(Lálová)
  • 60 59:24
    Bivoj

Prague Tigers Nehvizdy - SK BIVOJKY LITVÍNOV 6:3
branky: 14. Mariia Zimina, 21. Gabriela Lálová, 31. Kristýna Balcárková, 38. Gabriela Lálová, 42. Eliška Dvořáková, 60. Martina Lamblová - 10. Karolína Slavíková, 12. Lenka Svobodová, 45. Kristýna Střihavková; rozhodčí: Jan Čadek - David Hejzlar; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 12 - Tereza Kotlanová 25; po třetinách: 1:2, 3:0, 2:1
60:00 Komentář trenéra hostů - Vadim Všetula: Na to, že nám hrála brankařka v poli, holky na místech, kde nikdy nehrály a chyběla nám asi půlka týmu a junky, tak neuvěřitelný víkend.. Včera relativně vyrovnané kromě skóre a dnes jsme mohli bodovat. Zázrak, ale ne bodový. Díky všem za bojovnost a Markétě, gratulace k těhotenství...i Marie počala aniž by hřešila.
60:00 Komentář trenéra domácích - Vladimír Jambor: Pro nás jediné pozitivum, ale důležité sdělení je, že i přes holomajznu jsme to nezabalili a vitězství nějakým způsobem uhráli. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme klidnou cestu domů.
59:59 Střely na branku v první třetině: Prague Tigers 9 I SK Bivojky Litvínov 5
59:36 Lamblová trefuje zařízení, musím však přiznat, že branka hostí byla opuštěná
59:35 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 6:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #8 Martina Lamblová, asistoval #20 Gabriela Lálová (6:3)
59:24 Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
58:05 Tigers na balonku, rozkaz zněl jasně: Dohrajte do na balonu
58:00 Probíhají poslední dvě minuty poslední třetiny
57:11 Vyloučen hráč #88 Kristýna Střihavková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za blokování florbalky
57:01 Dvořáková při snaze získat balonek fauluje a jde frustrovaná střídat
56:06 Trenér bivojek zvyšuje hlas na rozhodčí, bude zápletka?
54:58 Lamblová našla krásnou uličku na Ziminu, ale tu zradila hokejka
52:32 Tygřice se více cpou do útoku, ale pokud se ocitnou před brankářkou bivojek, tak volí zbytečnou nahrávku navíc
51:46 Timeout Prague Tigers Nehvizdy
51:30 Vladimír Jambor na střídačce rudne, zřejmě ho zase klátí horečka, nemyslím tu sobotní noci, ale jako to, že se mu přehřívá mozek vymýšlením plánu, jak vstřelit další branky
49:47 Zimina opět vybíhá od mantinelu, shazuje na Lálovou, ale ta přestřeluje vysoko nad
48:48 Tygrovi hity dneska způsobí v hodně domácnostech na trase Praha - Litvínov depku
47:14 Lálová holení přesekla hokejku hostující hráčce, ta na hůl koukala a byla úplně opařená, zřejmě ji zakoupila u Ollivandera jako Harry Potter
46:24 Voštiarová do prsou hostující brankářky
45:50 Bivojky kombinují za vlastní brankou a čekají na možnost protiútoku
44:53 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 5:3
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #88 Kristýna Střihavková, asistoval #19 Natálie Janouchová (5:3)
44:53 Branku jsem bohužel neviděl, ale jistě byla výstavní
43:21 Vyloučen hráč #22 Kristýna Andrlová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za bránění ve hře
43:18 Pilšáková opět skvělý výhoz na Dvořákovou, ale nic z toho
41:20 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #95 Eliška Dvořáková, asistoval #21 Jana Prokšanová (5:2)
41:20 Džajna vystřelila, obrana Bivojek zablokovala, ale míček se odrazil k Dvořákové a ten trefuje šibenici, stav utkání je 5:2!
39:59 Střely na branku ve druhé třetině: Prague Tigers 8 I SK Bivojky Litvínov 4
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny
37:58 Pilšáková našla dlouhým výhozem zcela nepokrytou Lálovou a ta věděla co s balonem
37:53 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #20 Gabriela Lálová, asistoval #1 Martina Pilšáková (4:2)
36:10 Lálová dostala kvalitní nálož u mantinelu, chutnalo jí
34:21 Útoky Bivojek se tříští o defenzivu domácích, Michal Bílek by byl jistě spokojen
33:01 Lucie Strašíková střílí tahem, ale pouze do helmy
30:27 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 3:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #43 Kristýna Balcárková, asistoval #13 Pavlína Nejedlá (3:2)
30:27 Balcárková natáhla z půlky jedovatou střelu, která nebezpečně skákala až přeskočila nohu hostující brankářky a poprvé v utkání se holky ujímají vedení
29:25 Bivojky jsou jsou ve druhé třetině aktivnější, tygřice hrozí pouze z brejků
27:10 Prokšanová při chuti, během střídání stihla třikrát vystřelit, ale bez výrazného úspěchu
25:28 Andrlová trefuje síťku, za brankou
23:30 Trenér domácích radí svým svěřenkyním, aby se uvolnily
22:42 Bivojky si nahrávají kolem dokola, ale míček končí v rohu
21:11 Zimina trefuje nohy hostující hráčky, takže stav je stejný
20:16 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #20 Gabriela Lálová, asistoval #8 Martina Lamblová (2:2)
20:16 To byla rychlovka! Bivojky úspěšnější na vhazování, ale neposlechl je balonek, ten sebrala Lamblová a Lálová zavěsila, stav utkání je 2:2!
20:00 Na dnešní utkání se dostavilo prozatím 5 diváků
19:59 Střely na branku v první třetině: Prague Tigers 13 I SK Bivojky Litvínov 6
19:35 Pilšáková chytá jasnou gólovku na brankové čáře, trochu jsem to zakřikl .....
18:54 Probíhá poslední minuta první třetiny, hraje se ve středním pásmu bez šancí
16:55 Tygrův playlist je velmi pestrý, to se musí ocenit
16:02 Lamblová dostala kvalitní sekeru v rohu, za tu by se nestyděl ani pan Vaněk
13:55 Zvýšení hlasu očividně pomohlo a Máša trefuje po krásné krosové nahrávce od Lamblové šibenici! Stav utkání je 1:2!
13:52 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #12 Mariia Zimina, asistoval #8 Martina Lamblová (1:2)
13:12 Vladimír Jambor nyní rozdává hlasité pokyny na domácí střídačce. Jak ho známe, tak bychom se netěšili na pauzu mezi třetinami, to bude vítr!
12:44 Bivojky jsou nyní více ve hře, je jich plné hřiště a hrozí z protiútoků
11:04 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 0:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #14 Lenka Svobodová bez asistence (0:2)
11:04 Opět stejná akce, hráčka Litvínova prošla středem mezi dvěma hráčkami a trefila se mezi betony Pilšákové, stav utkání je zatím nepříznivý 0:2!
09:27 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 0:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #33 Karolína Slavíková, asistoval #88 Kristýna Střihavková (0:1)
09:27 Slavíková předběhla domácí obranu a trefuje do černého! 0:1!
08:22 Nejedlá si natáhla balonek od mantinelu do středu hřiště, vykoupala protihráčku a střílí, Kotlanová připravená
07:45 Dvořáková natáhla od mantinelu, ale bez úspěchu
06:35 Bivojky se zcela jasné šanci na středu hřiště netrefují zcela odkrytou branku domácí Piláškové
05:31 Lamblová rozdala na Ziminu, ta míří do šibenice, ale brankářka Bivoje je připravena a chytá
04:09 Zimina místo střely volí nahrávku na mantinel a akce je neúspěšná, takže se začína pěkne znova
02:27 Bivojky se víceméně od samotného počátku utkání jen brání na své polovině a tygřice přemýšlí kudy procpat balonek
01:55 Družstvo domácích právě vstřelilo branku, ale bohužel pro faul neplatí
00:20 Oba týmy střídají, zatím se nic zvláštního neděje, hraje se převážne na středu hřiště
00:01 Úvodní vhazování vyhrává družstvo domácích Prague Tigers
00:00 Tygr rozjel svojí obvyklou předzápasovou show a uvedl oba týmy, to je jízda!
00:00 Vážení diváci, vítejte u textového přenosu ze zápasu první ligy žen mezi domácími Tygřicemi a Bivojkami z Litvínova. Dokáží holky navázat na včerejší vítězství nad Chomutovem? To vše se dozvíme během následujících desítek minut!