10:2
    Jana VOSTRÁ
    (Mašková)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Banes Florbal Soběslav 10:2
branky: 1. Lenka Přerostová, 5. Terezie Lejbová, 8. Michaela Urbanová, 10. Denisa Razímová, 16. Michaela Mašková, 20. Anna Alexandra Suková, 21. Anna Alexandra Suková, 26. Jana Vostrá, 27. Jana Vostrá, 59. Jana Vostrá - 30. Andrea Dostálová, 55. Monika Hrnečková; rozhodčí: Ondřej Budek - Pavel Stuš; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Jana Košařová 18 - Eliška Hnojnová 35; po třetinách: 6:0, 3:1, 1:1
60:00 Komentář trenéra domácích (M. Bejček): Po velmi dobře odehrané a produktivní první polovině zápasu, přišel útlum, který jsme ustáli mimo jiné díky velmi dobrému výkonu Jany v bráně. Děkuji holkám, že se nakonec kously a zápas kontrolovaně dohrály. Těžký víkend je za námi, 4 body z něj asi o něco méně, než jsme čekali a chtěli, ale získáme je jindy. Děkuji soupeři, za utkání, rozhodčím a pořadatelům za jejich práci.
60:00 Komentář trenéra hostů (T. Mendl): Po nejhorší první třetině v sezoně byl zápas rozhodnut. Ve zbytku jsme se snažili alespoň o zlepšení herního projevu. To se nám aspoň trošku povedlo. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: Slavia 13 - Soběslav 10, celkem 45:20
58:17 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 10:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #85 Jana Vostrá, asistoval #57 Kateřina Mašková (10:2)
56:54 Domácí v plném počtu
55:00 Na úvod se domácí hráčky dostaly do brejku, střela ale míří nad branku
54:56 Vyloučen hráč #65 Markéta Šporová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
54:07 GÓL Banes Florbal Soběslav! 9:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #8 Monika Hrnečková, asistoval #5 Veronika Šraierová (9:2)
54:07 Soběslav snižuje na 2:9. Střela Šraierové se odráží od zadního mantinelu před branku, kde byla první Hrnečková, která doráží balonek do branky
52:54 I další přesilovka zůstala nevyužita, po konci přesilovky v šanci Přerostová, ale Hnojnová vyráží
50:54 Vyloučen hráč #25 Jana Straková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hrubost
49:06 Na druhé straně to zkoušela Vojtová, ale střílí pouze do připravené Košařové
48:25 V další šanci Razímová, ale netrefuje branku
48:06 Slávistkám se přestalo dařit dávat branky. Přerostová teď sama před brankou, ale trefuje pouze nohu hostující brankářky
47:15 HEzká akce Soběslavi, která končí střelou Dostálové do odkryté branky. Na poslední chvíli ale střelu zastavila jedna z domácích hráček
45:31 Vostrá z otočky těsně vedle
45:04 Hezkou střelu Přerostové brankářka vyráží nad branku
43:37 Košařová musela předvést 2 těžké zákroky po střele a dorážce hráčky Soběslavi
39:59 Střely: Slavia - 20, Soběslav - 7
37:45 Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil #4 Michaela Mašková.
37:45 Je tu další nájezd
35:50 Trestné střílení družstva Banes Florbal Soběslav neproměnil #5 Veronika Šraierová.
35:50 Košařová teď podržela svůj tým
30:10 Hosté jsou v plném počtu
29:33 GÓL Banes Florbal Soběslav! 9:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Andrea Dostálová bez asistence (9:1)
29:33 Slávistkám se nepovedla nahrávka a vyslal tak Dostálovou samotnou na brankářku.
28:10 Vyloučen hráč #33 Alena Břízová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
28:10 Hosté jdou opět do 4
26:46 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 9:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #85 Jana Vostrá, asistoval #47 Lenka Přerostová (9:0)
26:46 Vostré to dnes střílí!
26:07 První velká šance hostí končí tyčkou
25:15 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 8:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #85 Jana Vostrá, asistoval #4 Michaela Mašková (8:0)
25:15 Mašková našla na středu Vostrou a ta nekompromisně dává gól
25:02 Soběslav se snaží prosadit na slávistické polovině
22:37 Soběslav přečkala oslabení bez gólu
21:27 Po pádu se Mašková dlouze zvedá a byl tak zastaven čas
21:00 Holky doráží a střílí ale ani velké šance se jim nedaří proměnit
20:37 Vyloučen hráč #22 Adéla Kubátová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
20:37 Holky si poprvé dnes vyzkouší přesilovou hru
20:14 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 7:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #46 Michaela Urbanová (7:0)
20:14 Vstup do třetiny se Slávistkám rozhodně povedl. Jen aby jim to vydrželo.
19:59 Střely: Slavia - 12, Soběslav - 3
19:53 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:0
19:53 Sukové se podařilo přidat ještě gól do šatny
19:04 Probíhá poslední minuta 1. třetiny
15:51 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #4 Michaela Mašková, asistoval #46 Michaela Urbanová (5:0)
15:51 Urbanová přihrála Maškové přesně na čepel a ona tak mohla rovnou vystřelit. Krásně trefenou střelou tak navyšuje skóre na 5:0
14:59 Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil #46 Michaela Urbanová.
14:11 Lejbová vybojovala míček a hned nahrávala na osamocenou Razímovou, která bez větších obtíží zakončila.
11:21 Soběslav se probrala a chvíli se držela na slávistické polovině
09:11 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #94 Denisa Razímová, asistoval #42 Terezie Lejbová (4:0)
07:30 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #46 Michaela Urbanová, asistoval #47 Lenka Přerostová (3:0)
07:30 Holkám se povedla rozehrávka z rohu a navyšují skóre
06:31 Soběslav se zatím nedostala k žádné větší šanci
04:58 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #42 Terezie Lejbová, asistoval #94 Denisa Razímová (2:0)
04:19 Až v závěru přesilovky Soběslav dvakrát vystřelila, obě střely ale byly sraženy mimo branku. Domácí v plném počtu
03:48 Hosté zatím kombinují na polovině slávistek, ale střelu jsme ještě v přesilovce žádnou neviděli
02:19 Vyloučen hráč #45 Nikol Mlnáříková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
00:53 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Lenka Přerostová, asistoval #85 Jana Vostrá (1:0)
00:53 Domácí stejně jako včera mají skvělý vstup do zápasu. Po přihrávce Vostré se trefuje Přerostová a je to 1:0