• 61 60:24
    8:9
    (Kučera)

TROOPERS - Aligators Klobouky Teamstore.cz 8:9p
branky: 17. Jan Kolajta, 40. Jiří Knotek, 41. Rudolf Večeřa, 42. Jiří Knotek, 47. Jiří Knotek, 53. Petr Kadlec, 53. Rudolf Večeřa, 60. Jiří Knotek - 5. Tomáš Líznar, 7. Tomáš Líznar, 13. Pavel Zbořil, 25. Pavel Zbořil, 30. Tomáš Líznar, 33. Lukáš Gregr, 51. Michal Fila, 57. Pavel Zbořil, 61. Pavel Zbořil; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 1:2 + Pavel Zbořil 5; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Jan Chrást 20 - Patrik Rychlý 25; po třetinách: 1:3, 1:3, 6:2, 0:1
65:00 Ukončení prodloužení
60:25 Komentář trenéra hostů Jakuba Gremmela 2. část: 'Kdyby nám to někdo řekl před zápasem, dva body bereme, za průběh zápasu je bohužel bod ztráta. Klukům děkuju za odmakaný výkon a výbornou obranu.'
60:25 Komentář trenéra hostů Jakuba Gremmela 1. část: 'Dobrá obrana a smrtící brejky nás dostaly až k vedení 6:2. Našim nepohlídaným nástupem do třetí třetiny jsme soupeři dovolili zápas vyrovnat. Naštěstí jsme se do toho opět dostali a v prodloužení urvali důležitý bod.'
60:25 Komentář hrajícího trenéra domácích Petra Kadlece: 'Dnes nás soupeř jednoznačně předčil v bojovnosti a nasazení. Zaplať pánbůh, že jsme ze sebe vyždímali poslední zbytky morálky a vyrovnali. Musíme pogratulovat soupeři k zasloužené výhře. Děkujeme rozhodčím a skvělým divákům.'
60:25 Domácí vyzkoušeli prodloužení 3 na 3 odehrát bez brankáře. Že to nebyl dobrý se ukázalo záhy. Troopers poprvé prohrávají, do prázdné se trefil Zbořil.
60:24 GÓL Aligators Klobouky Teamstore.cz! 8:9
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil #4 Pavel Zbořil, asistoval #95 Ondřej Kučera (8:9)
60:00 Zahájení prodloužení
59:59 Střely na bránu ve třetí třetině: Domácí 14 - Hosté 11
59:59 Dnešní drama rozsoudí až prodloužení. Je jisté, že domácí Troopers letos poprvé nezískají všechny tři body. Kdo pro sebe ukořistí bod navíc se ukáže v příštích pěti minutách či nájezdech.
59:12 Tak to je paráda! Peška rozehrával úder od mantinelu a krásným krosem našel do prázdné brány Knotka. Tohle je drama!
59:11 GÓL TROOPERS! 8:8
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #18 Jakub Peška (8:8)
58:45 Domácí bez brankáře.
58:02 Hraje se nahoru, dolů. Domácí se snaží uklidnit hru, ale Aligátoři vyrážejí do brejků.
56:26 Nadšení domácích schladil svým hattrickem Zbořil. Do prázdné brány ho našel backhandovou přihrávkou Líznar. A domácí opět musí dotahovat. Do konce zbývají poslední tři minuty.
56:25 GÓL Aligators Klobouky Teamstore.cz! 7:8
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil #4 Pavel Zbořil, asistoval #7 Tomáš Líznar (7:8)
55:44 Před Chrástovou bránou bylo rušno. Po několika šancích trefil hostující Jedlička tyč.
54:21 Knotek sám před bránou neskóroval. Na druhé straně minul prázdnou bránu Grégr. Jak tohle dopadne?
53:17 Budík od mantinelu těsně vedle. Po něm Knotkovu střelu včetně Dalerových dorážek vychytal Rychlý.
52:25 Večeřa od mantinelu vymetl viko. Hostující Bábíček neudržel nervy a před bránou si ulevil svou frustraci na Budíkovi. Je vyrovnáno a domácí mají přesilovou hru.
52:24 GÓL TROOPERS! 7:7
Branku družstva TROOPERS vstřelil #23 Rudolf Večeřa, asistoval #28 Jiří Knotek (7:7)
52:24 Vyloučen hráč #5 Ondřej Bábíček družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za hrubost
52:12 Kadlec od mantinelu nahazoval před bránu, s pomocí teče obránce si nakonec připisuje branku.
52:11 GÓL TROOPERS! 6:7
Branku družstva TROOPERS vstřelil #27 Petr Kadlec bez asistence (6:7)
52:06 Hostující Radim Fila teď po souboji u mantinelu zůstal otřesený na zemi.
51:18 Kadlec s Kolajtou v gólových šancích, Rychlý chytá. Na druhé straně se v gólové šanci objevil Zbořil, jeho střela do prázdné šla mimo.
50:32 Aligátoři jsou stále připravení kousat. Král vystihl špatnou rozehrávku Mlejnka a předložil do prázdné Filovi. Je to zase o dvě branky. Domácí mají v posledních deseti minutách co dělat.
50:31 GÓL Aligators Klobouky Teamstore.cz! 5:7
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil #22 Michal Fila, asistoval #6 Dominik Král (5:7)
48:14 Domácí jsou nabuzení a tlačí hosty. Hruška vyzkoušel střelu z dálky, ale Rychlý chytá.
46:42 Fila na trestné lavici dlouho nezůstal. Krátkou přesilovku 5 na 3 využil velmi rychle Knotek po křižné přihrávce Budíka. Knotek tak svůj návrat oslavil hattrickem, a to zdaleka není konec.
46:41 GÓL TROOPERS! 5:6
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #20 Daniel Budík (5:6)
46:24 Domácí mají dvacetisekundovou přesilovku 5 na 3, pak se bude pokračovat v přesilovce 5 na 4. Michal Fila posekal Dalera a už sedí na trestné lavici.
46:23 Vyloučen hráč #22 Michal Fila družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání
45:06 Knotkův pokus jen do boční sítě. Rozehrávají hosté.
43:28 Budík vyprášil 'betony' Rychlého. Přesilovka zatím bez výraznější šance domácích.
42:48 Daler jako první vyzkoušel soupeřovu branku, nicméně trefil pouze boční tyč.
41:44 Zbořil teď udělal čest svému jménu a u mantinelu zničil Mlejnka. Ten si právě žádá náplast a kelen, jeho pád nevypadal vůbec dobře. Domácí teď mají velkou šanci otočit vývoj utkání.
41:43 Vyloučen hráč #4 Pavel Zbořil družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 5 minuty za hrubost
41:23 Tak to je úvod! Budík našel volného Knotka, který se zorientoval před bránou a vyškolil golmana hostů kličkou do forehandu.
41:22 GÓL TROOPERS! 4:6
40:30 Třetí třetina začíná rychle. Suchomel našel Večeřu a ten snižuje na tříbrankový rozdíl. Naváží Troopers na rychlý úvod?
40:29 GÓL TROOPERS! 3:6
Branku družstva TROOPERS vstřelil #23 Rudolf Večeřa, asistoval #31 Tomáš Suchomel (3:6)
40:02 Domácí zkouší hrát prodloužení bez brankáře .
39:59 Střely ve druhé třetina: Domácí 12 - Hosté 8
39:50 Po dlouhém zranění se vrátil do hry domácí sniper Jiří Knotek, který těsně před koncem druhé třetiny oživil naději Troopers.
39:49 GÓL TROOPERS! 2:6
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #14 Petr Kodenko Kubala (2:6)
39:16 Bratři Fillové teď ohrožovali branku domácích. Dvě dobré příležitosti Chrást zlikvidoval.
38:54 Hostující Kučera teď povodil kapitána domácích Budíka a z brejku vystřelil nebezpečnou střelu. Chrást byl pozorný,
37:03 Mlejnkovu střelu od půlky teď Rychlý vyrazil vedle.
34:14 Domácí Knotek teď prošel přes obránce a sám před gólmanem trefil pouze masku. O deset vteřin později trefili hosté břevno. Hraje se nahoru - dolů.
32:49 Grégr už na tréninky Troopers nesmí. Právě zachytil špatnou rozehrávku Kubaly a ze středu k tyči přidává svůj pátý bod v utkání. Skóre je 1:6.
32:48 GÓL Aligators Klobouky Teamstore.cz! 1:6
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil #87 Lukáš Gregr bez asistence (1:6)
29:38 Do třetice souhra Grégra s Líznarem. První jmenovaný našel z rohu volného spoluhráče, který se trefil přesně pod břevno.
29:37 GÓL Aligators Klobouky Teamstore.cz! 1:5
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #87 Lukáš Gregr (1:5)
28:23 Třetí lajna domácích teď vytvořila nátlak. Minichův skákavý pokus Rychlý neudržel v rukou, nepřehledná situace končí faulem domácích.
26:55 Obraz hry je stále stejný. Domácí tlačí, avšak přes obranu soupeře se nemůžou dostat do vážnější šance. Hosté vyrážejí do chytrých rychlých brejků a to jim dnes stačí k vedení 4:1.
24:56 Z rychlého brejku se podruhé v dnešním utkání prosazuje Zbořil. Trefil se backhandem nad nohu Chrásta.
24:55 GÓL Aligators Klobouky Teamstore.cz! 1:4
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil #4 Pavel Zbořil bez asistence (1:4)
24:42 Peška ze středu na Budíka, ten trefil rameno gólmana hostů.
22:16 Jakub Peška teď v gólové šanci, ale jeho střelu ze středu Rychlý vyrazil mimo bránu.
21:30 Domácí zatím ovládají hru, nicméně hosté jsou v obraně bezchybní. Když projde střela, tak je Rychlý na svém místě.
19:59 Střely na bránu: Domácí 7 - Hosté 9
18:12 Domácí Suchomel s Knotkem se dobývali na bránu soupeře, ani jeden však branku nevsítil.
16:42 Daler teď napravil chybu při první brance a zachytil rozehrávku soupeře. Poté předložil do prázdné brány Kolajtovi, který o brankáře hostů snížil na 1:3.
16:41 GÓL TROOPERS! 1:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #19 Jan Daler (1:3)
14:41 Domácí teď krouží kolem brány Rychlého, ale obrana hostů je dneska hodně pevná.
12:15 Grégr dokazuje, že se na trénincích Troopers něco přiučil. Další skvělou nahrávkou našel Zbořila a ten prostřelil Chrásta, který už potřetí v dnešním utkání loví míček ze sítě.
12:14 GÓL Aligators Klobouky Teamstore.cz! 0:3
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil #4 Pavel Zbořil, asistoval #87 Lukáš Gregr (0:3)
10:35 Domácí jsou v plném počtu. Pokusy Aligátorů se jim podařilo zblokovat, Chrást neměl moc práce.
08:31 Peška nejprve vyzkoušel po zemi brankáře soupeře a pak u mantinelu srazil hráče hostů. Aligátoři si vyzkouší přesilovou hru.
08:30 Vyloučen hráč #18 Jakub Peška družstva TROOPERS na 2 minuty za bránění ve hře
06:20 'Doufám, že Charvi je lepší polcajt než florbalista,' glosuje vývoj utkání hlasatel Plaček.
06:16 Grégr dostal místo na středu a našel opět do prázdné Líznara. Ti dva dnes umí zatopit obraně Troopers.
06:15 GÓL Aligators Klobouky Teamstore.cz! 0:2
05:19 Hosty gól nabudil a měli další šanci. Domácí dělají nebývale hodně chyb v rozehrávce, což Aligátoři umí zužitkovat.
04:53 Daler udělal fatální chybu v rozehrávce, kterou potrestala kombinací do prázdné brány dvojice Grégr - Líznar. Chrást byl bez šance.
04:52 GÓL Aligators Klobouky Teamstore.cz! 0:1
03:12 Zbořil měl velkou šanci, kterou Chrást vychytal. Následně hosté z rozehrávky trefili tyč a z další střely masku Chrásta. Aligátoři budou kousat.
02:41 Domácí zamkli aligátory na jejich polovině, ti urputně brání a nepouštějí Troopers do předbrankového prostoru.
01:54 David Mati dvakrát vyzkoušel brankáře hostů, ten obě střely pokryl. Na tribuně se proslýchá, že David dneska nedá gól.
00:54 Do první šance se dostal útočník soupeře, avšak Chrást byl pozorný.
00:42 Domácí začali aktivně a zamkli soupeře na jeho polovině. Kolajta měl gólovou šanci, Rychlý byl však na svém místě.
00:30 První střídání opatrné, domácí Charvát dvakrát ztratil při rozehrávce, ale nic vážného se nestalo.