• 57 56:29
    3:6
    ()

FbK Horní Suchá - FBC Letka Toman Finance Group 3:6
branky: 12. Lukáš Kraina, 13. Ondřej Melník, 52. Jan Žwak - 6. Lukáš Toman, 14. Tomáš Lokša, 19. Radim Kahánek, 37. Jaromír Veselý, 56. Dalibor Ondruch, 57. Radim Kahánek; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Daniel Fukala 10 - Martin Hrabáček 25; po třetinách: 2:3, 0:1, 1:2
65:03 Komentář Petra Kruciny 2: Soupeř z minima vytěžil maximum. Za stavu 4:3 jsme museli hrát trochu vabank a tam se ještě trochu projevila neefektivita v napadání. Jinak mezihra byla z naší strany velmi kvalitní, škoda, že jsme trochu ustoupili ze hry, kterou jsme předváděli první třetinu. Co si budeme povídat, když takový soupeř vystřelí pouze 16 krát za bránu o něčem to svědčí.
65:02 Komentář trenéra domácích Petra Kruciny 1: Věděli jsme, že na vítězství musíme podat 100% výkon. To se na malé výpadky podařilo. V každém případě jsme si potvrdili, že můžeme hrát vyrovnaně s kýmkoli. Musíme být ale podstatně efektivnější.
65:01 Komentář trenéra hostí Petra Gajdy 2: Zase jsme viděli nějakou variantu naší sestavy, kluci se rvou o play-off. Do začátku vyřazovací části musíme ještě vylepšit obranu. Nicméně na tři obdržené góly bychom měli vyhrávat. Přejeme všem hezké svátky a bohatého Ježíška.
65:00 Komentář trenéra hostů Petra Gajdy 1:Na dnes jsme si už připravili nějaké útočné šablonky a např. třetí lajna je sehrávala výborně a vstřelili dva důležité góly. Do zápasu jsme se dostávali jako vždy postupně, od druhé třetiny se projevila obrovská kreativita našich výborných hráčů. Zatím stále nedáváme, protrhneme to.
60:00 Střely ve třetí třetině Horní Suchá- 8, Letka- 5. Střely celkem Horní Suchá- 28, Letka- 16.
59:25 Rozběhnutý Šincl z prostoru velkého brankoviště netrefuje bránu.
58:53 Hrabáček si připisuje důležitý zákrok, Žwak už chtěl zvedat ruce nad hlavu.
58:20 Žwakova střele od pravého mantinelu mimo branku. Melníkova střela od mantinelu levého za mantinel.
57:21 Melník na střed na Kasince. Jeho střela zablokována za mantinel. Horní Suchá pokračuje s 6 hráči v poli.
56:53 Domácí zkouší hru v šesti bez brankáře.
56:29 Timeout FbK Horní Suchá
56:29 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:6
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #21 Radim Kahánek bez asistence (3:6)
56:29 Kahánek se prohnal hřištěm jako vítr, a jak je známo o jeho střele, tak z prostoru, který dostal se nemýlil.
55:57 Šincl doprava na Vavra, ten doleva na Ondrucha a ten se do poloprázdné branky nemýlil.
55:56 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:5
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #19 Dalibor Ondruch, asistoval #87 Ondřej Vavro (3:5)
53:51 Večeřovu přízemní střelu Hrabáček vyráží před sebe. U branky nečekal nikdo z domácích, aby mohl dorážet. U míčku Letka.
52:39 Vavrovu skrytou střelu Fukala skokem vyráží.
51:22 Žwak míchal, míchal až nakonec Hrabáčka vymíchal a z úhlu, kdy už někteří ani nedoufali, dává gól!
51:21 GÓL FbK Horní Suchá! 3:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #88 Jan Žwak z trestného střílení (3:4)
51:21 Večeřa byl v šanci před brankou nedovoleně atakován. K trestnému střílení se staví Žwak.
50:47 Kopia skákavý balónek před brankou hostí netrefil.
50:13 Cielecki hledal Tychtla před brankou, balónek však nabral špatný směr a začal poskakovat.
48:31 Holuschova střela měla gólové parametry, Fukala hbitě vyrazil balónek balónek levou rukou.
48:17 Nejprve Mrózkova zablokovaná střela a poté i Třineckého.
47:39 Czyžova střela plynule zaletěla za mantinel.
47:07 Dovolí si konstatovat, že hra se na obou stranách velmi přiostřuje. Oba týmy jsou si vědomi, že dvoubrankový rozdíl nic neznamená.
46:25 Žwakovu střelu z boku vyráží Hrabáček.
46:05 Vavrovu přízemní střelu na podruhé chytá Fukala.
43:52 Kasinec poslal na Večeřu, tomu se podařilo položit Hrabáčka, bekendem o milimetru branku netrefil.
43:09 Únik třetího útoku bere Tychtl na sebe netrefuje však branku.
43:00 Šinclovu střelu blokuje Hensler.
41:50 Třinecký skákavý balónek před Hrabáčkovu brankou netrefil, píská se došvih.
41:40 Minaříkovu střelu blokuje Kahánek.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro hosty.
40:00 Střely ve druhé třetině Horní Suchá- 7, Letka- 4.
39:29 Žwak včas přistoupil k Blanovi, jeho odraženou střelu od mantinelu likviduje Fukala.
38:49 Letka rozehrávala standardní situaci. Po Tomanově zablokované střele končí míček za mantinelem.
38:33 Večera dával do předbrankového prostoru na Kopiu u zadní tyče, ten však branku netrefil.
36:23 Po velmi vyrovnaných 16 minutách druhé třetiny s velký počtem šancí na obou stranách se prosazuje Veselý a Letka odskakuje na rozdíl 2 gólů.
36:22 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #92 Jaromír Veselý, asistoval #11 Lukáš Toman (2:4)
35:43 Po rychlé rozehrané situaci z rohu hřiště si Minařík sběhl před branku. Hrabáček vyráží maskou.
34:49 Krajíček vybojoval balónek pro své spoluhráče. Kraina to zkoušel z poloviny hřiště, branku minul.
34:34 Kuruc od mantinelu nad bránu a za mantinel.
33:49 Melníkovu přízemní střelu Hrabáček v klidu chytá.
33:14 Fukala si připisuje důležitý zákrok v přečíslení 2 na 1.
31:30 Fukala likviduje střelu Ondrucha i dorážku Vavra.
31:15 Henslerova střela mimo branku.
30:39 Tychtl za brankou vezl balónek, který mu v závěrečné fázi, kdy chtěl přihrávat před branku sjel.
28:56 Fukala si připisuje druhý zákrok ve druhé třetině proti střele od mantinelu.
27:47 Před Hrabáčkovou brankou byla velká mela o skákající míček, který nakonec skončil pod roztaženým Hrabáčkem.
27:44 Henslerova střela pouze do připraveného bloku.
26:53 Czyž se stihl vrátit a napravit tak svoji chybu, díky které vzniklo přečíslení 2 na 1.
26:13 Krajíček zkusil střelu od mantinelu, branku netrefil.
25:32 Po souboji Radošovského a Kuruce před domácí brankou končí míček za mantinelem.
23:57 Holuschovu střelu od mantinelu blokuje Třinecký.
23:15 Kasinec si obhodil dva hráče z Letky, ale míček si poslal poté moc daleko.
22:52 Kahánkova střela otočky včas zablokována. Letka rozehrává z útočného rohu.
21:40 Tychtl zachytil rozehrávku hostí, ke střele se přes obranu však nedostal.
21:27 Ondruchovu střelu blokuje domácí obrana.
20:00 Střely v 1. třetině Horní Suchá- 13, Letka- 7.
19:55 Lokša osamocen před bránou skákavý míček promáchnul.
19:40 Tychtlovu bekendovou střelu Hrabáček vyráží.
18:30 Oba týmy mají příležitost si vyzkoušet hru 4 na 4, ta zatím přináší ovoce pouze hostům.
18:21 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:3
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #21 Radim Kahánek, asistoval #2 Vojtěch Blana (2:3)
17:52 Vyloučen hráč #31 Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
17:52 Vyloučen hráč #11 Lukáš Toman družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hrubost
17:30 Hensler střílel v těžké pozici přímo do středu brány, kde byl připraven Hrabáček.
16:45 Po pěkné kombinaci hostí byl Šincl sám před brankou. Střela se mu velmi nepovedla a míček jen projel kolem zadní tyčky brány.
16:07 Krainovi se nahození nepovedlo, balónek končí za mantinelem.
15:22 Blana v šanci před brankou. Kahánkovou prudkou přízemní střelu Fukala udržel 'mezi betony'.
14:43 Domácí rozehrávají z rohu.
13:22 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:2
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #8 Tomáš Lokša, asistoval #22 Filip Hrabáček (2:2)
12:48 Pěkně připravená akce, zakončená rychlou střelou z otočky po zemi k tyčce.
12:47 GÓL FbK Horní Suchá! 2:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #7 Ondřej Melník, asistoval #91 Daniel Tychtl (2:1)
11:24 Kraina po úniku podél mantinelu z vytočení trefuje místečko u přední tyče.
11:23 GÓL FbK Horní Suchá! 1:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #25 Lukáš Kraina, asistoval #12 Tomáš Kasinec (1:1)
10:56 Minaříkovu střelu z otočky blokuje West.
10:00 Žwak se promotal mezi dvěma hráči a vyzkoušel Hrabáčkovu pozornost. Tychtlova střela byla zablokována ještě před doletem k bráně.
08:46 Kraina se snažil prostrčit balónek na střed na Třineckého, ten byl však nekompromisně obsazen.
07:33 Ve třetí formaci domácích v obraně můžeme vidět velmi zajímavou dvojici Melník - Žwak, pro které je to tuto sezónu premiéra být spolu v obraně.
06:45 Minaříkovu střelu Hrabáček chytá.
05:09 První větší akce hostí, na středu se uvolnil Toman, který vyslal dělovou ránu až za Fukalova záda.
05:08 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 0:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #11 Lukáš Toman, asistoval #51 David Radošovský (0:1)
04:36 Czyž dostal nahození před branku Hrabáčka, ten na podruhé chytá.
03:40 Souboj malého Blany a vysokého Kopii byl na pohled souboj jako Davida s Goliášem.
02:58 Kahánkova střela úplně mimo tři tyče.
01:50 Kuruc našel Tychtla na opačné straně hřiště, ten z výběhu výborně trefil. Hrabáček si připisuje první zákrok a to maskou.
00:05 Od prvních vteřin můžeme slyšet, že si s sebou Letka přivezla fanclub, tak doufejme, že se domácí fanclub nenechá zahanbit.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Krásnou adventní neděli všem u dnešního onlinu, který je zároveň posledním v roce 2019. Dnešním vyzyvatelem domácích je FBC Letka Toman Finance Group. Tento zápas je pro některé domácí hráče specifický tím, že se na hřišti potkají se svými bývalými spoluhráči.