Kateřina SEDLÁŘOVÁ
    (Náhlíková)
3

FBK Spartak Hluk - K1 Florbal Židenice C 3:1
branky: 3. Frederika Klčová, 8. Frederika Klčová, 20. Kateřina Sedlářová - 18. Miroslava Bartalová; rozhodčí: Štěpán Novák - Jiří Chromek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kristýna Manová ? - Hana Černínová ?; po třetinách: 2:0, 1:1, 0:0
39:00 Ukončení 3. části
34:10 Dnešní utkání pod hluckou tvrzí sleduje plný dům! Děkujeme!
29:15 Krásný reflexivní zákrok domácí gólmanky.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:34 Další jistý zákrok domácí gólmanky.
23:41 Sedlářová K. z dobré pozice pouze do bloku.
22:05 Velká šance Šobáňové volala po gólu!
19:19 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #9 Kateřina Sedlářová, asistoval #7 Monika Náhlíková (3:1)
19:18 Sedlářová K., která byla osamocená před bránou hostí, zachovala klid a s přehledem zakončila do brány.
18:30 Loskotová krásnou přihrávkou nalezla Náhlikovou, která střílela jen těsně mimo tři tyče.
17:37 GÓL K1 Florbal Židenice C! 2:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice C vstřelil #17 Miroslava Bartalová, asistoval #70 Veronika Rektoříková (2:1)
17:36 Smolný gól pro domácí celek, kdy se po šťastném odrazu dostává míček do brány.
15:33 Náhlíková měla tři slibné šance, avšak všem pokusům chyběla přesnost.
14:30 Šobáňová ve velké šanci pouze nad.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
10:51 Vyloučen hráč #2 Veronika Sedlářová družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
09:59 Gólmanka domácího celku působí velmi sebevědomým a jistým dojem, v tomto utkání již předvedla několik pěkných zákroků.
07:17 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:0
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #11 Frederika Klčová, asistoval #17 Sabina Klčová (2:0)
07:16 Opět rána z hole Klčové F. končí v síti! Domácí tým odskakuje na rozdíl dvou branek.
02:08 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:0
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #11 Frederika Klčová, asistoval #2 Veronika Sedlářová (1:0)
02:07 Klčová F. nekompromisně zakončuje na zadní tyč! Domácí tým se tedy ujímá vedení 1:0.