• 59 58:39
    3:5
    (Janča)

FBK Spartak Hluk - FBC Vikings Kopřivnice 3:5
branky: 19. Martin Krchňáček, 27. Tomáš Olbert, 59. Tomáš Olbert - 6. David Matúš, 12. Daniel Šimíček, 33. Adam Lichnovský, 47. Daniel Šimíček, 57. Ondřej Kubátko; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Richard Podškubka 17 - Jan Klinka 31; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:2
60:00 Komentář trenéra domácích (M.Tuhý): Znovu vyrovnaný zápas. Všichni soupeři nám dokáží zblokovat 90% střel, 5% pochytá brankář a zbylých 5% letí vedle. Jsme v útlumu ze kterého se musíme dostat a zachránit se v soutěži. Děkuji soupeři za utkání, divákům za podporu a pořadatelům za kvalitní službu.
60:00 Komentář trenéra hostí: První třetina byla vyrovnaná, malinko jsme byli lepší a šťastnější. Ve druhé třetině nás soupeř zatlačil, půl třetiny jsme se bránili ale naštěstí z toho nic nebylo. Třetí třetinu už jsme si pohlídali a odehráli tak, jak jsme chtěli. Díky soupeři za kvalitní hru.
59:59 Střely celkem: Hluk - Kopřivnice 34:22
59:58 Střely ve třetí třetině: Hluk - Kopřivnice 15:10
59:49 Na míčku hosté. Domácí s tímto zápasem již nic neudělají.
59:37 Domácí mají obrovský tlak!
58:40 Domácí to zkouší v 6.
58:39 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:5
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #51 Tomáš Janča (3:5)
58:39 Pro domácí svitla malá naděje. Olbert snižuje na rozdíl dvou branek.
56:49 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko bez asistence (2:5)
56:48 Velmi nešťastný gól pro domácí. Kubátko vystřelil od mantinelu a Petlan si nešťastně srazil míček do vlastní brány.
56:24 Timeout FBK Spartak Hluk
55:06 Cileček padá na zem. Ne však po ataku hostujícího hráče, nýbrž vlastní vinou.
52:59 Vyložená šance Pavla Krchňáčka volala po gólu.
51:20 Spartakovci potřebují nutně zabrat, aby pomýšleli na dnešní tříbodový příděl.
48:37 Vyloučen hráč #3 Vojtěch Zátopek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost
48:36 Domácí mají možnost s výsledkem něco udělat. Mají dnes již čtvrtou přesilovku.
46:07 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Daniel Šimíček, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (2:4)
46:06 Šimíček krásně vykroužil a střelou na zadní tyč navyšuje vedení Kopřivnice o dvě branky.
45:01 Nyní se hraje stylem nahoru dolů.
44:32 Tichopádek se snažil nachytat gólmana hostí na hruškách při jeho pokusu o střelu mezi betony.
43:59 Janča se baseballovým stylem pokusil o zakončení, byla mu však odpískána vysoká hůl.
43:01 Tuhý zahrál vysokou holí. Rozehrávat tak budou hosté.
41:11 Na hřišti se objevuje Miroslav Tichopádek, který začal velmi aktivně a měl několik slibných střel.
40:01 I do třetice úvodní buly pro domácí. Ti mají stále výhodu přesilové hry.
39:59 Počet střel ve druhé třetině: Hluk - Kopřivnice 11:4
39:44 Vyloučen hráč #10 Zdeněk Matúš družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost
39:06 Domácí v tlaku. Janča s Olbertem zatápí hostům.
38:04 Hubáček zblokoval střelu hostí.
35:35 Holý v slibné šanci pouze vyprášil gólmanovi plastrón.
34:56 Vyloučen hráč #10 Zdeněk Matúš družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
34:55 Menší pauza, kdy se rozhodčí potřebovali poradit. Výsledkem budiž trest po hostujícího hráče za sekání.
32:34 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #12 Adam Lichnovský, asistoval #16 Tadeáš Strnad (2:3)
32:33 Strnad od mantinelu na střed na Lichnovského a ten prostřeluje Podškubku.
31:20 Cileček špatně rozehrál, poté však zblokoval střelu Matúše Davida.
29:39 Vyloučen hráč #90 Miroslav Tichopádek družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za špatné střídání
29:38 Hosté si zahrají druhou přesilovku v dnešním utkání. Domácí si při střídání úplně nerozuměli a dvouminutový trest si tak odsedí Miroslav Tichopádek.
29:33 Vyloučen hráč #9 David Matúš družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře
27:32 Domácí si zahrají přesilovku! Hostující hráč dohrál souboj u mantinelu a budiž mu trest v podobě dvou minut.
26:23 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #96 Adam Cileček (2:2)
26:22 Domácím se aktivita vyplatila což jim vyneslo vyrovnání! Cileček z půlky nahazoval a Olbert usměrnil míček do brány.
24:51 Diametrálně odlišný výkon domácích než v první třetině. Zdobí je snaha a chuť.
24:22 Opět Janča táhlou střelou těsně mimo bránu.
24:01 Jančův backhand! Těsně mimo bránu.
22:43 Olbert ve slibné šanci pouze do gólmana.
22:17 Na straně domácích vidíme první změny v sestavě. V obraně nahradil Adam Cileček svého jmenovce Adama Štěrbu.
22:01 Domácí zatím velmi aktivní. Zatím však neohrozili branku soupeře.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny opět pro domácí.
19:59 Počet střel v první třetině: Hluk - Kopřivnice 8:8
19:58 Branka domácí nejspíše nabudila. Do konce třetiny měli ještě několik slibných šancí.
18:44 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #98 Martin Tuhý (1:2)
18:43 Tuhý našel před bránou Krchňáčka M. a ten ranou pod víko snižuje na rozdíl jedné branky.
17:10 Hra se začíná pomalu vyrovnávat.
15:14 Pěkná akce domácích po ose Štěrba - Janča - Olbert. Poslední jmenovaný střílí pouze do gólmana.
13:13 Hostující tým je zatím více aktivní.
11:17 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Daniel Šimíček, asistoval #13 Lukáš Vávra (0:2)
11:16 Hosté využívají početní výhodu přesnou střelou Šimíčka, kdy se míček o tyč odrazil do brány.
09:53 Vyloučen hráč #93 Jan Holý družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
09:11 Hosté mají po faulu Holého výhodu v podobě odloženého vyloučení.
07:21 Střet domácího Olberta a hostujícího Šimíčka vypadal nebezpečně pro domácího střelce. Ten je však naštěstí v pořádku.
07:05 Holý z půlky pouze do bloku.
06:30 Zatloukal ztratil míček, který se dostal k osamocenému Matúšovi. Ten naštěstí pro domácí přestřeluje.
05:04 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #9 David Matúš, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (0:1)
05:03 Zátopek našel na křídle volného Matúše a ten přesnou ranou do šibenice otevírá gólový účet dnešního utkání.
04:07 Janča vyslal Olberta do slibné šance, jeho střela však byla zblokovaná.
03:21 Důležitost utkání je znát. Oba týmy hrají velmi opatrně a trpělivě.
02:06 Střela hostů od mantinelu z hole Kubátka, Podškubka připraven.
00:40 V první vážnější akci hosté. Strnad projel středem avšak k zakončení se nedostal.
00:01 Úvodní buly pro tým domácích.
00:00 Domácím dnes bude chybět zraněný Radim Jílek a snajpr Vojtěch Duda, který touto dobou tráví studentský pobyt v Anglii.
00:00 Dnešní utkání je pro domácí borce velmi důležité. Při výhře za plný počet bodů budou stále ve hře o play-off. V případě bodové ztráty se jim pozice play-off velice vzdálí, ne-li úplně zavřou.
00:00 Vážení sportovní přátelé, vítám vás u dnešního online přenosu utkání mezi domácím FBK Spartak Hluk a hostujícím týmem FBC Vikings Kopřivnice.