58
  • 58 57:16
    P.E.M.A.

S.K. P.E.M.A. OPAVA - FbK TJ Svitavy 2:3
branky: 9. Petr Pavlík, 38. Petr Pavlík - 4. Josef Prudil, 4. Tomáš Hynek, 6. Vojtěch Kužela; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 74; zásahy brankářů: Kryštof Bezděk 10 - Filip Lamař 16; po třetinách: 1:3, 1:0, 0:0
59:59 Střely ve třetí třetině - Svitavy 6, Opava 5.
59:19 Komentář vedoucího domácích: Stále ta samá píseň, vstup do zápasu velmi špatný a pak už musíme tahat za kratší konec. Trefit prázdnou bránu je pro nás neřešitelný problém. děkujem dívákům, supeři a rozhodčím....
59:15 Balnar na polovině zablokoval střelu hostů mířící do prázdné branky.
59:00 Kostolány křižnou přihrávkou hledal Zwingera, ten netrefil.
57:52 Domácí zkouší štěstí v šesti.
57:16 Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
56:45 Kužela teď nebezpečně od mantinelu.
55:00 Sauer vybídl Malečka, ten střílí vedle
54:30 Repčekova střela zblokována
52:02 Repček krosem na Sovu, ten z první minul odkrytou branku.
51:22 Stejně tak domácí se v přesilovce zatím nedostali do větší příležitosti.
50:27 Vyloučen hráč #22 Lukáš Musil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
50:08 Zaváhání v domácí obraně naštěstí Svitavy nepotrestaly.
49:08 Minuta oslabení za námi, zatím bez vážnějšího ohrožení domácí branky.
48:15 Vyloučen hráč #13 Kryštof Bezděk družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za držení
45:45 Nebezpečná střela hostujícího Sauera z pooloviny těsně nad.
44:50 Sauer teď nastřelil Malečka, z protiútoku 3 na 2 zakončil Repček milimetry vedle tyčky Lamaře.
43:34 Bezděkovi vypadla Pakostova střela, svitavští se do další šance nedostali .
41:30 Zwinger na střed Repčekovi, ten trefuje hostujícího Lamaře.
39:59 Střely v druhé třetině - Svitavy 2, Opava 7
39:12 Mazurovu lobovanou přihrávku Šimera sice zpracoval, ale Lamař byl dobře postaven.
37:45 Zwingy v šanci, míček jen poskakoval u brankové čáry.
37:01 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #10 Petr Pavlík bez asistence (2:3)
37:01 Na polovině poloviny hostujícího týmu vystřelil Péťa Pavlík a snižuje na rozdíl jediné branky!
36:50 Zach na výletě z obrany do útoku, jeho nahrávku na malé brankoviště naštěstí Máček minul.
35:27 Vypadá to, že fanoušci jsou stále zmraženi ze špatného vstupu do zápasu, dnes je na Mařeně neobvyklé ticho.
35:26 Pavelek se ve tvrdém souboji probíjel dopředu po mantinelu, nakonec byl na něj odpískán faul.
34:05 Střelou od mantinelu prověřil Lamaře Kostolány.
32:57 Teď pro změnu závar před opavskou brankou, naštěstí bez gólového úspěchu.
32:27 Pavlík na Blahuta, ten trefuje břevno!
31:17 Zach rozehrávkou z rohu Bezděka neohrozil.
30:56 Zwinger se ocitl v šanci, jeho pokus v brance neskončil.
30:01 Musil na Hynka, ten od mantinelu z první pálil vedle.
28:11 Zach jedovatou střelou ohrozil Bezděka, z dorážky nebyl úspěšný ani Maleček.
27:29 Rabinský z obrany vyjel po mantinelu, jeho střela jen těsně minula svitavskou svatyni.
26:44 Petlach pěknou přihrávkou našel Mazura, ten z otočky trefuje jen hostujícího hráče.
25:43 Repček z výběhu trefil jen hostujícího gólmana.
23:59 Lobovaná přihrávka Musila nenašla žádného ze svitavských hráčů.
23:22 Rychlý je dnes při chuti, jeho střela mířila do branky, Musil zblokoval těsně před odkrytou brankou.
22:30 Hra se přelévá ze strany na stranu, bez výraznějších šancí.
21:01 Sauer vybídl krosovou přihrávkou Malečka, Bezděk připraven.
20:26 Po kombinaci celé první pětky vystřelil Rychlý, jeho střela byla zblokována.
19:59 Střely na branu v první třetině - Svitavy 5, Opava 6.
19:20 V poslední minutě po rychlé kombinaci vybídl nahrávkou od mantinelu Rychlý Kostolányho, který osamocený na středu promáchl.
17:38 Schovaná střela Sovy míří těsně vedle tyčky hostujícího gólmana.
16:08 Kostolány nabízel na malé brankoviště, Zwinger ani Repček netrefili. Na druhé straně v příležitosti 2 na 1 Sauer s Malečkem, Bezděk zasahuje.
15:37 Na hřišti Pavlík s Pavelkem, vybojovali míček, Rabinský střílí mimo.
14:51 Máček dostal prostor ke střele, naštěstí metr vedle.
13:08 Mazur chytře nahazoval na gólmana, Kocur ani Sova míček do branky nedostali.
12:22 Kostolány krosem našel Repčeka, ten netrefuje odkrytou branku.
11:46 Pavelek prověřil střelou hostujícího gólmana.
11:18 Míček teď vzduchem proletěl brankovištěm před Bezděkem, naštěstí nikdo nestihl tečovat.
08:52 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:3
08:52 Peťa Pavlík vybojoval míč za brankou a propasíroval míček kolem tyčky za svitavského gólmana Lamaře.
08:04 Opavští se nemohou dostat do tempa, první náznak ohrožení branky po Mazurově střele, která byla zblokována na malém brankovišti.
05:20 GÓL FbK TJ Svitavy! 0:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #77 Vojtěch Kužela, asistoval #24 Ondřej Pakosta (0:3)
05:20 Uf, tak to je pro domácí studená sprcha. Po krosové přihrávce se po zemi prosazuje Kužela.
03:50 GÓL FbK TJ Svitavy! 0:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #7 Tomáš Hynek, asistoval #9 Jakub Maleček (0:2)
03:50 Po pár vteřinách od buly se před Bezděka dostal Hynek a pod jeho nohou protlačil míček až do branky.
03:12 GÓL FbK TJ Svitavy! 0:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #11 Josef Prudil, asistoval #21 Vít Máček (0:1)
03:12 Tak hostům ze Svitav se tento pomalý rozjezd očividně nelíbil, po přihrávce od mantinelu se ze středu prosazuje osamocený svitavský hráč.
02:34 Začátek utkání je v poklidném tempu, bez příležitostí na obou stranách.
00:10 Vážení sportovní diváci, vítejte u prvního domácího utkání sezóny v roce 2020. Opavští borci se představují v nové sadě dresů černé barvy.