• 60 59:26
    1:4
    (Mrázková)

TJ Turnov - Florbalová akademie MB 1:4
branky: 58. Johana Fišerová - 13. Petra Beránková, 23. Eliška Mrázková, 55. Monika Fellerová, 60. Tereza Kabátová; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Denisa Plačková 22 - Marie Topolová 21; po třetinách: 0:1, 0:1, 1:2
60:00 Komentář trenéra domácích, Radima Kolomazníka: první třetina se nám vůbec nepovedla. Ale od druhé už jsme hráli lépe. Kdybychom dnes proměňovali šance, mohli jsme si nějaké body nechat. Děkuji oběma týmům za předvedenou hru.
60:00 Komentář trenéra hostů: Poděkování za kvalitní výkon patří oběma týmům, obětavost domácích nás dlouho držela ve stresu o výsledek, projevily se Vánoční svátky.
59:59 Střely ve třetí třetině: TJ Turnov - 12 Florbalová akademie MB - 9
59:26 GÓL Florbalová akademie MB! 1:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #18 Tereza Kabátová, asistoval #40 Eliška Mrázková (1:4)
57:40 GÓL TJ Turnov! 1:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #6 Johana Fišerová, asistoval #10 Kateřina Vacíková (1:3)
57:40 Tak jsme se konečně dočkali. Nahození Vacíkové doráží za záda Topolové, která přichází o čisté konto, Fišerová.
54:02 GÓL Florbalová akademie MB! 0:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #43 Monika Fellerová, asistoval #37 Michaela Fellerová (0:3)
54:02 Škopánové utíká míček a spolu s ním i sesterské duo Fellerových, které se postaraly o třetí gól MB.
49:18 Hráčky se nemohly dohodnout, který tým bude mít, tak následuje buly na středu hřiště.
45:00 Nejprve šly Procházková s Vlkovou sami na Topolovou a první zmiňovaná zvolila vlastní zakončení - břevno. Poté následoval další sled střel asi pěti, z nichž 4 byly 100% šance. No nic pokračujeme za stavu 0:2.
45:00 To co se teď stalo u branky Topolové, tomu asi nikdo ještě dlouho neuvěří.
43:42 Š. Veselá špatně došlápla a bude to chtít krátké ošetření.
42:55 Zatím se turnovské hráčky drží na útočné polovině.
40:01 Máme zde poslední dvacetiminutovku, ve které se budou snažit domácí hráčky vyrovnat nebo dokonce převrátit stav utkání na svou stranu.
39:59 Střely ve druhé třetině: TJ Turnov - 8 Florbalová akademie MB - 10
39:14 Domácí hráčky měly spoustu střel a nebezpečných situací před Topolovou, ale nic z toho gólem neskončilo.
37:14 Vyloučen hráč #18 Tereza Kabátová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
37:14 Přesilovou hru si vyzkouší i domácí hráčky.
34:14 Skvělý obranný zákrok Vacíkové, která zastavila unikající hráčku MB.
30:00 Máme tu půlku zápasu a zatím turnovské hráčky jsou na útočné polovině s dobrýma myšlenkama, ale provedení pokulhává.
26:36 Bittnerová zpět na hřišti, domácí hráčky oslabení přestály.
25:02 Skvělý zákrok Plačkové! Která tygřím skokem zabránila míčku v cestě do odkryté klece.
24:36 Vyloučen hráč #14 Karolína Bittnerová družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
24:36 Uvidíme první početní výhodu v zápase a postarala se o ní Bittnerová svým seknutím.
23:36 Vacíková neprostřeluje Topolovou, ta je zatím stoprocentní.
22:29 GÓL Florbalová akademie MB! 0:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #40 Eliška Mrázková, asistoval #85 Eliška Horáková (0:2)
22:29 Po úvodních dvou minutách tlaku domácích se jednou odrazí míček vhodně k Mrázkové, která zvyšuje na 0:2.
19:59 Střely v 1. třetině: TJ Turnov - 2 Florbalová akademie MB - 7
19:01 Začala nám poslední minuta první třetiny.
17:13 Hraje se již několik minut bez přerušení během kterých bylo k vidění pár střel hostujících hráček a několik skvělých zákroků domácí jedničky v brance.
12:32 GÓL Florbalová akademie MB! 0:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #33 Petra Beránková, asistoval #40 Eliška Mrázková (0:1)
12:32 Hostující hráčky jdou zničehonic do vedení, střela Beránkové zapadla k levé tyčce.
12:13 Vacíkové se hrubě nepovedla rozehrávka a hostující hráčky se ocitly 3 na 1 před Plačkovou. Vacíková si může oddechnout, gól to není.
12:02 Asi jednu z těch největších šancí těchto chvílí měla nyní domácí kapitánka. Střelou těsně nad jen zvedla pár diváků ze sedadel.
11:18 Hra ubrala na tempu, víc se nám rozkouskovala drobnými fauly.
08:38 Fellerová míjí pravou šibenici branky Plačkové.
07:50 Beru zpět. Tyč zazvonila i za Plačkovou.
07:10 L. Veselá trefuje tyčku! Na šance zatím vedou domácí.
06:00 Nebezpečný závar před Plačkovou, domácí brankářka pozorná.
05:00 Teď jsou na míčku spíše domácí.
03:48 Vlková dvakrát překazila rozehrávku MB, ale ani jednou neměla štěstí při odrazu, kdy se míček odrazil zpět k hostující obránkyni.
02:50 Skvělý blok Vacíkové.
02:19 Střela Žapkové, Plačková nemusela zasahovat.
01:16 První dobrá akce domácích! L. Brabcová vybojovala na půlící čáře míček a posunula na Škopánovou, té se střela moc nepovedla, ale na začátek zápasu dobrá šance.
00:01 Úvodní buly pro hostující hráčky.
00:00 A teď zahajovací formace domácích a můžeme jít na věc!
00:00 Nyní line-up hostů.
00:00 Na hrací plochu nastupuje domácí tým TJ Turnov! A hned za ním i hráčky z MB.
00:00 Příjemné nedělní odpoledne. Zdravím Vás z Turnova a během následujících zhruba dvou hodin se vám budu snažit co nejvíce přiblížit očekávaný zápas mezi domácím Turnovem a hostující Florbalovou akademií MB.
00:00 Do začátku utkání 14. kola 1. ligy žen - západ zbývá posledních 10 minut.