58
  • 58 57:51
    Svitavy

FBC Letka Toman Finance Group - FbK TJ Svitavy 5:4
branky: 5. Tomáš Lokša, 17. Vojtěch Blana, 34. Vojtěch Blana, 36. Ondřej Vavro, 39. Martin Kopp - 11. Jan Kulhavý, 32. David Říha, 34. Jan Kulhavý, 56. Josef Prudil; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Martin Hrabáček 24 - Adam Pavlát 10; po třetinách: 2:1, 3:2, 0:1
79:59 2/2: Obrana téměř na jedničku s hvězdičkou. Do útoku bych si to představoval lépe, jsme hračičky to ví každý, jedeme do prázdné branky. Svitavy předvedly krásný běhavý výkon a museli jsme se vydat velmi fyzicky. Příště ty okénka, která se v jejich obraně otevírají zkusíme využít lépe. Důležité tři body, mluvíme spolu. Některé mínusové věci se opakují, ale my na nich zapracujeme. Jsme Letka a máme křídla.
79:59 Komentář domácího trenéra:1/2Náš tým má užasnou vnitřní sílu, když jsme spolu a táhneme za jeden provaz. A to se dnes stalo.
79:59 Komentář trenéra hostí:Sporné situace během zápasu, kterými jsme se nechali zbytečně rozhodit. Vyrovnané utkání, který rozhodl jeden gol. Děkuji všem za krásné nedělní utkání.
59:59 Střely Letka:3, Svitavy:12
59:50 Domácí skvěle brání
58:44 A už je to tu Svitavy bez golmana
58:23 ZAtím si to svitavští obránci dávají mezi sebou. K vážnější šanci se zatím nedostali
57:52 Tak timeout si berou i hosté a určitě brzo uvidíme hru bez brankáře
57:51 Timeout FbK TJ Svitavy
57:12 Blana mohl vstřelit gol, ale dostal přihrávku na backhend
56:24 Uf, Hrabáček podržel svůj tým od vyrovnávacího golu
55:16 Tak ještě to bude drama
55:15 GÓL FbK TJ Svitavy! 5:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #11 Josef Prudil, asistoval #77 Vojtěch Kužela (5:4)
54:22 Skrytá střela od Prudila, ale Hrabáček stihl zareagovat
52:44 Kahánek bojuje jako drak a to samé můžu napsat i o Ondruchovi, kdy míček nedá ani za nic
51:21 Hosté se snaží, jsou aktivnější, více střílejí, ale domácí zatím skvělé brání
50:30 Vavro z velké dálky střílel, měla to být spíše nahrávka zřejmě
49:22 Špatná přesilovka to nebyla, ale žádnou velkou šanci jsme taky neviděli. Letka výborně brání
48:12 První přesilovka pro hosty, tak uvidíme co uvidíme
48:11 Vyloučen hráč #19 Dalibor Ondruch družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání
47:33 Tak a dočkali se i hosté a budou hrát přesilovku
47:01 Hosté jsou nespokojená z výroky rozhodčího, ten však nehodlá měnit své rozhodnutí
45:40 Hranický našel před bránou volného Šincla, ten trefil tyčku
43:33 Vavro poslal šikovnou přihrávkou o mantinel do akce Šincla, ovšem ten byl už ve velkém úhlu, takže netrefil ideálně
42:20 Tak po úvodní nahecované minutě, se tempo hry zklidnilo
40:30 Hosté vypadají hodně nahecovaně. A Hrabáček krásně vychytal jasný gól
40:01 úvodní buly třetiny vyhrál domácí tým
39:59 Střely Letka:7, Svitavy:8
38:30 Timeout se vyplatil a přesilovka proměněna a do konce třetiny zbývá méně než 2 minuty
38:12 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 5:3
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #16 Martin Kopp, asistoval #66 Pavel Holuscha (5:3)
37:12 Kopp na Šincla ten vrací.. ovšem míček odskakuje. Letka je lepší v této přesilovce kdy se postavila do klasického postavení, ale chybí tomu střela.
36:35 Letka si bere oddechový čas, tak uvidíme co vymyslí v této přesilovce
36:33 Timeout FBC Letka Toman Finance Group
36:33 Vyloučen hráč #47 Jiří Beneš družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za bránění ve hře
36:12 Domácí nikam spěchat nebudou a budou čekat na správnou střelu
35:34 A Letka bude hrát další přesilovku
35:14 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 4:3
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #87 Ondřej Vavro, asistoval #36 Jiří Šincl (4:3)
33:46 Tak to máme rychlé branky za sebou
33:45 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #55 Jan Kulhavý, asistoval #21 Vít Máček (3:3)
33:35 A máme tady opět rozbroje, kdy si hosté ztěžují, že to nemohl být gól
33:09 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:2
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #2 Vojtěch Blana, asistoval #21 Radim Kahánek (3:2)
31:44 Florbalová paráda byla i na druhé straně a tady už se Říha nemýlil
31:42 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #23 David Říha, asistoval #24 Ondřej Pakosta (2:2)
31:11 Tak to byla forbalová krása. Kahánek začal čarovat u své brány a vyletěl jako blesk směr brána hostí, a šikovnou nahrávkou našel Radošovského, ale ten byl o krok rychlejší. Škoda, toto by byla paráda
30:00 Hra je prozatím taková nezajímavá není moc šancí, hraje se spíše na středu hřiště
28:33 Sauerovi sjel míček z čepele, ale vypadalo to na velkou dělovku
28:02 Kahánek se pokusil propasírovat míček za golmana hostí, ale nepodařilo se.
27:00 Ne tak bohužel obrana hostí tuto akci zablokovala
25:45 Hraje se nahoru dolů. A bude Standardní situace pro Letku
24:59 Kopp hezkou kličkou, kdy si obhodil obránce zkusil najít Radošovského, ale bohužel z této akce nebylo nic
24:33 V této přesilovce byli aktivnější hosté, kdy vystřelili třikrát..
23:49 Tato přesilovka se Letce úplně nevyvedla
23:12 Ovšem v oslabení si zatím vedou dobře a momentálně už jdou po třetí 2vs1
22:32 Hosté ještě reklamují, že ten míček byl celým objemem za bránou, ale rozhodčí jsou nekompromisní. A navíc hrají hosté oslabení, takže dvojnásobné zklamání pro ně
22:04 Vyloučen hráč #9 Jakub Maleček družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
21:44 Uff tak to byla šance, kdy míček skákal po brankovišti, ale systém VAR tu není, a tak se hraje dál
21:00 První střela druhé třetiny, Hrabáček zasahuje
20:22 Jdeme do druhé části hry
19:59 Střely Letka:5, Svitavy:8
19:33 Kulhavý takovým stříleným ''centrem'' zkoušel najít někoho před bránou. Odrazilo se to naštěstí mimo ohroženou zonu
17:40 Sauet z úhlu zkoušel ještě vyslat střelu, ovšem Hrabáček ho krásně vychytal
16:30 Nejprve zkoušel míček ze vzduchu trefit Vavro, následně Šincl, ale bohužel
16:20 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #2 Vojtěch Blana, asistoval #47 David Radošovský (2:1)
15:33 Standardní situace pro Letku, ale nebyla vyřešena úplně na 100%
14:13 Hrabáček podržel svůj tým, kdy zablokoval střelu z bezprostřední blízkosti
13:17 Tempo hry se po vyrovnávacím gólu lehce uklidnilo, ale stále více na míčku jsou hosté
12:55 Toman mohl skórovat, ale míček mu odskočil. Na druhé straně dobře rozehraná standardka, ale Musil mířil nad břevno
10:40 Kulhavý prostřelil vše co mu stálo v cestě a vyrovnává dnešní utkání. Přitom se zdálo, že z této akce nebude nic, protože to byla nepovedené rozehrávka
10:34 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #55 Jan Kulhavý, asistoval #15 Vít Sauer (1:1)
08:10 Aktivnější jsou teď rozhodně Svitavy, Hrabáček vytěsnil ránu nohou a hned na to zkoušel jeden z útočníku dát gol z poza brány.Po dlouhé době se dostala Letka do útočného pásma, ovšem Ondruchovi sjel míček z ''lopaty''
07:33 Zach se proběhnul okolo mantinelu nakonec přihrával na obránce, ten sice chtěl střílet z první, ale rána mu nevyšla
06:21 Svitavští hráči přidali na tempu hry. Máček se napřahoval k dělové ráně, ale do cesty se mu postavil jeden z obránců Letky a bude mít hezkou berušku na noze
05:02 Musil zkoušel překvapit Hrabáčka střelou ze standardní situace, golman byl na místě tam kde měl stát a nenechal se nachytat na hruškách
04:21 Vojta Blana zkoušel propasírovat na třikrát míček za záda golmana, nakonec však nahrál Lokšíkovi a ten se nemýlil
04:20 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:0
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #8 Tomáš Lokša, asistoval #2 Vojtěch Blana (1:0)
03:22 Svitavy se zatím nedostali k ničemu většímu, spíše ani náznak akce. Až teď první střela od Motla
01:45 Ondruch bojuje u mantinelu, ale bohužel se do toho zamotal. Vzápětí krásnou kličkou obešel dva hráče stejskal, nahrával ještě volnému spoluhráči, ale ten nedostal ideální přihrávku
01:00 Domácí zatím nespěchají s rozehrávkou a zatím si to obránci dávají mezi sebou
00:10 Začíná se zlehka, oba týmy se musí dostat do tempa
00:02 úvodní buly dnešního zápasu vyhrál hostující tým
00:01 Ještě zahajovací sestavy a jdeme na to
00:00 Dobrý den, vítám vás u dnešního online přenosu