6:3
    Lenka SVOBODOVÁ
    ()

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - SK BIVOJKY LITVÍNOV 6:3
branky: 5. Karolína Vostracká, 20. Terezie Lejbová, 36. Lenka Přerostová, 42. Ivana Drugdová, 43. Anna Alexandra Suková, 51. Ivana Drugdová - 34. Natálie Janouchová, 40. Kristýna Střihavková, 54. Lenka Svobodová; rozhodčí: Dominik Dolejš - Pavel Stuš; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Veronika Fišerová 22 - Tereza Kotlanová 33; po třetinách: 2:0, 1:2, 3:1
60:00 Komentář trenéra domácích: Je pravda, že zápas jsme v určitých pasážích nehráli tak, jak jsme si představovali a nechali se strhnout ke hře nahoru dolů. Škoda, že jsme zejména v první třetině více neodskočili ve skóre, zbytek zápasu mohl být v klidu. Děkujeme rozhodčím a pořadatelům za jejich práci a soupeři za férové utkání. Přejeme dobrou cestu domů . Těšíme se na večerní výběr a play-off!
60:00 Komentář trenéra hostí: Slušná honěná, že by i kluci z gay klubu měli radost. Obdiv , že jsme tu atletiku zvládli. Bohužel se teď hodí komentář kolegy z Chomutova ze včera. Používám ctrc a ctrv : V sestavě v jaké jsme přijeli.....dál už to znáte. Díky za super mač.
59:59 Střely domácí: 9 - hosté: 10
58:43 Několik dorážek Plzně. Žádná nekončí v brance.
55:16 To je škody. Krňoulová zabránila útoku Litvínova, proběhla celé hřiště a nahrává spoluhráčce. Ta trefuje pouze břevno.
53:56 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 6:3
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #14 Lenka Svobodová z trestného střílení (6:3)
53:56 Střela mezi nohy. Krásný gól.
53:50 Litvínovský útok končí netrefeným balónem.
51:44 Litvínovská útočnice se snažila přelobovat brankářku, ta ale vyráží míček rukou. Neuvěřitelný zákrok.
50:28 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #21 Ivana Drugdová, asistoval #92 Barbora Krňoulová (6:2)
50:04 Trestné střílení družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV neproměnil #19 Natálie Janouchová.
50:04 Krásný nájezd Janouchové. Gólmanku nasměrovala na druhou stranu, než šla. Bohužel jí to sjelo.
49:34 Litvínovský únik jedna na nikoho. Střela končí na hrudi gólmanky.
48:58 Žádná střela na branku.
48:38 Rozehrávka domácích na útočné třetině.
47:26 Slávie určuje tempo hry.
46:27 Žádná komunikace mezi domácími hráčkami málem způsobila gól.
43:13 Teď se střelecky snažil prosadit Litvínov, ale domácí gólmanka chytá.
42:28 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #88 Andrea Košťálová (5:2)
42:28 Plzeň na rozdíl od druhé třetiny trefuje.
41:38 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #21 Ivana Drugdová, asistoval #88 Andrea Košťálová (4:2)
41:38 Krásná kombinace Plzně. Crossová nahrávka před brankou na volnou Drugdovou, ta střílí do prázdné branky.
40:01 Buly vyhrává Plzeň.
39:59 Střely domácí: 12 - hosté: 9
39:58 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 3:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #88 Kristýna Střihavková, asistoval #19 Natálie Janouchová (3:2)
39:58 Střela Střihavkové podjela domácí gólmanku.
39:17 Většina Plzeňských střel končí mimo hřiště.
35:06 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Lenka Přerostová, asistoval #6 Anna Alexandra Suková (3:1)
35:06 Protiútok Plzně. Suková vyslala Přerostovou a ta souboj s gólmankou vyhrála.
34:47 Litvínov v plném počtu.
33:53 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #19 Natálie Janouchová, asistoval #15 Markéta Bártová (2:1)
33:53 Únik Litvínova. Janouchová proběhla kolem dvou hráček a střílí do růžku.
33:22 Plzeň se zatím do střely nedostala.
32:47 Vyloučen hráč #88 Kristýna Střihavková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
31:27 Špatné střídání Plzně bylo málem potrestáno gólem.
29:32 Zachycená nahrávka Litvínova. Slávistická střela je vyražena gólmankou.
28:50 Litvínovský protiútok dvě na jednu zastavuje Krňoulová.
25:27 Útok Plzně. Střela z pravé části hřiště byla zblokována hostující hráčkou.
23:29 Skoro vlastní gól Plzně. Teč o kousek minula branku.
20:33 Domácí gólmanka chytá únik Litvínova.
20:01 Buly vyhrává Litvínov.
19:59 Střely domácí: 18 - hosté: 6
19:16 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #42 Terezie Lejbová, asistoval #85 Jana Vostrá (2:0)
19:16 Zrovna jsem chtěl napsat, že přesnost domácích není moc dobrá. Vostrá posílá crossovku před hostující brankou a Lejbová zakončuje do odkryté branky.
16:29 Litvínovský brejk domácí gólmanka chytá.
15:40 V první třetině je Plzeň více aktivní na balónku. Litvínov se snaží hrát na brejky, ale Plzeň dobře brání.
13:12 Další střela Plzně opět do gólmanky.
11:22 Střela ze Slávistické obrany. Hostující gólmanka vyráží.
10:02 Protiútok Slávie. Do zakončení se nedostaly.
09:43 Plzeňský kotel se probouzí.
08:36 Plzeňský nához z půlky hřiště končí na ruce gólmanky.
06:35 Litvínovský útok končí střelou do rohu.
04:59 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Karolína Vostracká bez asistence (1:0)
04:59 Spousta Plzeňských dorážek, střela z otočky, gól.
02:30 Protiútok Plzně chytá hostující gólmanka.
00:01 Úvodní buly vyhrává Plzeň.