• 60 59:55
    6:13
    (Škopánová)

FBC Česká Lípa - TJ Turnov 6:13
branky: 14. Markéta Cháberová, 19. Lenka Ševčíková, 23. Petra Pavlíková, 31. Klára Hanzelínová, 39. Markéta Cháberová, 41. Petra Pavlíková - 6. Karolína Bittnerová, 12. Pavla Klementová, 27. Barbora Bajerová, 28. Adéla Faltinková Procházková, 28. Pavla Klementová, 44. Lucie Brabcová, 44. Kateřina Vacíková, 47. Karolína Bittnerová, 49. Karolína Bittnerová, 50. Pavla Klementová, 52. Karolína Bittnerová, 52. Kateřina Vlková, 60. Adéla Faltinková Procházková; rozhodčí: Marek Pohunek - Tomáš Mádr; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Nikola Soukupová 24 - Kateřina Brabcová 33; po třetinách: 2:2, 3:3, 1:8
60:00 Vyjádření trenéra domácích: „Děkujeme soupeřce za přiznání gólu nohou. Dvě třetiny jsme byli vyrovnaným soupeřem, ale ve třetí třetině jsme dostali dva rychlé góly a pak jsme začali zmatkovat. Díky soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.“
60:00 Vyjádření trenérky hostí: „V jednoduchosti je síla. Začali jsme toho využívat ale až v poslední třetině. Děkujeme soupeři za rychlý zápas a zdravíme Radima Kolomazníka.“
60:00 Střely po třetí třetině: 13 - 14
59:55 GÓL TJ Turnov! 6:13
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #8 Adéla Faltinková Procházková, asistoval #98 Nela Škopánová (6:13)
51:36 GÓL TJ Turnov! 6:12
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #23 Kateřina Vlková, asistoval #8 Adéla Faltinková Procházková (6:12)
51:00 GÓL TJ Turnov! 6:11
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #14 Karolína Bittnerová, asistoval #17 Barbora Bajerová (6:11)
49:25 GÓL TJ Turnov! 6:10
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #5 Pavla Klementová, asistoval #14 Karolína Bittnerová (6:10)
48:39 Timeout FBC Česká Lípa
48:39 GÓL TJ Turnov! 6:9
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #14 Karolína Bittnerová, asistoval #10 Kateřina Vacíková (6:9)
46:59 GÓL TJ Turnov! 6:8
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #14 Karolína Bittnerová bez asistence (6:8)
43:23 GÓL TJ Turnov! 6:7
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Kateřina Vacíková, asistoval #5 Pavla Klementová (6:7)
43:00 GÓL TJ Turnov! 6:6
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #7 Lucie Brabcová, asistoval #6 Johana Fišerová (6:6)
40:31 GÓL FBC Česká Lípa! 6:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #26 Klára Hanzelínová (6:5)
40:00 Střely po druhé třetině: 12 - 11
38:56 GÓL FBC Česká Lípa! 5:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Markéta Cháberová, asistoval #14 Lenka Ševčíková (5:5)
33:12 Vyloučen hráč #98 Nela Škopánová družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
32:37 Vyloučen hráč #5 Kateřina Boleslavová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
30:48 GÓL FBC Česká Lípa! 4:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #26 Klára Hanzelínová, asistoval #17 Aneta Pokorná (4:5)
28:41 Vyloučen hráč #41 Nela Meďášová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:34 GÓL TJ Turnov! 3:5
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #5 Pavla Klementová, asistoval #17 Barbora Bajerová (3:5)
27:19 GÓL TJ Turnov! 3:4
26:22 GÓL TJ Turnov! 3:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Barbora Bajerová, asistoval #14 Karolína Bittnerová (3:3)
22:07 GÓL FBC Česká Lípa! 3:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #32 Kateřina Sedláčková (3:2)
20:00 Střely po první třetině: 14 - 12
18:34 GÓL FBC Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková, asistoval #8 Šárka Minářová (2:2)
13:20 GÓL FBC Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Markéta Cháberová, asistoval #88 Petra Pavlíková (1:2)
11:57 GÓL TJ Turnov! 0:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #5 Pavla Klementová, asistoval #10 Kateřina Vacíková (0:2)
05:17 GÓL TJ Turnov! 0:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #14 Karolína Bittnerová, asistoval #5 Pavla Klementová (0:1)