Tomáš SUCHOMEL
  • 60 59:01
    Svitavy

TROOPERS - FbK TJ Svitavy 6:5
branky: 2. Marek Horáček, 19. Jan Kolajta, 23. David Mati, 44. Jakub Gregor, 45. Tomáš Zach, 47. Petr Jeski - 4. David Říha, 13. Lukáš Musil, 39. David Říha, 42. Tomáš Hynek, 48. Tomáš Zach; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 105; zásahy brankářů: Jan Chrást 9 - Adam Pavlát 30; po třetinách: 2:2, 1:1, 3:2
59:59 Komentář trenéra hostů: Výborný zápas ve vysokém tempu, který rozhodl jediný gól. Příště vyhrajeme. Děkuji soupeřům za férový zápas a divákům, kteří si našli cestu na halu, za jejich hlasivky.
59:59 Komentář trenéra domácích: Kvalitní soupeř, dobré utkání. Děkujeme za férový zápas a povedlo se nám prodloužit vítěznou sérii. Teď se musíme připravit do Hranic, kde čekáme znovu kvalitní soupeř,
59:59 Střely ve 3. třetině: 11:7.
59:58 Vyloučen hráč #31 Tomáš Suchomel družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost
59:02 Svitavské hydry mají poslední minutu na to, aby s výsledkem něco udělaly. Jsou v 6.
59:01 Timeout FbK TJ Svitavy
58:55 Drama v hale.
56:59 TROOPERS stažení a brání v bloku. Svitavy se snaží rozehrát do plných.
55:00 Hra se často přerušuje kvůli malým faulům, uvidíme zda se dohraje zápas bez vyloučení.
53:31 Tvrdý souboj Kadlece u naší časomíry, dobrý jsme v pořádku :)
52:19 První lajna TROOPERS se dostala do několika šancí. Pavlát dnes, ale předvádí jeden lepší zákrok než druhý.
51:16 Podivný odraz od zadního mantinelu nadělal Chrástovi starosti.
50:00 Posledních 10 minut základní části.
47:12 Trochu nestíháme zapisovat. Utkání se rozjelo v plném proudu. Akce střídá akci.
47:11 GÓL FbK TJ Svitavy! 6:5
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #10 Tomáš Zach, asistoval #23 David Říha (6:5)
46:08 GÓL TROOPERS! 6:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #17 Petr Jeski, asistoval #18 Jakub Peška (6:4)
45:44 Vstřelené branky rozjely atmosféru v hale. Díváme se na pěkný florbal.
44:13 Peška dával křížem na Minicha, ale předstihl ho Zach a tečoval k tyči.
44:12 GÓL TROOPERS! 5:4
Vlastní branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #10 Tomáš Zach (5:4)
43:28 Gregor si vybojoval balón, utekl po lajně a s přehledem zakončil.
43:27 GÓL TROOPERS! 4:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #34 Jakub Gregor bez asistence (4:4)
41:05 Náhodná teč končí v domácí síti.
41:04 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #7 Tomáš Hynek, asistoval #11 Josef Prudil (3:4)
40:31 Symbol růstu Telnice Suchomel předvedl velmi rychlý brejk. Pavlát znovu na svém místě.
39:59 Střely po 2.třetině: 16:3.
39:35 Máček nastřeluje tyč.
38:31 Nakonec se Říha pěknou střelou k tyči prosazuje.
38:30 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #23 David Říha, asistoval #7 Tomáš Hynek (3:3)
38:14 Svitavy kombinují, ale zatím bez přesné střely.
37:06 Vyloučen hráč #6 Daniel Minich družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
35:08 Zatím velmi vyrovnané uktání, Svitavy jsou na dnešní utkání velmi dobře připraveni. Jejich lodivod Jiří Skacelík ví přesně co dělá, sám dobře ví, že při dnešní výhře ho doma čeká odměna.
34:22 Několik dobrých příležitostí pro TROOPERS.
32:38 Máček složil Gregora jako v ringu.
32:37 Vyloučen hráč #21 Vít Máček družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hrubost
30:01 Minich se po výhozu Hrušky řítil sám na bránu, bohužel nedokázal trefit skákavý míček a zakončit.
29:06 Svitavy v plném počtu.
27:35 Jeski vysoko nad.
27:08 Druhá přesilovka domácích.
27:06 Vyloučen hráč #55 Jan Kulhavý družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
26:08 Jsme svědky velkého počtu nepřesnotí na obou stranách.
22:21 Dorážka Matiho končí v síti. Večeřa se nebál vyslat svůj projektil z půlky.
22:20 GÓL TROOPERS! 3:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #55 David Mati, asistoval #23 Rudolf Večeřa (3:2)
18:36 Kominace Felkl - Horáček - Kadlec - Kolajta a gól. Jak to někdy může být jednoduché.
18:35 GÓL TROOPERS! 2:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #27 Petr Kadlec (2:2)
18:11 Tyč znííííí halou, Kubi kousek více do brány!
16:49 Fantastický zákrok Pavláta proti Kadlecovi.
15:00 Velmi povedená kombinace 1. lajny. Budík bohužel nedokázal dostat míček do sítě.
12:26 Svitavská pětice zavřela TROOPERS a pěknou střelou z půlky hřiště dává branku.
12:25 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #22 Lukáš Musil, asistoval #10 Tomáš Zach (1:2)
10:05 Svitavy se zatím prezentují velmi organizovanou obranou. Uvidíme, co nám přinesou další minuty.
07:59 Od té doby co se zranil Knotek chybí přesilovce ono koření.
06:20 Vyloučen hráč #22 Lukáš Musil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
03:59 Pěkná teč Říhy končí za zády Chrásta.
03:58 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #23 David Říha, asistoval #21 Vít Máček (1:1)
02:49 Domací zatím diktují tempo.
01:43 GÓL TROOPERS! 1:0
Branku družstva TROOPERS vstřelil #10 Marek Horáček, asistoval #33 Jan Kolajta (1:0)
00:47 Hostující celek si přívezl vlastního bubeníka, který hned od začátku utkání zařizuje atmosféru v hale.
00:01 Dobrý den dámy a pánové, vítejte u 10. kola Národní ligy východ. Domácí jsou zatím bez prohry na první příčce ligy, hosté se nacházejí na 3. místě tabulky. Očekáváme velmi kvalitní utkání.