5:3
    (Asfourová)
3

K1 Florbal Židenice B - K1 Florbal Židenice C 5:3
branky: 6. Anna Finková, 9. Veronika Praxová, 15. Jana Kováříčková, 17. Jana Kováříčková, 23. Anna Finková - 6. Žaneta Nedvědická, 7. Eva Juříková, 22. Adéla Mikinová; rozhodčí: Marek Samec - Tomáš Havlíček; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vendula Nováková ? - Alena Večeřová ?; po třetinách: 2:2, 3:1, 0:0
39:00 Ukončení 3. části
38:15 Malý závar před béčkovou bránou chuť z této třetiny bohužel nespraví.
37:30 Naše přání není vyslyšeno. Žádný tlak Céčka a tím pádem žádné protiútoky Béčka. Oko diváka smutní.
33:00 Atraktivita této třetiny pomalu dosahuje úrovně baseballu. Doufáme v návrat řevnivosti z třetiny první.
32:01 Finková dle slov lavičky zvládla 'velmi těžké záda'. Útok který založila, je ale bezzubý. Jako posledních pět akcí na obou stranách.
30:59 Oblíbenkyně Zimolová zkouší to samé na druhé straně a její střela končí v podobném místě. Jsme smutní.
29:30 Körmendyová zkouší z úhlu překvapit, ale netrefuje zařízení.
28:12 Veletová narážečku s Krejčí neproměňuje.
28:02 Juříková sekáním napodobuje Witchra. Rozhodčí to oceňuje výhodou.
27:21 Céčko vstoupilo do třetiny aktivněji.
26:45 Zimovolá si vystřihla krásnou piruetku. Tleskáme. Spoluhráčky to však nevyužily.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:10 Chybu Midlochové v rozehrávce, zachraňují rozhodčí. To hodně smrdělo gólem.
22:53 GÓL K1 Florbal Židenice B! 5:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #6 Anna Finková, asistoval #17 Nataly Asfourová (5:3)
22:53 A Finková vrací úder. Kdyby céčko dokázalo blokovat druhé pokusy vedlo by 3:2.
22:20 Večeřová vymazala Finkovou.
21:46 GÓL K1 Florbal Židenice C! 4:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice C vstřelil #37 Adéla Mikinová bez asistence (4:3)
21:46 Mikinová dramatizje vývoj utkání.
16:57 Opletalová se pokuší napravit reputaci céčka. Nováková je však proti.
16:08 GÓL K1 Florbal Židenice B! 4:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #8 Jana Kováříčková, asistoval #17 Nataly Asfourová (4:2)
16:08 Kovaříčková zase dostala dvě příležitosti a nepohrdla. Céčko nástup do třetiny lehce vypustilo.
14:41 GÓL K1 Florbal Židenice B! 3:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #8 Jana Kováříčková bez asistence (3:2)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:50 Hra nahoru dolů. A je překvapením, že to nekončí gólem.
11:11 Veletová z béčka jen těsně míjí bránu.
08:23 GÓL K1 Florbal Židenice B! 2:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #24 Veronika Praxová, asistoval #17 Nataly Asfourová (2:2)
08:23 Praxová s Večeřeřovou si daly dvojitý souboj. Na poprvé vítězí Večeřová a na po druhé Praxová.
06:52 GÓL K1 Florbal Židenice C! 1:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice C vstřelil #68 Eva Juříková, asistoval #33 Lucie Králíková (1:2)
06:52 Krišová trošku sobecky neproměňuje svou šanci a Juříková na druhé straně trestá! Židenice jdou do vedení!
05:41 GÓL K1 Florbal Židenice B! 1:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #6 Anna Finková, asistoval #11 Žaneta Veletová (1:1)
05:41 Finková okamžitě kontruje!
05:19 GÓL K1 Florbal Židenice C! 0:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice C vstřelil #77 Žaneta Nedvědická bez asistence (0:1)
05:19 Nedvědická z Céčka přehodila nohu golmance o posílá svůj tým do vedení
04:30 Přání se nám lehce plní - hra se přitvrzuje. Jako by nebyly z jednoho klubu.
01:34 Obě družstva se zatím jen oťukávají. Chceme krev!
00:01 Dobré sobotní dopoledne. Hráčky se již rozcvičily a dračí derby je zahájeno!