3)
19:34 Vyloučen hráč #93 Tomáš Horáček družstva ŽSK Třemošnice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:07 Vyloučen hráč #19 Tomáš Pleva družstva ŽSK Třemošnice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:45 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 1:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #7 Jiří Toman, asistoval #2 David Lauterbach (1:2)
15:04 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 1:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #16 Roman Kristek, asistoval #8 Vojtěch Petr Dostálek (1:1)
14:59 Střely po 1. třetině 3:10
09:51 GÓL ŽSK Třemošnice B! 1:0
Branku družstva ŽSK Třemošnice B vstřelil #44 Ondřej Pilař, asistoval #19 Tomáš Pleva (1:0)
06:54 Pořadatelský stůl i s posádkou byl napaden jedním hráčem Letohradu, který si nesrovnal mířidla a trefil zapisovatelský počítač. Naštěstí se jsme se ubránili a můžeme Vám dál přinášet informace z tohoto utkání.