• 62 61:31
    6:5
    (Kindl)

Florbal TJ Kobylisy - FAT PIPE Traverza Mukařov 6:5p
branky: 6. Antonín Semerád, 33. Filip Janeba, 41. Ondřej Filip, 48. Jan Hrdlička, 49. Ondřej Filip, 62. Jan Hrdlička - 5. Petr Heřmanský, 9. Jan Pudich, 15. Walter Schubert, 48. Šimon Otto, 60. Šimon Otto; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 3:6 + Tadeáš Velechovský OS; využití: 2:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Marek Paleček 28 - Josef Bína 27; po třetinách: 1:3, 1:0, 3:2, 1:0
61:31 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #47 Tomáš Kindl (6:5)
61:31 Vyjádření trenéra hostů Marka Chlumského: Dnešní zápas se nám nepovedl, bez vstřelených gólů se vyhrát nedá. Děkujeme soupeři za zápas a Půďovi přejeme brzké uzdravení.
61:31 Vyjádření trenéra Ondřeje Kočího: Z naší strany odbojované utkání, ve kterém nás provázely zranění. Všechny góly soupeři jsme jim darovali po našich hrubých chybách. Na štěstí pro nás jsme vybojovali bod v prodloužení. Děkujeme soupeři za utkání.
61:31 Střely v prodloužení domácí 1 hosté 0
60:59 Domácí obehrávají trojici hráčů dokola, bez střely.
60:45 Teď hrají domácí ve 4.
60:05 Hosté ve čtyřech.
60:00 Střely v 3. třetině domácí 8 hosté 8
59:19 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 5:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #8 Šimon Otto, asistoval #11 Tomáš Sláma (5:5)
59:14 Domácí v pěti.
58:51 Janeba předvádí další blok.
58:02 Máme tu dramatický závěr. Domácí se stále brání úspěšně. a blokují střely.
57:45 Dvě střely mimo bránu.
57:20 Hosté 6 na 4
57:13 Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
57:13 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za blokování florbalky
55:58 Hostující hráč s číslem 11 netrefuje odkrytou bránu.
55:00 Na hřišti se objevuje Janys s Vavřou.
54:36 Po dlouhé době vidíme hru 5 na 5, přesilovky žádnou velkou šanci nenabídly.
54:00 4 na 3 nevyužito
52:22 Vyloučen hráč #50 Jáchym Syrovátko družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za vražení zády
52:22 Vyloučen hráč #30 Michal Starostka družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování
52:11 Vyloučen hráč #93 Tadeáš Velechovský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov - osobní trest
52:11 Vyloučen hráč #93 Tadeáš Velechovský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nesportovní chování
51:44 Traverza je stále na míčku. A domácí pouze vyhazují míčky.
50:19 Domácí pod tlakem.
48:50 Máme nového hráče do přesilovky! Drobek druhej gól.
48:39 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #25 Ondřej Filip, asistoval #43 Antonín Semerád (5:4)
48:30 Další přesilovka pro domácí.
48:18 Vyloučen hráč #7 Petr Heřmanský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za opakované přestupky
47:51 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #25 Ondřej Filip (4:4)
47:51 Domácí okamžitě reagují a vyrovnávají na 4:4.
47:35 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 3:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #8 Šimon Otto bez asistence (3:4)
46:49 Kobylisy hrají další přesilovku je na čase jí využít.
46:39 Vyloučen hráč #10 Tomáš Fait družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za špatné střídání
46:32 Semerád po delší době střílí, ale bohužel mimo.
44:49 Ve velké šanci Drobek, který se dočkal a hraje v přesilovce.
44:44 Vyloučen hráč #61 Robert Štipka družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání
44:37 3. třetina je ve velkém tempu.
44:30 Bohoušek z otočky netrefuje bránu.
42:30 Nouzák pouze do tyče.
41:30 Domácí vstoupili do třetiny velice aktivně a chtějí zápas rozhodnout, co nejdříve.
40:09 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:3
40:09 Domácí vstupují do třetiny výborně!
40:00 Střely v druhé třetině domácí: 11 hosté: 13
38:20 Traverza střílí do břevna.
37:50 Nouzák se dočkal a vbíhá na hřiště.
37:08 Nebezpečná standardní situace Traverzy končí střelou mimo bránu.
36:02 Matouše už můžeme vidět na hřišti.
35:29 Drobek chtěl nahrát přes obránce kde číhal Semerád, ale nahrávka bohužel neprošla.
35:02 Další přerušení hry, tentokrát na druhé straně. Zraněným hráčem je Matouš Neužil.
32:52 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #14 Filip Janeba, asistoval #3 Ondřej Kočí (2:3)
32:52 Janeba pokořil skvěle chytajícího Bínu a upravuje skóre na 3:2.
32:44 Hra je teď nahoru dolu, oba brankáři drží své týmy.
31:59 Hosté šli 3 na 1, ale Palečka zachraňuje břevno.
31:01 Domácí ubránili přesilovku hostů a jsou v plném počtu.
30:02 Hosté zatím nejsou nebezpeční.
28:57 Vyloučen hráč #43 Antonín Semerád družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře
28:40 Semerád střílí, Bína vyráží a Kočí doráží mimo bránu.
27:45 Paleček předvádí další výtečný zákrok.
26:58 Neužil jeden na jednoho, ale střela míří zase mimo bránu.
25:49 Paldus předvádí dvě střely, ani jedna střela neohrozila bránu hostů.
25:02 Paleček předvádí výborný zákrok. a díky němu se skóre nemění.
23:28 Hra pokračuje, ale hráč s číslem 55 čeká na sanitku.
23:27 Hra je přerušena, kvůli zranění hráče hostů s číslem 55. Vypadá to na zlomenou ruku. Budeme čekat na záchranku.
22:32 Přesilovka nabídla několik šancí, ale bohužel nebyla využita.
21:40 Největší šanci v přesilovce zatím měli hosté, když běžel hráč s číslem 55 sám na brankáře, ale neproměnil.
20:32 Vyloučen hráč #17 Jan Řeřicha družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za vysoká florbalka
20:32 První vyloučení zápasu odsedí hráč s číslem 17.
20:00 Střely na bránu domácí: 13 hosté: 11
18:50 Nebezpečná standardní situace domácích končí dalším zákrokem Bíny.
18:20 Na hřišti vidíme poprvé Michala Starostku.
17:13 Neužil mohl nahrát osamocenému Kindlovi, ale radši vystřelil a trefuje pouze golmana.
14:50 Obránce hostů s číslem 50 střílí naštěstí mimo Palečkovu klec, protože domácí golman nic neviděl.
14:27 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 1:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #34 Walter Schubert, asistoval #55 Jan Pudich (1:3)
13:53 Domácí zase dva na jednoho a střela končí zase mimo bránu.
13:10 Hostující útočník netrefuje prázdnou bránu.
12:31 Kombinace Borek Zikič končí na tělech obránců.
11:36 Domácí dva na jednoho, střela neletí ani na bránu.
11:00 Standardní situace domácích končí na prvním hráči hostí.
10:01 Janebova tvrdá střela, Bina pouze vyráží.
08:45 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #55 Jan Pudich bez asistence (1:2)
05:32 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #43 Antonín Semerád, asistoval #3 Ondřej Kočí (1:1)
05:32 Kočí nahrával Semerádovi na střed a ten se nemýlil a střílí gól.
04:02 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #7 Petr Heřmanský bez asistence (0:1)
04:02 Hosté se z první velké šance radují.
02:46 Domácí měli tři střely za sebou, ale ani jedna neskončila gólem.
02:03 První šance hostí, Paleček také chytá bez problému.
00:42 Do první šance se dostávají domácí, ale brankář bez problému chytá.
00:01 Zahajující bule pro tým hostí.