3

2

4.

TBC Horoměřice - FBC Kutná Hora B 4:3pn
branky: 5. Jiří Šutta, 25. Michal Kovář, 39. Antonín Pertlík, N Antonín Pertlík - 14. Jiří Pospíšil, 23. Martin Reinert, 26. Jakub Procházka; rozhodčí: Přemysl Bališ - Lukáš Husák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Martin Král ? - Aleš Hála ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:0
4 Nájezd na branku provedl z družstva TBC Horoměřice hráč #3 Antonín Pertlík a vstřelil rozhodující gól (4:3).
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora B hráč #3 Martin Reinert , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora B hráč #13 Jaroslav Bochníček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TBC Horoměřice hráč #3 Antonín Pertlík a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora B hráč #22 Adam Rowe a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TBC Horoměřice hráč #84 Martin Hrycej a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora B hráč #3 Martin Reinert a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TBC Horoměřice hráč #8 Pavel Knol , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
38:59 GÓL TBC Horoměřice! 3:3
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil #3 Antonín Pertlík, asistoval #29 Michal Kovář (3:3)
29:49 Vyloučen hráč #3 Martin Reinert družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za bránění ve hře
25:33 GÓL FBC Kutná Hora B! 2:3
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #85 Jakub Procházka, asistoval #22 Adam Rowe (2:3)
24:16 GÓL TBC Horoměřice! 2:2
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil #29 Michal Kovář, asistoval #7 Josef Němeček (2:2)
22:10 GÓL FBC Kutná Hora B! 1:2
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #3 Martin Reinert, asistoval #2 Jiří Pospíšil (1:2)
13:07 GÓL FBC Kutná Hora B! 1:1
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #2 Jiří Pospíšil, asistoval #80 Blažej Katona (1:1)
04:22 GÓL TBC Horoměřice! 1:0
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil #31 Jiří Šutta, asistoval #66 Richard Lučan (1:0)