• 43 42:14
    13:2
    (Kolodziej)

SK BIVOJ LITVÍNOV - Florbal Jirkov 13:2
branky: 2. Lukáš Bolech, 11. Tomáš Kolodziej, 14. Lukáš Bolech, 19. Tomáš Kolodziej, 22. Jan Langhammer, 23. Jakub Raiminius, 24. Michal Libecait, 27. Tomáš Rychlík, 30. Jan Langhammer, 38. Michal Libecait, 41. Rostislav Pleticha, 42. Tomáš Kolodziej, 43. Jakub Raiminius - 17. Martin Košťálek, 18. Jakub Kosnar; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Jan Vacín; vyloučení: 2:2 + Alexandru Volosciuc 5; využití: 4:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Matěj Chabr 15 - Martin Tonka 14, Jiří Bouše 31; po třetinách: 3:0, 6:2, 4:0
45:00 Střely na bránu ve 3. třetině: Litvínov - 21, Jirkov - 3. Střely na bránu celkem: Litvínov - 58, Jirkov - 17.
42:14 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 13:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #23 Jakub Raiminius, asistoval #22 Tomáš Kolodziej (13:2)
41:15 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 12:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Tomáš Kolodziej, asistoval #23 Jakub Raiminius (12:2)
40:50 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 11:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #5 Rostislav Pleticha, asistoval #24 Lukáš Bolech (11:2)
38:39 Trestné střílení družstva SK BIVOJ LITVÍNOV neproměnil #22 Tomáš Kolodziej.
38:19 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
38:19 Vyloučen hráč #99 Alexandru Volosciuc družstva Florbal Jirkov na 5 minuty za nedovolené vrážení
37:48 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 10:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #11 Michal Libecait, asistoval #22 Tomáš Kolodziej (10:2)
34:16 Trestné střílení družstva SK BIVOJ LITVÍNOV neproměnil #11 Michal Libecait.
32:30 Vyloučen hráč #55 Jan Langhammer družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře
30:00 Střely ve 2. třetině: Litvínov - 20, Jirkov - 7. Střely na bránu celkem: Litvínov - 37, Jirkov - 14.
29:31 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 9:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #55 Jan Langhammer, asistoval #68 Martin Dvořák (9:2)
26:55 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 8:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #86 Tomáš Rychlík, asistoval #23 Jakub Raiminius (8:2)
24:49 Vyloučen hráč #41 Matěj Jeřábek družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za sekání
23:05 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 7:2
22:15 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 6:2
21:43 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #55 Jan Langhammer bez asistence (5:2)
18:18 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Tomáš Kolodziej, asistoval #11 Michal Libecait (4:2)
17:57 GÓL Florbal Jirkov! 3:2
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil #97 Jakub Kosnar bez asistence (3:2)
17:40 Vyloučen hráč #66 Josef Černý družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za vysoká florbalka
16:59 GÓL Florbal Jirkov! 3:1
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil #7 Martin Košťálek, asistoval #31 Marek Brzokoupil (3:1)
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #94 Jiří Bouše družstva Florbal Jirkov
15:00 Střely na bránu v 1. třetině: Litvínov - 17, Jirkov - 7.
13:35 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #24 Lukáš Bolech, asistoval #88 Lukáš Kaprhál (3:0)
12:58 Perfektní gesto fair-play od hráče Litvínova. Zatímco trefil konstrukci brány, rozhodčí upažil a připisoval branku Bivojům. Tomáš Kolodziej ale napochodoval k rozhodčím a uvedl věci na pravou míru (přiznal, že trefil pouze konstrukci brány). Rozhodčí následně po dohodě branku odvolali. Za toto gesto si hráč zasloužil potlesk soupeře, spoluhráčů i diváků v hale.
10:09 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Tomáš Kolodziej, asistoval #18 Josef Jupa (2:0)
05:05 Vyloučen hráč #23 Jakub Raiminius družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hra na zemi
01:23 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #24 Lukáš Bolech, asistoval #5 Rostislav Pleticha (1:0)
01:23 Zpoza branky přilétla přihrávka na Bolecha, kterému stačilo pouze přiložit hokejku a míček skončil v síti.