(Kubátová)
  • 59 58:02
    Č. Lípa

Banes Florbal Soběslav - FBC Česká Lípa 5:2
branky: 18. Eliška Juhaňáková, 31. Adéla Kubátová, 50. Eliška Juhaňáková, 53. Andrea Dostálová, 59. Eliška Juhaňáková - 26. Aneta Slaná, 33. Nela Meďášová; rozhodčí: David Staněk - Patrik Plocha; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Eliška Hnojnová 16 - Nikola Soukupová 18; po třetinách: 1:0, 1:2, 3:0
60:12 Komentář hostí Slaná: Mrzí nás, že jsme nevyhráli, hlavu nevěšíme. Do budoucna máme co zlepšovat, především střelbu. Děkujeme naší nové golmance za odvahu stoupnout si do brány.
60:10 Komentář domácích Tom Mendl: Až na menší výpadek ve druhé jsme odehráli solidní utkání. Konečně to vyšlo, tři body jsou doma. Hurá! Děkujeme soupeři za zápas, šťastnou cestu domů.
58:54 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #40 Eliška Juhaňáková, asistoval #22 Adéla Kubátová (5:2)
58:02 Timeout FBC Česká Lípa
52:09 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Andrea Dostálová, asistoval #22 Adéla Kubátová (4:2)
51:48 Trestné střílení družstva Banes Florbal Soběslav neproměnil #40 Eliška Juhaňáková.
49:25 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #40 Eliška Juhaňáková, asistoval #6 Andrea Dostálová (3:2)
42:15 Vyloučen hráč #26 Klára Hanzelínová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
32:18 GÓL FBC Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #41 Nela Meďášová, asistoval #10 Markéta Cháberová (2:2)
30:03 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Adéla Kubátová, asistoval #40 Eliška Juhaňáková (2:1)
25:41 GÓL FBC Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #3 Aneta Slaná, asistoval #5 Kateřina Boleslavová (1:1)
17:12 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:0
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #40 Eliška Juhaňáková, asistoval #8 Monika Hrnečková (1:0)