6:7
    Michaela BEZPALCOVÁ
    (Hrdličková)

Prague Tigers Nehvizdy - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  6:7p
branky: 3. Kateřina Hamplová, 4. Eliška Dvořáková, 13. Mariia Zimina, 29. Eliška Dvořáková, 49. Mariia Zimina, 51. Lucie Strašíková - 9. Tereza Bočková, 10. Tereza Bočková, 20. Karolína Hašlová, 35. Tereza Bočková, 42. Markéta Šímová, 53. Nella Stašková, 62. Michaela Bezpalcová; rozhodčí: Martin Preclík - Lukáš Baloun; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 20 - Simona Werbynská 18; po třetinách: 3:3, 1:1, 2:2, 0:1
65:00 Komentář trenéra domácích p. Vladimíra Jambora: Dnes nám to úplně nechutnalo. Soupeř si za vítězstvím šel urputněji. Pro nás dobrá facka před play off. Mrzí nás zranění soupeřky, snad to nebude nic vážného. Gratulace soupeři a šťastnou cestu domů.
65:00 Vyjádření hostujícího týmu: Dnešní utkání nám ukázalo, že se s někým dá hrát opravdu FLORBAL. Hezké, napínavé, férové utkání. Děkujeme za to. Škoda dalšího zranění, ty se na nás bohužel letos docela lepí. Pozdravujeme zbytek týmu! A naší divácké kulise obrovské díky!
61:25 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 6:7
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #22 Michaela Bezpalcová, asistoval #15 Martina Hrdličková (6:7)
60:38 Začalo nám 5 minutové prodloužení
59:20 Trestné střílení družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn neproměnil #33 Tereza Bočková.
58:59 Bočková našla krásnou přihrávkou nabíhajícící Dokulilovou, která trefuje golmanku
58:04 Timeout Prague Tigers Nehvizdy
54:08 Vyloučen hráč #95 Eliška Dvořáková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:10 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 6:6
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #21 Karolína Hašlová (6:6)
52:10 Pilšáková nejdříve krásně vychytala samotnou Staškovou před brankou, ta ale následně z dorážky přidává další gol Dračic
51:38 Emoce v hale narůstají
50:35 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 6:5
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #25 Lucie Strašíková, asistoval #55 Lucie Köhlerová (6:5)
50:35 Strašíková trefuje branku z půlky a přidává další gol domácích
50:00 Kratochvílová vybojovala balonek za domácí brankou a snažila se vymyslet, jak ho dostat za záda Pilšákové
49:38 Köhlerová hledala spoluhráčky před brankou
48:15 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:5
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #12 Mariia Zimina, asistoval #25 Lucie Strašíková (5:5)
46:44 Dvořáková z dorážky trefuje golmanku
46:25 Bezpalcová sama před brankářkou, která vyráží nohama
43:59 Nejedlá se snažila vytřelit z výběhu, střelu ale Dračice zablokovaly
42:56 Vyloučen hráč #10 Nella Stašková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání
42:55 Stašková se snažila protlačit balonek zpoza branky, ale Pilšáková je na svém místě
41:45 Vyloučen hráč #43 Kristýna Balcárková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání
41:02 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 4:5
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #66 Markéta Šímová, asistoval #33 Tereza Bočková (4:5)
41:02 Šímová dává ladným obloučkem gol
38:29 Vyloučen hráč #38 Kristýna Minářová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
38:29 Dračice rozehrály a dorážející Bezpalcová netrefila poskakující balonek na brankové čáře
37:48 Krátká vystřelila, Pilšáková má ale vše pod kontrolou a balonek vyráží
35:22 Červená střílí, golmanka Werbynská opět vyráží balonek pryč
34:16 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 4:4
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #21 Karolína Hašlová (4:4)
33:51 Prokšanová v golové situaci, golmanka hostí vyráží
31:41 Trestné střílení družstva Prague Tigers Nehvizdy neproměnil #8 Martina Lamblová.
31:19 Voštiarová střílí. Golmanka hostí vyráží
30:07 Vejvodová trefuje tyčku
29:00 Bočková sama před brankou, trefuje golmanku
28:58 Dračice se snaží vymyslet, jak dostat balonek do branky domácích, ty ale zatím statečně brání
28:03 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #95 Eliška Dvořáková, asistoval #1 Martina Pilšáková (4:3)
26:33 Bočková z výběhu netrefuje branku a odchází z hřiště s bolestí pravé nohy
25:35 Strašíková v dobré pozici, ale balonek netrefuje
23:44 Dvořáková oběhla branku a hledala vhodné místo pro umístění balonku
22:08 Stašková vystřelila a domácí golmanka lovila balonek za svými zády, těsně před brankovou čárou měla balonek pod kontrolou
21:34 Fanoušci v hale se probudili
19:31 Balonek poskakoval na brankovišti domácích, Strašíková ale na poslední chvíli odpálila pryč
19:00 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 3:3
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #21 Karolína Hašlová bez asistence (3:3)
17:44 Voštiarová střílí nad
16:45 Bočková v oslabení získala balonek, ale netrefila branku
15:42 Vyloučen hráč #3 Lucie Krátká družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za bránění ve hře
15:33 Šímová a Fáberová samy břed brankou, gol nepřidaly
14:55 Hamplová netrefuje branku
12:57 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 3:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #12 Mariia Zimina, asistoval #95 Eliška Dvořáková (3:2)
12:57 Dvořáková přihrává Zimině a ta přidává další branku domácích, tantokrát v oslabení.
11:29 Zimina trrefuje golmanku
10:46 Dvořáková dorážela u branky, golmanka hostí byla připravená
10:41 Strašíková krásně dostoupený balonek na půlce hřiště.
09:23 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 2:2
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #10 Nella Stašková (2:2)
08:39 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 2:1
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková bez asistence (2:1)
03:58 Bočková trefuje tyčku
03:10 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:0
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #95 Eliška Dvořáková, asistoval #19 Nikola Červená (2:0)
03:10 Dvořáková krásně trefený horní růžek branky
02:20 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:0
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #6 Kateřina Hamplová bez asistence (1:0)
00:46 Zápas začal v rychlém tempu. Týn měl první velkou šanci na vstřelení branky, ale domácí golmanka měla balonek pod kontrolou.