• 35 34:01
    2
    Jan HÖFNER

Wizards DDM Praha 10 B - TEXAS LONGHORNS DDM P6 5:4
branky: 11. Matyáš Macas, 23. Matyáš Horák, 23. Jakub Spilka, 28. Tadeáš Zeiner, 31. Matyáš Macas - 15. Vangelis Zingopis, 17. Adam Neugebauer, 28. Michal Havlíček, 33. Vangelis Zingopis; rozhodčí: Jakub Kubašovský - Jiří Pochop; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Kvíz ? - Jan Pikner ?; po třetinách: 1:0, 2:2, 2:2
35:22 Texas v šesti.
34:37 Sedliský spálil tutovku.
34:02 Texas má šanci vyrovnat.
34:01 Vyloučen hráč #73 Jan Höfner družstva Wizards DDM Praha 10 B na 2 minuty za vysoká florbalka
33:35 Na Roučku se dnes přijela podívat přítelkyně, proto běhá více než obvykle.
32:58 Piknerovi se kutálel míček na čáře, situaci zvládl.
32:29 GÓL TEXAS LONGHORNS DDM P6! 5:4
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #16 Vangelis Zingopis, asistoval #38 Michal Havlíček (5:4)
32:02 Sedliský trefuje vlastního hráče před bránou Texasu.
31:26 Connor trefuje prvního hráče.
30:54 Havlíček dnes neúnavně běhá dopředu za vidinou golu, od zbytku týmu nedostává podporu.
30:28 Vyloučen hráč #90 Dominik Havel družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 na 2 minuty za sekání
30:00 GÓL Wizards DDM Praha 10 B! 5:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil #20 Matyáš Macas bez asistence (5:3)
29:11 Zingopis nestihl Bartůňkovu nahrávku z rohu.
28:14 Neugebauer projel obranou, backhandová klička na golmana mu nevyšla.
27:36 GÓL Wizards DDM Praha 10 B! 4:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil #17 Tadeáš Zeiner, asistoval #25 Matyáš Horák (4:3)
27:02 GÓL TEXAS LONGHORNS DDM P6! 3:3
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #38 Michal Havlíček bez asistence (3:3)
27:02 Havlíček sám na golmana, trefuje mezi ruku a nohu.
26:38 Wizardi se zatím nedostali ke střele.
25:47 Vyloučen hráč #24 David Grünzweig družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 na 2 minuty za sekání
25:06 Kotrč si před střelou musel ještě vydatně zadriblovat, proto měl soupeř čas střele zabránit.
24:17 Havel prošel celé hřiště, střílel příliš z rohu.
23:36 Špička od mantinelu střílí metr mimo bránu.
22:59 GÓL Wizards DDM Praha 10 B! 3:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil #75 Jakub Spilka bez asistence (3:2)
22:40 GÓL Wizards DDM Praha 10 B! 2:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil #25 Matyáš Horák, asistoval #45 Patrik Vachata (2:2)
22:20 Pikner neměl žádné problémy se střelou Macase.
21:34 Neugebauer zachytil rozehrávku Wizardů, Havel jeho nahrávku nestihl.
20:57 Sátra dostal prudký balon, se kterým se otočil do bránícího Špičky.
19:43 Matějka zachránil Texas před gólem, když vlezl Macasovi do rány.
19:06 Macas sám před Piknerem, minul.
17:37 Oba týmy si často nahrávají několikrát za vlastní bránou, asi to viděli v televizi.
16:34 GÓL TEXAS LONGHORNS DDM P6! 1:2
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #6 Adam Neugebauer, asistoval #37 Jan Drebitko (1:2)
16:25 Texas si stále nahrává na půlicí čáře.
15:35 Vyloučen hráč #73 Jan Höfner družstva Wizards DDM Praha 10 B na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:59 GÓL TEXAS LONGHORNS DDM P6! 1:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #16 Vangelis Zingopis, asistoval #24 David Grünzweig (1:1)
14:49 Grünzweig dorážel bez úspěchu.
13:58 Spilka bez problému prochází 3 hráče Texasu, ke střele se nedostal.
13:02 Kotrč vyslal Havlíčka, Špička zasahuje.
12:01 Bule opět pro Wizardy.
11:56 Bartůněk trefuje tyč.
10:41 GÓL Wizards DDM Praha 10 B! 1:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil #20 Matyáš Macas, asistoval #25 Matyáš Horák (1:0)
10:11 Drebis při rozehrávce trefil hokejku bránicího hráče a mohl z toho být gól.
09:20 Havlíček sám na soupeřově polovině, nikdo z Texasu jeho útok nepodpořil.
08:37 Dvořák nahodil na Havlíčka, který se k zakončení nedostal. Rozehrávka v rohu Wizardů.
07:13 Dlouhý pobyt Wizards na půlce Texasu ukončil vyraženou střelou Macas.
06:23 Střela Zingopise vyražena.
05:23 Vachata sám před brankářem, ale přestřeluje.
03:40 Texas ve třech.
03:35 Vyloučen hráč #7 František Matějka družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 na 2 minuty za sekání
02:29 Vyloučen hráč #82 Bohumil Kotrč družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 na 2 minuty za nedovolené vrážení
01:23 Rozjetého Matěje Dvořáka zastavila oranžová obrana.
00:01 Úvodní bule pro WIzards.