• 52 51:56
    7:4
    (Bímová)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Florbal Chomutov 7:4
branky: 8. Michaela Mašková, 9. Lenka Přerostová, 13. Anna Alexandra Suková, 21. Ivana Drugdová, 22. Karolína Vostracká, 23. Terezie Lejbová, 35. Anna Alexandra Suková - 12. Lenka Morová, 21. Tereza Suková, 35. Lenka Čiháková, 52. Lenka Morová; rozhodčí: Dalibor Berka - Luděk Lejba; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Veronika Fišerová 24 - Aneta Blahníková 30; po třetinách: 3:1, 4:2, 0:1
60:00 Komentář trenéra hostů (David Matula): V sestavě v jaké jsme přijeli zaslouží holky poděkování za to, jak utkání odmakaly. Škoda, že ve třetí třetině jsme nebyli střelecky produktivnější, určitě bylo v našich silách uhrát lepší výsledek. Plzni děkujeme za zápas a hodně štěstí do play-off.
60:00 Komentář trenéra domácích (Vít Procházka): Naštěstí jsme byli dostatečně agresivní a produktivní první dvě třetiny, kdy se zápas rozhodl. Třetí byla herně propadák, naštěstí soupeř naše hrubky netrestal. Stále řešíme stejné situace v defenzívě pořád stejně špatně, ale aspoň víme na čem je potřeba nejvíc zapracovat. Děkujeme soupeři za zápas.
59:59 Střely domácí: 7 - hosté: 13
58:31 Slávistická střela k vnější tyči. Chomutovská obránkyně blokuje.
55:22 Přesná střela z půlky hřiště. Gólmanka Plzně chytá.
54:50 Zápas začíná být vyhrocený.
54:39 Rozehrávka Plzně před brankou soupeře. Střela zblokovaná.
52:44 Stejný scénář. Chomutov střílí, zvoní tyč, gólmanka vyhazuje.
51:56 GÓL Florbal Chomutov! 7:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #23 Lenka Morová, asistoval #91 Veronika Bímová (7:4)
51:56 Chomutovská rozehrávka z rohu hřiště. Nejsme si jisti, koho Plzeň bránila, ale všechny hráčky byly volné.
51:06 Oba týmy přešli na protiútoky.
50:04 Timeout Florbal Chomutov
49:45 Chomutov měl protiútok dva na nikoho, gólmanka Plzně skvěle vychytala tuto šanci.
47:08 Chomutov se rozhodl, že je konec bránění, je to jeden útok za druhým. Střela z levé častí hřiště. Opět zvoní tyč.
46:15 Chomutov je v pěti a úspěšně útočí. Skoro padl vlastní gól. Zvoní tyč.
45:32 Přesilovka pryč, žádná střela Plzně na branku.
44:35 Plzeň získává balónek. Uvidíme, co z toho bude.
44:05 Zatím to nevypadá jako přesilovka, Chomutov určuje tempo hry.
43:32 Vyloučen hráč #97 Simona Mock družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
43:10 Protiútok Plzně byl zastaven sekáním.
40:44 Střela Chomutova letěla do pravého růžku, gólmanka Slávie ovšem chytá.
40:12 Dvě střely Chomutova, ani jedna neohrozila branku.
39:59 Střely domácí: 13 - hosté: 8
39:06 Na tento zápas si našlo cestu 36 diváku. Děkujeme za podporu.
34:49 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 7:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #9 Karolína Vostracká (7:3)
34:49 Plzeň odpovídá a to v neskutečném stylu. Suková z otočky dává gól o břevno. Opravdu povedená střela.
34:08 GÓL Florbal Chomutov! 6:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #10 Lenka Čiháková bez asistence (6:3)
34:08 Střela z voleje do horní část branky.
31:35 Chomutovský protiútok. Nahrávka přes střed nikoho nenašla.
26:29 Ve druhé třetině je na tom o dost lépe Plzeň. Hraje více na balónku a vytváří si dobré šance. Chomutov se snaží těžit z protiútoků, ale marně.
25:02 Výhoz z obraného pásma Plzně, rychlá nahrávka na druhou stranu, střela z první. Tato střela netrefila branku.
22:56 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #42 Terezie Lejbová, asistoval #65 Markéta Šporová (6:2)
22:56 Opět nahrávka do běhu ve středu hřiště, střela letěla nad hostující brankářkou.
22:37 Krásná střela z první od plzeňské kapitánky končí mimo hřiště. Dobrý blok od Chomutova.
21:13 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Karolína Vostracká bez asistence (5:2)
21:13 Zachycená přihrávka a střela do odkryté branky.
20:43 Slávistická střela ihned po buly končí za hřištěm.
20:41 GÓL Florbal Chomutov! 4:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #35 Tereza Suková, asistoval #10 Lenka Čiháková (4:2)
20:41 Chomutov rychle odpovídá střelou ze středu hřiště.
20:29 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #21 Ivana Drugdová, asistoval #9 Karolína Vostracká (4:1)
20:29 Nahrávka do běhu. Střela. Gól.
20:01 Buly vyhrává Chomutov.
19:59 Střely domácí: 17 - hosté: 7
19:20 Chomutovská střela ze středu hřiště míjí branku.
15:35 Chomutovský protiútok skončil stejně rychle, jako začal.
12:01 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #21 Ivana Drugdová (3:1)
12:01 Útok hned z buly. Slavie dává další gól.
11:54 GÓL Florbal Chomutov! 2:1
11:54 Nahrávka z levého rohu na střed. Střela z první. Krásná kombinace Chomutova.
10:45 Špatná nahrávka. Slavie vytváří protiútok, šanci bohužel nevyužily.
10:38 Chomutov se po dlouhé době dostává do útočné třetiny.
08:44 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Lenka Přerostová, asistoval #85 Jana Vostrá (2:0)
08:44 Přesná nahrávka na volnou Přerostovou. Teč do prázdné branky.
07:45 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #4 Michaela Mašková, asistoval #88 Andrea Košťálová (1:0)
07:45 Krásná střela tahem. Plzeň vede 1:0
06:18 Tři plzeňské dorážky. Ani jedna nekončí v brance.
05:42 Chomutov lehce brání Slávistický útok.
01:56 První střelu na bránu zaznamenává Chomutov. Zvoní tyč.
00:01 Úvodní buly vyhrává Chomutov