This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream
TV utkání 13. 10. 2024 KLV vs. VIN

K1 Florbal Židenice - Bulldogs Brno 6:1
branky: 9. Eva Smutná, 14. Martina Indrová, 18. Andrea Dernerová, 33. Eva Urbášková, 37. Eva Smutná, 57. Eva Urbášková - 54. Eva Stará; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 269; zásahy brankářů: Lenka Remešová 30 - Sabina Dvořáčková 26; po třetinách: 3:0, 2:0, 1:1
60:00 Komentář trenéra hostů (Rudolf Škubal): Jak říká klasik, bylo nastaveno zrcadlo. Soupeř dneska chtěl více a ve všech individuálních herních činnostech byl lepší. V kombinaci s naší nemohoucností proměnit i ty nejvyloženější šance se zrodil tento výsledek .
60:00 Komentář trenéra domácích (Jiří Starý): Parádní atmosféra, skvělí diváci, myslím že první brněnské derby v extralize muselo bavit. Nám chvíli trvalo než jsme začali pořádně hrát, první gól nás ale uklidnil a v dalším průběhu jsme většinou zápas kontrolovali. Díky soupeři za zápas a ještě jednou, fanoušci byli jste super!
59:59 Počet střel ve třetí třetině Bulldogs: 12, Židenice:10
59:55 Ostrý zákrok u mantinelu těsně před koncem zápasu již nc neřeší.
57:50 Další pohotový zákrok domácí golmanky.
56:48 Timeout Bulldogs Brno
56:48 GÓL K1 Florbal Židenice! 6:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #24 Eva Urbášková, asistoval #37 Eva Nečasová (6:1)
56:48 Hosté si vzali timeout a pokusí se ještě se současným výsledkem něco udělat.
55:50 Hosté nyní vysunují napadání až na hranici malého brankoviště domácích
53:22 GÓL Bulldogs Brno! 5:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Eva Stará, asistoval #17 Gabriela Komínková (5:1)
53:22 První branku hostí vsítila Eva Stará.
53:01 Skvělé napadání domácích vyústilo k zisku míče a k následné střele na bránu.
50:15 Pohotová střela z voleje domácích končí v hledišti.
49:50 Hosté se rozhodně nevzdávají a touží co nejdříve vstřelit branku. Bohužel nemíří přesně.
48:40 Momentálně má více ze hry domácí tým.
46:20 Krásný křižný pas domácích, vyšperkovaný svižnou střelou, která bohužel skončila mimo branku,
45:19 Vyloučen hráč #57 Linda Hyksová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
45:19 Po souboji v rohu hřiště byla vyloučena hráčka hostí.
44:25 Tlak hostí však pokračuje
44:01 Po delší době se k míčku dostávají i domácí
42:31 Těď se k zakončení dostali, golmanka domácích však měla volný výhled a střelulu pokryla.
41:11 Bolldogs obléhají branku domácích, bohužel pro ně však bez zakončení
40:01 Právě nám začala poslední hrací část. Uvidíme jestli se současným stavem zvádne hostující tým ještě něco udělat.
40:00 Komentář trenéra domácích
40:00 Počet střel ve druhé třetině Bulldogs: 14, Židenice: 8
39:59 Ve druhé třetině domácí hráčky navýšily své vedené již na rozdíl pěti branek. Těšíme se na vás ve třetí části.
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
38:16 V hale panuje bouřlivá atmosféra podobná té v play off, kterou ještě podporuje maskot domácích.
37:39 Krásná akce hostující Bačové . Střílí však vedle
36:05 GÓL K1 Florbal Židenice! 5:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #11 Eva Smutná, asistoval #17 Lucie Krýslová (5:0)
36:05 Další navýšení skóre domácích. Podruhé v zápase se prosadila Eva Smutná.
34:13 Domácí jsou v plném počtu.
32:13 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #24 Eva Urbášková, asistoval #25 Lenka Remešová (4:0)
32:13 Skvělá obrannápráce přinesla gól v oslabení domácích
32:02 Vyloučen hráč #39 Martina Indrová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:32 Golmanka hostí zůstává ležet v brankovišti, vypadá to však že bude v pořádku
31:28 Přesilovka skončila a mnoho šancí nepřinesla.
30:22 Krásná pobídka pro kapitánku domácích, ta však minula míček v rozhodující situaci.
29:28 Vyloučen hráč #77 Anna Bachratá družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
29:28 Po ostrém zákroku u mantinelu hraje domácí tým první přesilovou hru utkání.
28:01 Začíná se nám přiostřovat . Domácí Dernerová byla tvrdě naražena na mantinel.
27:21 Další prověření domácí golmanky . Hostující tým začíná vystrkovat růžky, evidentně není se současným stavem spokojen.
26:15 Skvělý obranný zákrok domácí Hubáčkové vyustil v nebezpečný protiútok.
25:12 Dvakrát tečovanou střelu si nakonec domácí golmanka bez problému stáhla ze vzduchu.
23:50 Dernerová prověřila golmanku hostí střelou z ostrého úhlu, ta se však zaskočit nenechala.
23:01 Série nepřesností na obou stranách.
21:18 Závar před brnkou hostí a pěkná střela Urbáškové
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrály hráčky hostí.
20:00 Střely za první třetinu Bulldogs: 5, Židenice: 12
19:59 Další gól nám tato třetina již nepřinese.
18:52 Další krásná střela ....hráčky židenic teď zaměstnávají hostující golmanku.
17:41 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #88 Andrea Dernerová, asistoval #15 Šárka Staňková (3:0)
17:41 Po krásné asistenci Staňkové zvyšuje Dernerová krásnou střelou z voleje.
15:50 Hostující tým zvýšil útočnou aktivitu.
14:25 Hubáčková v dobré pozici nechala vyniknout brankářku hostí.
13:19 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #39 Martina Indrová, asistoval #9 Natálie Janečková (2:0)
13:19 Po rychle rozehrané standartní situaci z rohu domácí navyšují své vedení.
13:19 Gooool !!!!
12:59 Další skvělý zákrok domácí golmanky. Stav se tak nemění.
12:25 Standartní situace domácích se bude opakovat a míček se tak bude muset vrátit na místo přestupku.
11:02 Útok domácích končí útočným faulem
10:30 Další závar před brankou hostí.
08:20 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #11 Eva Smutná, asistoval #43 Jitka Drápalová (1:0)
08:20 Smutná z předbrankového prostoru nekomrpomisně zakončila střelou k tyči. Domácí se ujímají vedení.
08:20 Krásná kombinace domácích končí prvním gólem zápasu .
07:51 Domácí Remešová má v bráně zatím více práce než její protějšek.
06:21 Tyč ... velká šance židenic gólem opět neskončila.
04:25 První velká šance domácích gólem bohužel neskončila.
02:26 Utkání začalo ve vysokém tempu, hra se tak přelévá ze stany na stranu.
01:05 První střelu na bránu si připsal rovněž hostující tým
00:15 Úvodní buly vyhrály hráčky hostujícího týmu.
00:00 Utkání bylo právě zahájeno.