• 60 59:58
    2
    Jan ČEČETKA

Florbal Primátor Náchod - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 7:3
branky: 16. Václav Grulich, 34. Tomáš Kopecký, 40. David Cejnar, 42. Marek Svoboda, 43. Vojtěch Bureš, 46. Jan Světlík, 51. Jan Světlík - 24. Tomáš Vlček, 35. Martin Kameš, 40. Pavel Dvořák; rozhodčí: Aleš Jansa - David Kytler; vyloučení: 4:1; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 15 - Patrik Zítka 23; po třetinách: 1:0, 2:3, 4:0
60:00 Střely na branku celkem: Náchod 30 - 23 Králův Dvůr
60:00 Střely na branku ve třetí třetině: Náchod 11 - 6 Králův Dvůr.
60:00 Komentář trenéra domácích pana Tomáše Třešňáka: 'Celý zápas jsme si dokázali vytvářet šance, které jsme proměňovali. K tomu jsme přidali hodně dobrý výkon do obrany, kdy jsme soupeře nepouštěli do větších šancí nebo delšího tlaku. Obě výše zmíněné věci zapříčinily to, že body zůstávají zaslouženě doma. Díky fanouškům za podporu a věřím, že se potkáme večer na plese.'
60:00 Komentář trenéra hostů pana Michala Kuberta: ' Jediný pozitivní z tohoto zápasu bereme to, že jsme na vzájemný zápas +1. Po druhé třetině jsme měli soupeře dorazit, ale vyhořeli jsme. Soupeř trestal z produktivity a zaslouženě vyhrál. Děkujeme za zápas a boj o play off bude ještě drama.'
59:58 Vyloučen hráč #19 Jan Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
58:40 Vlasta v klidu chytá
56:20 Drama vrcholí,Důša opustil bar a je v hledišti
54:42 Přesilovka hostům nepomohla,domáci ubránili
54:00 Domácí se dobře brání
52:28 Vyloučen hráč #19 Jan Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za zdržování hry
50:30 Vojta zatáhl po mantinelu a ukázkově našel Honzu a ten nedal golmanovi šanci
50:29 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #90 Jan Světlík, asistoval #26 Vojtěch Bureš (7:3)
47:21 Alda Kaválek jen do tyče
46:52 Náchod přitahuje šrouby
45:20 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:3
45:20 Světlík s Burešem nekompromisně trestají
44:14 Vyloučen hráč #10 Matěj Kurell družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nesportovní chování
44:14 Kurell zahodil florbalku a jde si sednout
42:30 Náchod odskakuje,vybojovaná balonky u mantinelu a Svoboda a Bureš trefují přesně
42:29 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #26 Vojtěch Bureš, asistoval #90 Jan Světlík (5:3)
41:25 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #58 Marek Svoboda, asistoval #19 Jan Čečetka (4:3)
40:30 Dnešnímu utkání přihlíží 40 diváků.Děkujeme
40:01 Buly pro hosty
40:00 střely po druhé třetině Náchod 9 - Králův Dvůr 7
39:37 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 3:3
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #34 Pavel Dvořák, asistoval #11 Tomáš Vlček (3:3)
39:37 dva rychlé protiútoky a z vedení je opět srovnáno
39:04 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #26 Vojtěch Bureš (3:2)
38:35 golman hostů v jednom kole a nechal si utřít brankoviště...Pepa Hořák v akci
38:15 Světlík s Burešem v úniku ale jen do golmana
34:42 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 2:2
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #60 Martin Kameš, asistoval #11 Tomáš Vlček (2:2)
34:42 závar před Skalickým a máme srovnáno
33:50 Kopecky zblokoval a v samostatném úniku pod golmana
33:45 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #27 Tomáš Kopecký bez asistence (2:1)
32:25 Vyloučen hráč #68 David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
32:12 Mára Svoboda výběhem od mantinelu jen těsně míjí
29:00 práci začínají mít rovnači mantinelů
25:32 Náchod pod tlakem
23:42 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 1:1
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #28 Ondrej Kusenda (1:1)
15:27 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Václav Grulich, asistoval #19 Jan Čečetka (1:0)
15:27 Grulich na ose využil nahrávku Čečetky a domácí se jdou do vedení
14:13 domácí v 5ti
12:58 hosté v pásmu ale zatím bez šance
12:13 Vyloučen hráč #93 Aleš Kaválek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
10:30 padla branka,bohužel neuznána pro postavení střelce Macháčka v brankovišti
10:00 právě dorazil vedoucí bufetu Důša
08:50 souhra Bureš Světlík jen do golmana
07:40 Domácí aktivnější,střela Vernera kousla
06:06 Skalického první zákrok
04:32 Světlík ukazuje svoji rychlost,k brance to zatím nevedlo
02:20 Náchod na míčku,hosté vyčkávají
00:01 Bule pro domácí