• 60 59:28
    9:7
    ()

FbK Horní Suchá - FBK Spartak Hluk 9:7
branky: 11. Radek Minařík, 19. Filip Krajíček, 24. Martin Czyž, 26. Jiří Třinecký, 44. Martin Czyž, 49. Václav Večeřa, 53. Jan Hensler, 56. Martin Czyž, 60. Václav Večeřa - 2. Martin Tuhý, 9. Adam Cileček, 14. Pavel Krchňáček, 22. Martin Tuhý, 28. Jan Holý, 45. Pavel Krchňáček, 57. Tomáš Olbert; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Daniel Fukala 27 - Lukáš Kolečkář 28; po třetinách: 2:3, 2:2, 5:2
60:01 Komentář trenéru domácích 2:Chtěl bych taky vyzdvihnout výkony rozhodčích, protože hra plynula hladce a byli bezchybní. Soupeři přejeme hodně štěstí do dalších boju.Děkujeme soupeři,fanouškům a rozhodčím za utkání.
60:01 Komentář trenéra domácích: Věděli jsme že s tímto soupeřem je třeba být extrémně soustředěný, protože maji hodně šikovných hráčů a jsou schopní praticky každou chybu trestat, naštěstí se kluci ikdyž tahali za kratší konec se z toho nesesypali a postupně zápas překlopili na naší stranu.
60:00 Komentář trenéra hostů: Dnes to z naší strany nevypadalo špatně bohužel zase to bránění myslím si že jsme si nějaký ten bod zasloužili. Domací byli ve 3. třetině hladovější a proto nakonec berou 3 body oni. Děkuji domacím,pořadatelům a fanouškům za utkání.
59:28 GÓL FbK Horní Suchá! 9:7
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #17 Václav Večeřa bez asistence (9:7)
59:28 Večeřa se trefuje do prázdné brány přes celé hřiště Stav utkání. 9:7
58:34 Hluk to bude zkoušet v šesti.
58:15 Timeout FBK Spartak Hluk
58:15 Suchá ma výhodu v podání úderu z velkého brankoviště.
56:05 GÓL FBK Spartak Hluk! 8:7
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #7 Vojtěch Duda (8:7)
55:51 GÓL FbK Horní Suchá! 8:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #9 Martin Czyž bez asistence (8:6)
55:51 Czyž po samostatném úniku trefuje přesně pravý růžek branky. Stav utkaní 8:6
52:19 GÓL FbK Horní Suchá! 7:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #88 Jan Hensler, asistoval #9 Martin Czyž (7:6)
52:19 Czyž nahral přes střed Henslerovi ten z otočky překonává Kolečkáře Stav utkání 7:6
49:06 Suchá drží Spartak v tlaku.
48:07 GÓL FbK Horní Suchá! 6:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #17 Václav Večeřa, asistoval #33 Vojtěch Kopia (6:6)
48:07 Večeřa se prosazuje po skvělé pohotové střele z velkého brankoviště.
44:41 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:6
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #83 Martin Krchňáček (5:6)
43:54 GÓL FbK Horní Suchá! 5:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #9 Martin Czyž, asistoval #14 Michael Mrózek (5:5)
43:54 Martin Czyž dorovnává skvělou střelou z první.
42:02 Třinecký se dostal do samostatného uníku, avšak při koncovcke selhal.
40:01 Buly pro suchou.
39:59 Střely po druhé třetině 13:9
38:20 Rychlý brejk kdy šel Spartak do přečíslení tři na jednoho golem neskončil.
36:58 Hluk pořád v tlaku, Kopia si vyzkoušel střelu z poza brány ta mu však sjela z čepele.
35:20 Kolečkář si ted připisuje dva skvělé zákroky.
34:18 Spartak s rozehrávkou nespěchá a v klidu zakládá utok.
30:25 Suchá zvládla oslabení.
28:25 Vyloučen hráč #10 Tomáš Kasinec družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
27:51 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:5
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #93 Jan Holý, asistoval #83 Martin Krchňáček (4:5)
27:51 Holý se prosazuje s přesilovce. Stav utkkání 4:5
26:54 Vyloučen hráč #17 Václav Večeřa družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
25:47 GÓL FbK Horní Suchá! 4:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #5 Jiří Třinecký, asistoval #9 Martin Czyž (4:4)
23:36 GÓL FbK Horní Suchá! 3:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #9 Martin Czyž, asistoval #2 Patrik Cirkl (3:4)
23:36 Skvělou střela Czyže která směřovala do vrchni části branky končí golem.Stav utkání 3:4
21:14 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #98 Martin Tuhý, asistoval #53 Pavel Krchňáček (2:4)
21:14 Krásnou přihrávku do prázdné branky dostal Martin Tuhý, ten se nemýlí a Spartak tak odskakuje Suché o dva goly.
19:59 Střely po první třetině 8:9
18:24 GÓL FbK Horní Suchá! 2:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #18 Filip Krajíček, asistoval #17 Václav Večeřa (2:3)
18:24 Večeřa našl přihrávkou přes střed Krajíčka ten se z první nemýlí. Stav utkání 2:3
17:49 Vyloučen hráč #53 Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
13:15 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:3
13:15 Bratrské duo skvěle vyřešilo přečíslení dva na nula. Stav utkání 1:3
10:51 GÓL FbK Horní Suchá! 1:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #24 Radek Minařík, asistoval #10 Tomáš Kasinec (1:2)
10:51 Kolečář vyrazil Kasincovu strřeu pouze do míst kde stál Minařík. Ten se štěstím proměnuje. Stav utkání 1:2
08:47 GÓL FBK Spartak Hluk! 0:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #96 Adam Cileček, asistoval #83 Martin Krchňáček (0:2)
08:47 Martin Krchňáček nahral z poloviny hřiště Cilečkovi ten skvěle zamířil do praveho rohu Fukalovy brány. Stav Utkání 2:0
01:33 GÓL FBK Spartak Hluk! 0:1
01:33 Krchnáček Pavel si skvěle poradil s obránci a pohotově zakončil Stav utkání 0:1.
00:02 Uvodní buly si připisuje Suchá
00:01 Dobrý podvečer všem příznivcům florbalu, rád bych vás přivítal na 16.kole Národní ligy, při duelu mezi FbK Horní Suchá a FBK Spartak Hluk. Hosté ze Spartaku se nachází v tabulce na 8.místě. Domací celek FBK Horní Suchá se nachazí na 6. místě tabulky. Oboum týmum přejem hodně štěstí a všem divakům skvělou podívanou.