• 28 27:53
    1:4
    (Kaňová)

K1 Florbal Židenice C - FbC Aligators Orel Moutnice B 1:4
branky: 5. Veronika Rektoříková - 16. Barbora Midlochová, 24. Tereza Lengálová, 25. Veronika Martincová, 28. Tereza Lengálová; rozhodčí: Marek Samec - Tomáš Havlíček; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Eliška Jégrová ? - Ivana Hradečná ?; po třetinách: 1:0, 0:3, 0:1
39:00 Ukončení 3. části
34:01 Žáčková z otočky pouze trefuje golmanku Židenic.
32:25 Juříková nedobrovlně odevzdává míček Aligátorkám.
31:45 Martincová pohrdla samostatným nájezdem.
27:53 GÓL FbC Aligators Orel Moutnice B! 1:4
Branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice B vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #7 Marie Kaňová (1:4)
27:53 Káňová střílí na golmanku Židenic, ta vyráží a Baranová dorážku proměňuje.
27:30 Rektoříká to zkouší z dálky, ale mimo.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
24:47 GÓL FbC Aligators Orel Moutnice B! 1:3
Branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice B vstřelil #4 Veronika Martincová, asistoval #10 Tereza Harčárová (1:3)
24:34 Vyloučen hráč #88 Martina Klímková družstva K1 Florbal Židenice C na 2 minuty za špatné střídání
23:06 GÓL FbC Aligators Orel Moutnice B! 1:2
Branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice B vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #14 Martina Horáková (1:2)
21:28 Horáková pohrdá prázdnou bránou a trefuje tyč! Rozčísla tak slepou část utkání.
18:40 Cahová hrozně namazala. Naštěstí Jégrová smazala pokus Aligátorek do smetiště dějin.
17:51 Počet diváků se snížil na dva. Nechápeme.
15:13 GÓL FbC Aligators Orel Moutnice B! 1:1
Vlastní branku družstva K1 Florbal Židenice C vstřelil #22 Barbora Midlochová (1:1)
15:13 Tlak vyrcholil vlastní bránou.
14:53 Kaňová zahájila tlak Aligátorek.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:59 Přesilovka nemastná a neslaná jako proslov Míly Roznera.
11:52 Vyloučen hráč #33 Lucie Králíková družstva K1 Florbal Židenice C na 2 minuty za špatné střídání
11:52 Aligátorky dostávají dáreček v podobě přesilovky za moc hráček na hřišti.
11:06 Volková zkusila z pravé strany. Bohužel vedle.
09:35 Olpetalová nepříjemně ze střední vzdálenosti zkusila pozornost golmanky Aligátorek.
08:02 Zimolová na druhé straně neproměňuje totožnou situaci
07:12 Harčárová neproměňuje samostatný nájezd. hra se lehce oživila.
04:31 GÓL K1 Florbal Židenice C! 1:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice C vstřelil #70 Veronika Rektoříková bez asistence (1:0)
04:31 Blesk z čistého nebe! Rektoříková vymetla pravý horní růžek a první střelou svého týmu rovnou otevírá skóre.
03:07 Volková střelou přes půlku testuje Jégrovou.
01:27 První střelu utkání su připisuje Martincová z Aligátorek.
00:01 Vítáme vás u posledního utkání dne.