(Beránková)
  • 60 59:08
    Vinohrady

Florbalová akademie MB - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:2
branky: 15. Eliška Mrázková, 18. Petra Beránková, 25. Eliška Horáková, 35. Kristýna Sobotková, 38. Michaela Fellerová, 60. Eliška Horáková - 15. Anna Macháčková, 37. Anna Macháčková; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Marie Topolová 19 - Jana Vyrobíková 20; po třetinách: 2:1, 3:1, 1:0
60:00 Komentář SKV: Doubek : Po včerejším náročném utkání jsme nenašli síly silného soupeře ohrozit. Jakoby některé hráčky navštívily vinohradské knedlíkové slavnosti a nemohly se rozeběhnout. Soupeř snadno a zkušeně trestal každou naší chybu. Příště znovu a lépe.. Dneska velký špatný.. Díky všem za utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích Radka Nováka: Oboustranně kvalitní utkání o první místo v tabulce. Naše hráčky ukázaly ohromnou bojovnost a obětavost za což zaslouží poděkování. I soupeřkám děkujeme za pěkné a čistě hrané utkání.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině: domácí 8 hosté 10
59:40 GÓL Florbalová akademie MB! 6:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #33 Petra Beránková (6:2)
59:08 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
40:00 Střely na branku ve druhé třetině: domácí 12 hosté 6
37:47 GÓL Florbalová akademie MB! 5:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #37 Michaela Fellerová, asistoval #24 Kateřina Kvapilová (5:2)
36:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #45 Anna Macháčková z trestného střílení (4:2)
34:03 GÓL Florbalová akademie MB! 4:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #34 Kristýna Sobotková, asistoval #63 Barbora Doležálková (4:1)
32:35 Vyloučen hráč #45 Anna Macháčková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:35 Vyloučen hráč #33 Petra Beránková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
24:19 GÓL Florbalová akademie MB! 3:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #40 Eliška Mrázková (3:1)
20:34 Vyloučen hráč #36 Ivana Hrušková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
20:00 Střely na branku po první třetině: domácí 5 hosté 5
17:23 GÓL Florbalová akademie MB! 2:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #33 Petra Beránková, asistoval #40 Eliška Mrázková (2:1)
14:41 GÓL Florbalová akademie MB! 1:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #40 Eliška Mrázková, asistoval #85 Eliška Horáková (1:1)
14:03 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1