• 65 64:01
    6:5
    (Slavíková)

SK BIVOJKY LITVÍNOV - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  6:5p
branky: 37. Laura Vytrhlíková, 51. Kristýna Střihavková, 52. Laura Vytrhlíková, 53. Denisa Černá, 60. Natálie Janouchová, 65. Laura Vytrhlíková - 3. Tereza Bočková, 5. Michaela Bezpalcová, 10. Zdeňka Stančíková, 25. Nella Stašková, 27. Tereza Bočková; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Erich Kellermann; vyloučení: 1 + Monika Netušilová 5:3; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Tereza Soukupová 26 - Simona Werbynská 33; po třetinách: 0:3, 1:2, 4:0, 1:0
65:00 Komentář trenára RUDÝ DRAČICE MLADÝCH NADĚJÍ TÝN Ivana Janouška: V Litvínově se hrálo vždy tvrdě, za dnešek dvě nejlepší hráčy v nemocnici. Krvavé zranění týmem příliš otřáslo a ztratili jsme jasný zápas.
65:00 Komentář trenéra SK Bivojky Litvínov Vadima Všetuly: Ukázalo se v čem je výhoda a hlavně nevýhoda osobní obrany. Od druhé třetiny jsme byli jasně lepší, jen haškovské zákroky hostující stár drželi hosty. Když jsme dostali 5 minutový trest zdálo se, že to bude hřebíček na naší frustrai. Stal se ale opak. Heroický závěr. Díky za zážitek a brzká uzdravení soupeřkám. Ano bylo to hodně emotivní. Díky a šťastnou cestu.
65:00 Střely po utkání: RUDÝ DRAČICE MLADÝCH NADĚJÍ TÝN: 31; SK Bivojky Litvínov: 39
65:00 Střely po prodloužení: RUDÝ DRAČICE MLADÝCH NADĚJÍ TÝN: 1; SK Bivojky Litvínov: 1
65:00 Hráčky utkání: RUDÝ DRAČICE MLADÝCH NADĚJÍ TÝN: 33 Bočková Tereza; SK Bivojky Litvínov: 77 Laura Vytrhlíková
64:01 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 6:5
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #33 Karolína Slavíková (6:5)
63:00 Po nejednoznačném outu pokračuje hra pokračuje vhazováním na středové čáře.
62:22 Agresivita obou týmů nepochybně neustává. Emoce praskají ve švech.
60:53 Vyloučen hráč #19 Natálie Janouchová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za hra rukou
60:50 Hra pokračuje přeléváním ze strany na stranu.
60:05 Po úvodní buly letí míče do outu za branku Litvínova.
60:00 Střely po 3. třetině: RUDÝ DRAČICE MLADÝCH NADĚJÍ TÝN: 10; SK Bivojky Litvínov: 15
59:00 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 5:5
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #19 Natálie Janouchová bez asistence (5:5)
59:00 Hra nabírá na obrátkách. Skóre je vyrovnáno.
58:07 Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
57:05 Hráčka Týnce s číslem 33 Bočková Tereza neproměňuje svou šanci.
56:13 Hra se drží spíše na obranné polovině Týnce. Napětí mezi hráčkami neustává, naopak přibývá.
54:32 Hra se přelévá ze strany na stranu. Oba týmy pokračují v tvrdé hře.
52:59 Vyloučen hráč #10 Nella Stašková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za hrubost
52:49 Na hřišti přitvrzuje. Oba týmy hrají mnohem tvrději než doposud.
52:47 Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
52:47 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:5
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #6 Denisa Černá, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (4:5)
51:24 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 3:5
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková bez asistence (3:5)
50:40 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:5
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #88 Kristýna Střihavková, asistoval #71 Markéta Bártová (2:5)
49:43 Šanci hráčky Týnce neproměňují. Brankářka Litvínova neumožnila vstřelení branky svým zákrokem.
46:37 Vyloučen hráč #68 Monika Netušilová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 5 minuty za sekání
46:37 Hra je přerušena, došlo ke zranění hráčky Týnce florbalkou, při došvihu.
45:34 Hra se s drobnými přestupky přelévá ze strany na stranu.
44:33 Hráčky se ne středu hřiště dělí o míčky v rámci volných úderů, neboť se navzájem sekají.
42:58 Hráčka Týnce seká do Litvínovské hráčky před Litvínovskou bránou. Hra pokračuje volným úderem pro Litvínov.
41:48 Během souboje za Litvínovskou bránou letí míč do outu. Hru pokračuje Litvínov volným úderem.
40:48 Vyloučen hráč #44 Jana Nováková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání
40:10 Uděleno odložené vyloučení hráčce 44 Novákové Janě týmu Týnce za sekání.
38:31 Hráčky obou týmu se srážejí za Týnskou bránou.
36:47 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:5
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková z trestného střílení (1:5)
36:47 Hráčka Litvínova byla zfaulována při brankové situaci hráčkami z Týna. Následkem této situace hra pokračovala trestným střílením.
35:29 Hráčka Litvínova Natálie Janouchová ovládá míček za vlastní bránou, kde se dostává do 'kleští' hráček Týna. Hra pokračuje volným úderem pro hráčky Litvínova.
35:00 Dnešnímu utkání přihlíží 27 diváků!
33:20 Hra se nejednoznačně přelévá ze strany na stranu.
29:20 Hráčka Litvínova s číslem 33 Karolína Slavíková míří k Týnské brance, bohužel cestu jí znemožňuje hráčka Týna s číslem 44 Jana Nováková.
26:03 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 0:5
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková z trestného střílení (0:5)
26:03 Je nařízeno trestné střílení proti týmu Litvínova za postavení v brankovišti.
25:30 Hra se po buly drží na obranné polovině týmu Týna, kde zákroku týnské hráčky dostávají hráčky Litvinova volný úder a pálí směrem k bráně. Týnské hráčky situaci zvládají a zdařile ochránily bránu.
24:55 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 0:4
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková bez asistence (0:4)
24:23 Hra se přelévá směrem k Litvínovské bráně, kde pokračují souboje o míček.
23:20 Hra se dlouho drží za Týnskou bránou, situace končí vrážením Litvínovské hráčky a hra pokračuje volným úderem pro hráčky Týna.
21:14 Hráčka týmu Litvínova s číslem 33 Karolína Slavíková, přijímá míček před bránou, bohužel šanci pro Litvínov neproměňuje a hra pokračuje výhozem Týnské brankářky.
21:05 Po zákroku Litvínovské hráčky u Týnské střídačky hra pokračuje volným úderem pro tým z Týna.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrává tým z Týnce.
19:28 Hra se drží na obranné polovině Litvínova.
18:28 Litvínov útočí na Týnskou bránu, šanci neproměňuje a míček letí ven ze hřiště.
18:06 Po faulu u Litvínovské střídačky hra pokračuje volným úderem pro tým Týnce.
15:53 Týnská hráčka vráží do hráčky Litvínova, hra pokračuje volným úderem.
14:33 Hra se držela na obranné polovině Litvínova, kde Litvínova v souboji vyhrál míček a po brejku na bránu Týna šanci hráčka s číslem 19 Natálie Janouchová neproměňuje.
12:58 Hráčka Týna s číslem 33 Bočková Tereza nahrává před Litvínovskou bránu, bohužel pro Týn nebyla šance proměněna.
11:46 Souboj před Týnskou bránou končí ve prospěch Týna, který následně běží proti Litvínovské bráně.
09:03 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 0:3
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #6 Zdeňka Stančíková bez asistence (0:3)
09:03 Hráčka Týna s číslem 6 Zdeňka Janoušková uděluje Litvínovu další gól z volného úderu na středové buly.
07:43 Hráčka z Týna Bočová Tereza střílí na bránu. Bravurní zákrok Litvínovské brankářky jí však znemožnil vstřelení branky.
06:57 Hráčka Litvínova letí za mantinel, hra pokračuje volným úderem.
05:43 Po faulu Litvínova se dostává k šanci Týn volným úderem v útočné polovině hřiště.
04:30 Po dlouhé obranné akci Litvínova se dostává Litvínov do útoku. Hráčka s číslem 77 Vytrhlíková Laura šanci neproměnuje.
04:01 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 0:2
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #22 Michaela Bezpalcová, asistoval #33 Tereza Bočková (0:2)
03:46 Hra se drží převážně na obranné polovině Litvínova.
02:10 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 0:1
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #28 Aneta Paďourková (0:1)
01:55 Hra je vyrovnaná a přelévá se ze strany na stranu.